freelance iş ilanları

Gülmekten Öldüm Helal Olsun

35 Mesajlar 4.362 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
Yorumlara bak tam bir rezalet :)

http://www.alicankosedag.com.tr
wmaraci
reklam

Csulu Csulu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Adwords And Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 14 / 79
  • Ticaret 0, (%0)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Görüyorsunki Kardeşim Domain için iyi niyetle paylaşıp fikir alman güven hatası Aynı şekilde Bunu paylaşıp herşeyin çıkar ilişkisi ve para olmadığını anlatmak isteyişinde yine bir güven hatası oluyor Anlamak isemeyene birşey anlatamazsın Foruma bazı kişiler tamamı ile ticaret için kayıt olur bazılarıda bilgi paylaşım ve ticaret içindir sıramala herkes için değişebilir buda kişinin hayat ve bakış açısını ortaya koyar bazıları hemen para der bazıları ne olucak yahu kardeşim hemen yardım edeyim der ve yardımcı olur. vss uzatılacak bir konu aslında ama değmez kime ne anlatacagız herkes yasadıgı şeylerden örnekler verecek ve yaşadıklarından tecrube kazanarak devam ediyor hayatına

Hocam sonuna kadar haklisiniz bu insanlar işi ticaret yönünden bakıyorlar samimiyet , iyi kalplilik , yardımseverlik nedir bilmezler adam hala gelmiş beni suçluyor kendimi zor tutuyorum kalp kirmamak için domaine ihtiyacım olsa kafaya koysam zaten cooooktan alirdim benim derdim çakalların dolması bazı adamlar tanıyorum ALLAH razı olsun her sorununa cevap verirler gerekirse PC bağlanır çözerler para teklif ederim kabul etmez biz böyle adamlarla çalıştığımız için bize bu durum ters geliyor şuan konuda kötüleyen herkes ne yazık ki bu duyguyu bilmiyor :)
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Valla ucuza hayat tecrübesi, ayrıca forumda ilk kez yaşanmıyor bu. Dışarıdan birisi de görüp almış olabilir, forumdan birisi de. Nihayetinde kapitalist sistemde yaşıyoruz, birilerinin sırtına basmadan ezmeden hakkını almadan yükselmek mümkün değil, senin hatan güvenmek olmuş. Alan forumdan biriyse büyük terbiyesizlik yapmış ama sen de tüm halka açık bir ortamda herkesi güvenilir kabul ederek hata yapmışsın. Hiç kimseye güvenmeyeceksek neyin bilgi alışverişi diyecek olanlar da haklı. Kasten seo yöntemlerini hatalı ve yapyanlış paylaşarak millete boşa kürek çektiren sayısız insan biliyorum, yani bu paylaşılan bilgiler de tartışılır.
Csulu

kişi bu mesajı beğendi.

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Saçma sapan bir konu. Adam ister alır ister almaz. Bunda gülecek ne var? Buna gülen, kendine güler. Konuyu uzatmanın anlamı yok. Boşuna birbirinizi kırmayın.

wmaraci
wmaraci

Csulu Csulu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Adwords And Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 14 / 79
  • Ticaret 0, (%0)

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

Saçma sapan bir konu. Adam ister alır ister almaz. Bunda gülecek ne var? Buna gülen, kendine güler. Konuyu uzatmanın anlamı yok. Boşuna birbirinizi kırmayın.

Buyur kardeşim dışarı alalım seni zorla tutmuyoruz hadi

@arslanturk0687

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al