freelance iş ilanları

Gülmekten Öldüm Helal Olsun

35 Mesajlar 4.366 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Bence gülecek bir şey yok. Sadece kendine gülmüş olursun. Adam akıllılık yapmış. Tebrik ederim. Her aklına geleni söylememek gerek demek ki. Adam seni enayi yerine koymuş gibi olmuş. Geçmiş olsun. Su iç. Tulum peyniri ye :)

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

:D Siz interneti ne sanıyorsunuz? Herkesin herkesin rakibidir. Proje kimseyle paylaşılmaz. Eğer iyi bir şeyse herkes kapar. Projeye sponsor aranırken bile gizlilik anlaşması imzalanıyor.

Birçok farklı proje olmasına rağmen bir netlik ve sonuca kavuşturamadım sizin gibi düşünen insanlar yüzünden yazılımcı ile konuşuyorum sözleri yorumlkarı tedirgin ediyorki daha sonrazında zaten farklı birilerinin projelerini emeklerini paralar alarak yapıyorlar ardından bir blog forum vss gibi yerlerde ücretsiz paylaşıyorlar. Günümüz lehçesinde kısacası bu etik değil yani insanlığa yakışmayan hareketlerden birtanesidir.
imsimsiz

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
SizinWeb imzanda "Bu Domainlerde Para var Para Sadece 1tl Gidiyor.." diye bir link vermişsin. Para varsa neden 1 tl ye satıyorsun? Enayi mi arıyorsun? Bende bunu sana yakıştıramadım. Günümüz aldatma lehçesine yönelik kelimeler bunlar.

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
yakıştırılmıcak birşey yok bazıları fikir satar bazıları fikirlerine dayanak destek arar sorar ben projelik gördüğüm alan dalarını stıyorum çünkü zaman ayırıp kazanabileceğim bir alt yapı yok arslanturk0687 Kaldıkı Domainleride Satarak gene kazanıyorum bu insanların neye nekadar ihtiyacı olduğu ile alakalıdır.
Konuyu açan arkadaş burasını bir aile ve destek ortamı olarak gördüğü için bu tür birşeyin olacagını düşünmemiş herkesin diğer düşünen kişiler gibi düşünmesini bekleyemeyiz ama sanırım bu arkadaşta buradaki herkese artık bir potansiyel rakip ve fırsatçı gözü ile bakacak böyle giderse ozaman benden 3 5 tl anlık işler için borç isteyene borç vermiyeyim her sorun sıkıntıda ufak şeylerden para isteyeyim birşey danışılınca tepki vermiyeyim ee nerde kaldı ozaman buradaki yardımlaşma ve dayanışma kısmı burası sadece ticaret forumu değil sizler işe hep ticari bakltıgınız için haklısınız konu sahibi sadece diğer taraftan bakıyor iki tarafta fikir beyan edenlerde haklı.

Ek Olarak: Aklındaki domani Sorgularken Dikkat et fima alabir.(Sorgulama yapınca aranan domainleri sorgulama olarak kaydeden yerler var)
Buldugun domaini kimse ile paylaşma sakın (Bende birine söylemiştim benden 30dk önce almışlardı.)
Pojeni yazlımcıya bence hiç söyleme sakın ha (Güvenipte söylersin alabilir elinden sonra kime dert yanacaksın.)
Forumda Paypal bozdurma dikkat et (mazallah kime güveneceksin)
Domainde alma hele benden hiç alma (Bakarsın hesabına geçmez domain felan)
Sayda say nasıl iş yapacaz biz peki nasıl iş yapacak bu arkadaş tamam diğer arkadaşlarda sözlerinde haklı ama güvenmek ve fikir almak suçmu.
Rekomedya imsimsiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Csulu Csulu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Adwords And Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 14 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler foruma girmeden önce bisey mi içıyorsunuz adamın dediğine bak 8$ için konu acmissin diyor domain için uzulmuyorum kafaya koysam zaten paylaşmadan önce alirdim paramı konuscak hakkı nerden buluyorsun hayırdır ? ALLAH'IMA şükürler olsun param var ELHAMDÜRÜLLAH boş konusmayin. !

Burası çakallık yapılacak yer değil sosyal yardımlaşma platformu fikir çalma yeri değil alan adam zaten bunu göz önüne almış kendine o kelimeyi yakıştırmis sizde onun destekçisi olun sizden de beklenir belki alan şuan burda boş konuşmalardır.

