wmaraci reklam

1.000.000 Öğrenci Okutma Kampanyası

46 Mesajlar 9.804 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

yaziverelim adlı üyeden alıntı

Benimde elimden gelen ancak blogumda duyurmak olabilir şimdilik...İnşallah daha büyük desteklerde verebilirim ilerde.Projeye başladığınızda blogumda twitter ve facebook sosyal ağlarındaki sayfalarımda duyurabilirim...

Teşekkürlerimizi sunarız desteğin küçüğü ya da büyüğü olmaz düşünmeniz en önemli erdemliktir.

Ek Olarak: Sponsor olacakları ve destek olacak dostlarımızı bekliyoruz proje ismi bulmak için önerileriniz var mı?

http://mertaluc.net
wmaraci
reklam

operator24 operator24 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
yaziverelim Kardeşim çok çok teşekkür ederim. Çok güzel olacak İnşaallah herkes süper iş çıkaracak bundan hiç kuşkum yok... Sağolun ..

https://avukatayseguldogan.blogspot.com/

TRAtlantis TRAtlantis Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster :D
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Allah razı olsun, çok gzel bir düşünce. Allah fikrinizde muvaffak eylesin.

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Mehmet kardeşim çok teşekkür ederim. İçerisinde İnsan sevgisi olan, Vatan , Millet ve Bayrak sevgisi olan herkesin destek olacağına şüphem kesinlikle yoktur.

Okumak için neleri göze alan , hayatının baharında gençliğini yaşayamayan, gelecek hayali bile kuramayan milyonlarca okuma heveslisi kardeşimize mutlaka detsek olmalıyız diye düşünüyorum.

Bu proje için , herkesin görüş öneri, desteğini bekliyorum. Burası yeri mi, zamanı diyenler varsa, sanmıyorum olduğunu ama bence yeri ;

Neden yeri arkadaşlar bu ateş buradan yakılmaya başlanacak tekrardan, birçok kampanya yapılıyor, bazı eksiklikler yaşanıyor,

Hedef kitleye tam duyurulamıyor,

İnsanımıza ne yapması gerektiği tam anlatılamıyor,

Kampanyanın amacı anlatılamıyor,

İnsanımızı harekete geçirecek, argumanlar çok iyi kullanılamıyor,

Burada bütün bunları elbirliği ile yapabiliriz, AT kendi gücünü bilse GEM vurdurmaz arkadaşlar, Ne Olur, Gücünüzü Hafifie Almayın, Benden Ne Olur Demeyin,

"Herşey Bir Fikirle Başlar."

Bir Fikirdi Başladı, Bunu Durdurmayalım, Bir çok şeye yorum yazan kardeşlerimiz, lütfen yorumlarınız bile bu kampanyanın nerelere ulaşmasına vesile olacaktır.

Şimdi evvela, Kampanyamızın ismi ne olmalı?

Kampanyanın başarıya ulaşması için neler yapılmalı ? Bunlar üzerine çalışalım olur mu?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

uslanmaz91 uslanmaz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Baggi Tekstil A.Ş
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 100 / 104
  • Ticaret 15, (%100)
Böyle bir proje gerçekten beni duygulandırdı, helal olsun umarım hayata geçiririrsiniz ve binlerce öğrenciye katkı sağlarsınız. Bir öğrenci olaraktan üniversite hayatındaki zorlukları bilmekteyim.
Şuan öğrenciyim, düzenli bir işim olduğunda seve seve düzenli olarak maddi açıdan destek vermeye hazır olacağım.

Herhangi bir tanıtımda seve seve sitelerimde bu projeyi tanıtmak için elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)

operator24 adlı üyeden alıntı

Çok Çok teşekkür ederim evet daha sistemli hareket edersek, çok faydalı sonuçlar alacağımıza yürekten inanıyorum. Sabah mesaim var sizinle mutlaka irtibatta olacağım.

Her zaman buradayım hocam. Ve her daim yardımcı olmaya, projeyi başarıya ulaştırmaya hazırım. Hasbelkader bir dizide oyuncu olduğumdan ilerleyen aşamalarda ünlülere de konuyu intikal ettirip, medyada yer alınmasını sağlayabileceğime inanıyorum.

uslanmaz91 adlı üyeden alıntı

Böyle bir proje gerçekten beni duygulandırdı, helal olsun umarım hayata geçiririrsiniz ve binlerce öğrenciye katkı sağlarsınız. Bir öğrenci olaraktan üniversite hayatındaki zorlukları bilmekteyim.
Şuan öğrenciyim, düzenli bir işim olduğunda seve seve düzenli olarak maddi açıdan destek vermeye hazır olacağım.

Herhangi bir tanıtımda seve seve sitelerimde bu projeyi tanıtmak için elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

Herkes biraz yardımcı olsa, elinizden ne geliyorsa, tanıtım, yazı, etrafınızdakilere anlatma... Eminim çok iyi yerlere geleceğiz.

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)

depresionist adlı üyeden alıntı

Her zaman buradayım hocam. Ve her daim yardımcı olmaya, projeyi başarıya ulaştırmaya hazırım. Hasbelkader bir dizide oyuncu olduğumdan ilerleyen aşamalarda ünlülere de konuyu intikal ettirip, medyada yer alınmasını sağlayabileceğime inanıyorum.

Herkes biraz yardımcı olsa, elinizden ne geliyorsa, tanıtım, yazı, etrafınızdakilere anlatma... Eminim çok iyi yerlere geleceğiz.

Katkı sağlayan ve sağlayacak herkese çok çok teşekkür ederim. Akşamları ve öğle arası nete girebiliyorum. Bu işi alnımızın akı ile çok iyi bir yere ulaştıracağıma olan inancım her geçen gün artmaktadır. Sağolun varolun.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
En kısa zamanda gerekli belgeleri tamamlayıp projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz eğer web tasarımcılar var ise yardım etmek isteyenler lütfen ulaşsınlar

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar katkı ve fikirlerinizi bekliyoruz, şu ana kadar desteklerini beyan eden arkadaşlarımızla , onlar da uygun olduklarında detaylar hakkında skype'den sesli konferans yapalım diye düşünüyorum, planlama için, bazı gelişmeleri buradan duyurmak istiyorum.

Wmaraci dışından bir arkadaşımız gerekirse televizyon reklamı dahi yaptırabileceğini, kurumsal hosting sağlayacağını, Google reklamı da dahil her türlü reklamı üstlenebileceğini bildirmiştir. Bunlar güzel gelişmelerdir arkadaşlar. Lütfen konuyu güncel tutalım. Her ne kadar hedef 1.000.000 diye belirlenmiş olsa da kimse hafife almasın arkadaşlar, ulaşabildiğimiz sayı gerçekten çok değerli sonuçlara neden olacaktır.

Katkılarınızı sizlere kıvanç kaynağı, mutluluk ve huzur olarak dönecektir.

Kampanya ismi için önerilerinizi lütfen buradan paylaşınız...

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Ben Geneo diyorum abi isim olarak yani Genç Nesil Okusun ( GENEO ) fikirleri almaya devam ediyorum abi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al