wmaraci reklam

1.000.000 Öğrenci Okutma Kampanyası

46 Mesajlar 9.809 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

operator24 operator24 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Değerlendireceğiz, Mert kardeşim teşekkürler....

https://avukatayseguldogan.blogspot.com/
wmaraci
reklam

yaziverelim yaziverelim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
birmilyonogrenci.com domain ismi akılda kalıcı olabilir diye düşünüyorum ayrıca öyle çok büyük reklam masrafları yerine de 1 kaç öğrenciye destek olunarak başlanabilir.Reklam kısmı içinse burada birçok kişinin blogu facebook hesabı twitterı ve geniş bi çevresi vardır diye düşünüyorum.Bence öncelikli olarak reklama buralardan başlanmalı diğer maddi destek olabilecek arkadaşlar ise öğrencilere destek olabilirler ileride proje için büyük reklam desteklerine ihtiyaç duyulursa o zaman bu kişilere tekrar başvurulabilinir.Bende projede görev alabilirim bişeyleri üstlenebileceğimi düşünüyorum...

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

yaziverelim adlı üyeden alıntı

birmilyonogrenci.com domain ismi akılda kalıcı olabilir diye düşünüyorum ayrıca öyle çok büyük reklam masrafları yerine de 1 kaç öğrenciye destek olunarak başlanabilir.Reklam kısmı içinse burada birçok kişinin blogu facebook hesabı twitterı ve geniş bi çevresi vardır diye düşünüyorum.Bence öncelikli olarak reklama buralardan başlanmalı diğer maddi destek olabilecek arkadaşlar ise öğrencilere destek olabilirler ileride proje için büyük reklam desteklerine ihtiyaç duyulursa o zaman bu kişilere tekrar başvurulabilinir.Bende projede görev alabilirim bişeyleri üstlenebileceğimi düşünüyorum...

domain ile proje ismi aynı olmalıdır diye düşünüyorum örneğin tegev diye kuruluş var o birmilyonogrenci.com diye alırsa bu tegev vakfının projesi olur bilmemm anlatabildim mi ? yani subdomain gibi düşün biz proje ismide projede aynı olsun diyoruz sonuçta bu proje için yasal işlemleri olacak o yüzden ayrıca web sitelerinde reklamlarda fazla yeterli olmaya bilir onuda göz önünde bulundurmak lazım görev olarak il temsilciliği olabilir

http://mertaluc.net

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
yazıverelim kardeşim domain güzel , görüşlerine son derece saygım var, İnşaallah pazartesi nöbetçiyim, salı akşamı toplanalım , proje ismi , domain , kim neleri üstlenecek vs görüşelim, planlama yapalım diye düşünüyorum.

Projeye destek verecek arkadaşlarımız, konuya yazmaları bile bir küçük destektir. Hangi konulara bir dünya yazmadık arkadaşlar öyle değil mi?

Böyle mükemmel bir kampanya ya daha duyarlı olmalıyız diye düşünüyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sosyofikir sosyofikir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
Şimdi sosyofikir.com olarak amacımız zaten başlıktan kişilerin ilgilerini çekebilmek. Yazı konusunda çok yararlı olabileceğimi düşünüyorum eğer uygun görürseniz bu kaliteli grupta
yer almak isterim

Sosyofikir.Com Kaliteli güncel blog

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

sosyofikir adlı üyeden alıntı

Şimdi sosyofikir.com olarak amacımız zaten başlıktan kişilerin ilgilerini çekebilmek. Yazı konusunda çok yararlı olabileceğimi düşünüyorum eğer uygun görürseniz bu kaliteli grupta
yer almak isterim

Tek tek görevli olacaklar hangi görevi yapacaklarını yazsınlar bizde hem konuya hemde kendi bilgisayarımızda kayıt alalım. :)

http://mertaluc.net

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
sosyofikir zate gruptasınız hoşgeldiniz, en kısa zamanda toplantımızı yapacağız , sanırım salı olabilir, kim ne yapacak, kampanya ismi ne olacak vs .

yaziverelim yaziverelim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
operator24 toplantı vs gibi şeyleri bana bildirirsen sevinirm pm ile yalnız 1 hafta online sıkıntım olabbilir bilginiz olsun.Grupta ön saflarda yer almak isterim..Bu iş için elimden geleni yaparım...Belli bir çevrem var projeyi rayına oturtduktan sonra çevremi kullanarak kampanyanın büyümesine büyük destek sağlayabileceğimi düşünüyorum

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
yaziverelim Evet dediğiniz gibi , şu an önümüzdeki salı günü için toplantı düşünüyorum. Sizin mutlaka çok faydanız olacak inanıyorum. Teşekkürler tekrar desteğiniz için...

webali webali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim Öncelikle Seni Tebrik Ediyorum ... Hatta Ayakta Alkışlıyorum ...
Yazma İşinden Pek Anlamam Ama , Web Sitemde Olsun Facebook'da Olsun Paylaşılacak Bişey Varsa Yanındayım ..

İşin Özü Bende Varım ...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al