wmaraci reklam

1.000.000 Öğrenci Okutma Kampanyası

46 Mesajlar 9.806 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

operator24 operator24 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)

logohikayeleri adlı üyeden alıntı

Kardeşim Öncelikle Seni Tebrik Ediyorum ... Hatta Ayakta Alkışlıyorum ...
Yazma İşinden Pek Anlamam Ama , Web Sitemde Olsun Facebook'da Olsun Paylaşılacak Bişey Varsa Yanındayım ..

İşin Özü Bende Varım ...

Teşekkür ederim kardeşim , sağolasın, tanıdık dostlarınıza da duyurursanız en azından WMARACI ndan arkadaşlarımız konuyu güncel tutarlar, zaten şu an ekip ve yapacağımız şeyler şekilleenmeye başladı , tabiiki de sizi de aramızda görmekten onur duyarız. sağolun , varolun....

https://avukatayseguldogan.blogspot.com/
wmaraci
reklam

sosyofikir sosyofikir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)

Okumak ne değerli bir olgudur değil mi ? İnsan okuyarak öğrenir yaşamı, okuyarak anlar çevresini, yaşadığı bu mavi dünyayı. Bu projeye destek olmak ne kadar önemlidir aslında. Düşünsenize bir grup olarak bir iyilik içerisinde bulunabilmek, bireylere yardım edebilmek, Türkiye Cumhuriyeti toplumuna katkıda bulunabilmek.. Herkes internette boş vakit geçiriyor. İnternette geziyoruz, bazen bomboş yazılar yazıyoruz. Yazmıyorum deme sende yazıyorsun. Peki ne zaman bir destek projesi olsa okumakla yetiniyoruz. Okumak sadece göz ucu ile okumak veya satırlar arasında dolaşmak değildir. Bir proje katkılar ile iyi bir güce ulaşır. Bu kadar ses getirebilecek webmaster'ların bulunduğu bu kaliteli platform'da yine bu kadar kaliteli webmaster'ların böylesine kaliteli bir platform konusunda bir çok webmaster'ın bir arada bulunacağı bir platformda bulunmak ne kadar da değerli değil mi ?

Channing'inde dediği gibi ;
Okumasını bilirsen, her insanın bir kitap olduğunu görürsün.

Ek Olarak:

operator24 adlı üyeden alıntı

yazıverelim kardeşim domain güzel , görüşlerine son derece saygım var, İnşaallah pazartesi nöbetçiyim, salı akşamı toplanalım , proje ismi , domain , kim neleri üstlenecek vs görüşelim, planlama yapalım diye düşünüyorum.

Projeye destek verecek arkadaşlarımız, konuya yazmaları bile bir küçük destektir. Hangi konulara bir dünya yazmadık arkadaşlar öyle değil mi?

Böyle mükemmel bir kampanya ya daha duyarlı olmalıyız diye düşünüyorum

Çok doğru söylemişsiniz hocam.

Sosyofikir.Com Kaliteli güncel blog

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)

sosyofikir adlı üyeden alıntı

Okumak ne değerli bir olgudur değil mi ? İnsan okuyarak öğrenir yaşamı, okuyarak anlar çevresini, yaşadığı bu mavi dünyayı. Bu projeye destek olmak ne kadar önemlidir aslında. Düşünsenize bir grup olarak bir iyilik içerisinde bulunabilmek, bireylere yardım edebilmek, Türkiye Cumhuriyeti toplumuna katkıda bulunabilmek.. Herkes internette boş vakit geçiriyor. İnternette geziyoruz, bazen bomboş yazılar yazıyoruz. Yazmıyorum deme sende yazıyorsun. Peki ne zaman bir destek projesi olsa okumakla yetiniyoruz. Okumak sadece göz ucu ile okumak veya satırlar arasında dolaşmak değildir. Bir proje katkılar ile iyi bir güce ulaşır. Bu kadar ses getirebilecek webmaster'ların bulunduğu bu kaliteli platform'da yine bu kadar kaliteli webmaster'ların böylesine kaliteli bir platform konusunda bir çok webmaster'ın bir arada bulunacağı bir platformda bulunmak ne kadar da değerli değil mi ?

Channing'inde dediği gibi ;
Okumasını bilirsen, her insanın bir kitap olduğunu görürsün.

Ek Olarak:

Çok doğru söylemişsiniz hocam.

sosyofikir kardeşim sizi yürekten kutluyorum, sizin gibi WMARACİ ve daha başka yerlerde çok daha fazla duyarlı arkadaşlar olduğuna inanıyorum. Arkadaşlar muhtemelen projeden haberleri yok , yoksa kesinlikle destek olurlar diye düşünüyorum

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)
Başlıkta 1.000.000 konuda 1.000 biraz garip olmuş.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Onur07 kardeşim, buralara takılmayın sadece destek lütfen, burada başlık bir niyet ifade ediyor ,genel, sizin diğer gördüğünüz kişisel hedefti tamam . Saygılar... varmısınız, yokmusunuz, onu deyin...

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Anlaşmazlıktan sonra konumuza tekrar kavuştuk ilgili arkadaşa teşekkürlerimizi sunarım. Destek veren arkadaşlar buraya yazarsa tekrardan herkese Ö.m atıp görüşeceğiz

http://mertaluc.net

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Hayır Mert kardeşim anlaşmazlık değil bir yanlış anlama ve konunun hassasiyeti nedeni ile benim duygusal davranarak, konuyu mecrası dışına taşımam dan kaynaklandı ama, sağolsun WMARACI yönetimi, Allah'ın izni ile projemize destek olacaklar... Rahat olun...

Ek Olarak: Projeye desteğini beyan eden arkadaşlarımız skype nikim eklerseniz sevinirim: hedef901

Ek Olarak: Projemize katkı sağlamak isteyen fikri olan arkadaşlarımızı , fikirleriniz sunmaya davet ediyorum, arkadaşlar... Konuyu inceleyen değerli , üye olmayan ziyaretçilerimiz, wmaraci üyeliği zor değildir. Üye olup konumuza en azından değerli yorumlarınızı bile yazmanız çok büyük bir yarar sağlayacaktır. Saygılarımla...
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün 6:30 gibi toplantı olacaktır. Toplantı skype üzerinden olacaktır. Katılmak isteyenler bana ulaşabilirler.

Ek Olarak: bana ö.m ile ulaşın ben size saat 2 3 gibi ger dönüş yapacağım

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar şu Mübarek günler hatırına çok faydalı ve hayırlı bir faaliyet içerisinde olduğumuzu paylaşabilirim, şu an mesaiden geldim, Mert kardeşimizin de dediği gibi akşam,skype: hedef901 nikimiz ekleyin toplantımız olacaktır. Katılımızı bekliyoruz, burada kimseden maddi bir beklentimiz yoktur, herkes yapabileceği oran da bir şeyler yapar, buraya 2 satır yazmanız konuyu güncel tutmanız bile bir destektir.

Düşünün bir kere sizlerin de aracılığınız katkılarınız ile ( reklam, diğer insanlar projeyi duyurma vs. Bir veya bir den fazla kardeşimize destek olunsa sizce kötümü olur?

Proje için fikirlerinizi bekliyoruz . Saygılar sunumuyorum, hepinize kolay gelsin arkadaşlar...
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece konuyu dikkate almanızı istiyoruz. Yaptığımız iş yalan olup yok olmayacak sürekli kısır döngü gibi dönüp duracak. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin herkes bir işin ucundan tutarsa iyidir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al