@ceqyat

Ayrıca bana destek verip bu forumun çakal yuvası olmadığını düşünen herkese sonsuz tesekkurler

Ek Olarak: Dostum beni mi sınıyorsun okuma sorunu mu var sende başta ne diyorum domaini kafaya koysam ilk dakika alırım çocuk değilim ben ! Uzulmuyorum forumdaki bu cakalliga guluyorum

Bu konuda karşı gelen ve bu çakalı destekleyen herkes bu işi yapabilecek kişilerdir bana göre yazık çok yazık HER SEY PARA DEĞİL

@arslanturk0687
Rekomedya SizinWeb Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Csulu senin seviyene inmicem...

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Birçok farklı proje olmasına rağmen bir netlik ve sonuca kavuşturamadım sizin gibi düşünen insanlar yüzünden yazılımcı ile konuşuyorum sözleri yorumlkarı tedirgin ediyorki daha sonrazında zaten farklı birilerinin projelerini emeklerini paralar alarak yapıyorlar ardından bir blog forum vss gibi yerlerde ücretsiz paylaşıyorlar. Günümüz lehçesinde kısacası bu etik değil yani insanlığa yakışmayan hareketlerden birtanesidir.

gerçekleri söyledim diye beni suçluyorlar :D siz pembe hayatınıza ugurluyoruz.

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Sizi Suçladıgım yok lordex Doğrudur Gerçekleri söylediniz ancak ticaret ve yaşamın heleki forumlar için ise en önemli noktası güven buradan yola çıkarak herkesi bir tutamayız herkese güvenmede diyemeyiz Başka bir Domain bul kardeşim Sakın paylaşma durumu gördün güldürme milleti :)

BarisAyar BarisAyar WTF! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 0 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bence de hiç etik değil yapılan olay fakat bence kendinize şu soruyu sorun. Atıyorum birisi film.com domaini nasıl dese, fikir sorsa ve bu domaini sizinde alma şansınız olsa; "hemen girip regler misiniz?" yoksa "bu etik olmaz arkadaş bulmuş deyip bu değerli domaini bırakır mısınız?". Eğer kendinize bu soruyu sorduğunuzda samimi bir cevap verirseniz, bence olay netliğe kavuşur sizin açınızdan.

Domain sanırım dünkü açtığınız konuda ki domain, bende yorum bırakmıştım. Whois bilgilerinde Burak Kara isimli kişi almış olarak gözüküyor. Fakat her ne kadar etik bulmasamda, bu konuda arkadaşa suç da bulamam. Geçmiş olsun.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

www.hubeybi.com

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

Csulu adlı üyeden alıntı

Beyler foruma girmeden önce bisey mi içıyorsunuz adamın dediğine bak 8$ için konu acmissin diyor domain için uzulmuyorum kafaya koysam zaten paylaşmadan önce alirdim paramı konuscak hakkı nerden buluyorsun hayırdır ? ALLAH'IMA şükürler olsun o domaini alan kişiden kat kat fazlasıyla alicak param var ELHAMDÜRÜLLAH boş konusmayin. !

Burası çakallık yapılacak yer değil sosyal yardımlaşma platformu fikir çalma yeri değil alan adam zaten bunu göz önüne almış kendine o kelimeyi yakıştırmis sizde onun destekçisi olun sizden de beklenir belki alan şuan burda boş konuşmalardır.

@ceqyat

Ayrıca bana destek verip bu forumun çakal yuvası olmadığını düşünen herkese sonsuz tesekkurler

Ek Olarak: Dostum beni mi sınıyorsun okuma sorunu mu var sende başta ne diyorum domaini kafaya koysam ilk dakika alırım çocuk değilim ben ! Uzulmuyorum forumdaki bu cakalliga guluyorum

Bu konuda karşı gelen ve bu çakalı destekleyen herkes bu işi yapabilecek kişilerdir bana göre yazık çok yazık HER SEY PARA DEĞİL

@arslanturk0687

Görüyorsunki Kardeşim Domain için iyi niyetle paylaşıp fikir alman güven hatası Aynı şekilde Bunu paylaşıp herşeyin çıkar ilişkisi ve para olmadığını anlatmak isteyişinde yine bir güven hatası oluyor Anlamak isemeyene birşey anlatamazsın Foruma bazı kişiler tamamı ile ticaret için kayıt olur bazılarıda bilgi paylaşım ve ticaret içindir sıramala herkes için değişebilir buda kişinin hayat ve bakış açısını ortaya koyar bazıları hemen para der bazıları ne olucak yahu kardeşim hemen yardım edeyim der ve yardımcı olur. vss uzatılacak bir konu aslında ama değmez kime ne anlatacagız herkes yasadıgı şeylerden örnekler verecek ve yaşadıklarından tecrube kazanarak devam ediyor hayatına

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al