wmaraci reklam

Defalarca Kere Netinternet!

25 Mesajlar 2.377 Okunma
smmexpress

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Ossuruktan teyyare selam söyle o yâre olmuş. Ben de alastyr ile çalısıyorum eski adı smyrna bana göre de bu firma 0 kusur ve %1231212314 profesyonellik var. Bahsi geçen firma sanırım 2014 çıkışlı ve Türkiye devi firmalar Dünya devi firmaları bu yıl içinde geçmişler ise tebrikler ne diyelim. Benim bahsettiğim firma ise 2008 yılında hizmete başladı ki ondan öncesi de var ama nedense kimse kalkıp da alastyr şöyle firma böyle kaliteli firma diyen cok azdır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz tabii ama çok alakasız bir başlık ve fazla iddaalı bir makale.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
reklam

Coolwind Coolwind Halen Yaşıyor Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
3 yıldır çalışıyorum gerçekten hizmet güzel, sorunsuz kendilerine teşekkür ediyorum..

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Ossuruktan teyyare selam söyle o yâre olmuş. Ben de alastyr ile çalısıyorum eski adı smyrna bana göre de bu firma 0 kusur ve %1231212314 profesyonellik var. Bahsi geçen firma sanırım 2014 çıkışlı ve Türkiye devi firmalar Dünya devi firmaları bu yıl içinde geçmişler ise tebrikler ne diyelim. Benim bahsettiğim firma ise 2008 yılında hizmete başladı ki ondan öncesi de var ama nedense kimse kalkıp da alastyr şöyle firma böyle kaliteli firma diyen cok azdır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz tabii ama çok alakasız bir başlık ve fazla iddaalı bir makale.

Sizde fazla iddialı konuşmuşsunuz benim bahsettiğim firma 2008'den de eskidir ayrıca 2008'den beri kendi datacenterında hizmet vermektedir.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
2008 den de eski olan firma sitelerinde 2014 yazıyor nasıl olacak acaba. Bir ikincisi ben iddialı konusmadim söylediklerine hitaben öyle yazdım. Alastyr nin kalitesi ve geçmişi bellidir 100 kişiye sorsam 90 tanesi bilir ama senin bahsettigin firmada bence o kadar bir oran olmaz.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
wmaraci

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

2008 den de eski olan firma sitelerinde 2014 yazıyor nasıl olacak acaba. Bir ikincisi ben iddialı konusmadim söylediklerine hitaben öyle yazdım. Alastyr nin kalitesi ve geçmişi bellidir 100 kişiye sorsam 90 tanesi bilir ama senin bahsettigin firmada bence o kadar bir oran olmaz.

Araştırmadan, soruşturmadan konuşmak çok kötü birşeydir, İlber Ortaylı'nın bu konuda çok güzel deyimleri de vardır.

Netinternet aynı zamanda Türkiye'nin önemli veri merkezlerinden birisidir hatta dünyada bile diyebiliriz, cPanel'in Türkiye'deki ilk yetkili distribitörüdür ve daha birçok sıfatı bulunmaktadır ayrıca 2006'da kurulmuştur.

http://www.netinternet.com.tr/blog/hakkinda/

Teşekkürler

Ek Olarak:

Ossuruktan teyyare selam söyle o yâre olmuş.

Ayrıca üslubunuz da çok güzel gerçekten tebrik etmek lazım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al