wmaraci reklam

İOS 9 önerirmisiniz?

29 Mesajlar 3.399 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aeSahin aeSahin www.ahmetenessahin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PR, Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 361 / 151
  • Ticaret 1, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

aeSahin hocam ben denedim 4S 16GB inan bana pişman olmazsın, çok güzel oldu. İlk mesajımda cahillik yaptım kötüledim ama şimdi farkına varıyorum yavaş yavaş çok iyi oldu güncellemem. Eskidende zaten mesajlarda sorun vardı çünkü 1 kişi ile 1tondan fazla mesajım var tabiki kasar, ama onun dışında hiçbir sorun yok tam aksine dahada hızlandı telefon. Birde şarj ekonomisi geldi ya çok iyi oldu. Dün denedim normalde 1 güne şarjı bitiren telefon 1 günden fazla dayandı. Kısacası tamamen öneririm. Ama siz güncelleyip memnun kalmazsanız sizin işiniz tabiki. Telefonda fazla özel birşey yoksa formatlayıp güncelleyin

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. İos 7den geçiş yapmayı düşünüyorum İtunes'den yedekleyip geçtiğimiz zaman, yükseltme yapınca update edebiliriz değil mi?

PR | Social Media - Advertising - Post-Production
wmaraci
reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
aeSahin tam olarak anlamadım hocam. Ama ilk önce telefonunuzu itunes ve icloud da yedeklemenizi öneririm. Eğer beğenmezseniz veri kaybı olmadan geri dönüş şansınız olur en azından

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Birçok teknoloji sitelerinde araştırmalar yaptım. Kullanıcı yorumlarının şikâyetçi oldukları konular kasma ve şarjın az gitmesine yönelik oldu. Yıllardır iPhone kullanıcısı olan biri olarak birkaç madde sıralamak istiyorum;

1. iOS 6'dan sonra iOS7 kötülendi, 7'den sonra 8 kötülendi, 8'den sonra şimdi 9 kötüleniyor. Bunun nedeni işlemci zaafiyet veya performans kaybı değil. Kullanıcıların görünüme, kullanıma alışık oldukları bir işletim sisteminden çıkıp yeni bir işletim sistemi keşfediyor olmalarıdır. Facebook bile zaman tüneli getirdiği zaman çok eleştirilmişti. Ülke olarak hergün güncelleme bekleriz ama hiç değişime hazır olmadık ve olmayacağız.

2. iPhone batarya ömürleri hep kısaydı zaten. Eğer veri kullanımı açıksa veya oyun oynanıyorsa iPhone'dan batarya beklemeyeceksin. Bu iPhone 3G modelinden, 6s modeline kadar böyledir ve bundan sonra ki 5 yılda değişeceğini düşünmüyorum. Sadece telefon olarak kullananların bataryası 2 günü görür. LG, Sony, Samsung gibi markalarda kullandım, hepsinde batarya aynı. 1400mAh gücüne sahip telefonumda da yarım gün kullanıyordum, 3000mAh gücüne sahip LG'de de yarım gün kullandım. Teknoloji henüz bataryalarla ilgili bir çözüm getiremedi. Çünkü güç depolama seçeneğini daha dar alana sığdırmak henüz bulunamadı. Bataryası güçlü telefonların ekranları büyük oluyor yarım gün gidiyor, bataryası güçsüz telefonların ekranları küçük oluyor yine yarım gün gidiyor.

İşin özeti oturacağım koltuğu bile artık biz değil priz belirliyor.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
Bir tek ben de mi oluyor bilmemiyorum ancak İso 9 ile birlikte çok ciddi derecede pil hızlı bitiyor.Ayrıca daha önce hiç yaşamadığım takılmalar donlamar yüzünden defalarca yeniden başlattım telefonu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BerkayYerbasan BerkayYerbasan SunucuOptimizasyonu.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 127 / 54
  • Ticaret 4, (%100)
iOS 9 beta katılımcısıyım. gayet memnunum. 4s kuzenimde de var. O hala ios 7.x serisinde.

Cihaz : 6+

Profesyonel Sunucu Optimizasyonu ve Fazlası

https://sunucuoptimizasyonu.com

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)

Barış adlı üyeden alıntı

Bir tek ben de mi oluyor bilmemiyorum ancak İso 9 ile birlikte çok ciddi derecede pil hızlı bitiyor.Ayrıca daha önce hiç yaşamadığım takılmalar donlamar yüzünden defalarca yeniden başlattım telefonu

Hocam şahsen ben 3 yıl boyunca kullandığım iphonede bu kadar uzun süre pil ömrü görmemiştim, ios 9 a geçtikten sonra şarj için ekonomi moduna geçtinizmi?

aeSahin aeSahin www.ahmetenessahin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PR, Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 361 / 151
  • Ticaret 1, (%100)
4S İOS 9.0.2 sürümüne güncelledim gözle görülür bir şekilde bataryayı sömürüyor. İOS 7x böyle değildi.

PR | Social Media - Advertising - Post-Production

danqer danqer Ali Dursun Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 10, (%100)
en son çıkan en iyidir şeklinde demek isterdim ama şarjı cok tüketiyor.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Hocam şahsen ben 3 yıl boyunca kullandığım iphonede bu kadar uzun süre pil ömrü görmemiştim, ios 9 a geçtikten sonra şarj için ekonomi moduna geçtinizmi?

hocam ekonomi modunda telefon sürekli donmaya başlıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al