wmaraci reklam
lidertakipci

Kaza Yaptım. Suçlu Ben miyim?

37 Mesajlar 4.346 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anamurlu anamurlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** M**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 36 / 19
  • Ticaret 14, (%100)
Asiri hizi kanitlasaniz da cok fazla degisecek birsey yok, taliden cikacaksiniz ana yolu boylamasina gececeksiniz ve yolda hizli veya yavas giden bir arac var. Yol hakki ondadir, asiri hizimi kanitladiniz hizdan ceza almasi haricinde bisey olmaz. Kazaya sebebiyet gecis hakki ihlalidir. Basima benzer bir olay gelmisti, tecrubeyle sabittir :) polis bana vuran adama, adam ne kadar hizli geliyorsa gelsin o onun sorunu ve asiri hizdan ceza gorur bu kazanin mesulu sensin demisti.
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webtegez webtegez İstersen Milyoner Olursun Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektronik Teknikeri - PHP'ci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 0, (%0)

Komut adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun, haksız gibi görünüyor burdan bakınca.

otoarabam adlı üyeden alıntı

Hocam çizdiğini resime Gore haksızsın ..

tugaydurukan adlı üyeden alıntı

Gecmis olsun hocam siz suclusunuz maalesef bu taksici milletine (coguna) guvenmemek lazim bazilari cok kurnaz yani oyle birsey ki sizi gorunce hizlanmis bile olabilir tekrar gecmis olsun

anamurlu adlı üyeden alıntı

Asiri hizi kanitlasaniz da cok fazla degisecek birsey yok, taliden cikacaksiniz ana yolu boylamasina gececeksiniz ve yolda hizli veya yavas giden bir arac var. Yol hakki ondadir, asiri hizimi kanitladiniz hizdan ceza almasi haricinde bisey olmaz. Kazaya sebebiyet gecis hakki ihlalidir. Basima benzer bir olay gelmisti, tecrubeyle sabittir :) polis bana vuran adama, adam ne kadar hizli geliyorsa gelsin o onun sorunu ve asiri hizdan ceza gorur bu kazanin mesulu sensin demisti.

Çok sağolun bilginiz için. Kesin sonuö belli oldu gibi o zaman. Sigorta 2-3 güne kararı söylicekmiş. Ben hazırlıyim kendimi yavaş yavaş. Çok yorcak beni anlaşılan :)

Batuhan P. | SoftVore.com

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Allah yardımcın olsun suçlu ikiniz gibi birşey kusur oranlar verilecek hepinize bakalım... sonuçları paylaşırsan sevinirim

Benimde bir kaza oldu ama çok basit bir kaza duran arabaya çarptım ben duramadım 20 km/h hızla gidiyordum ön takımım gitti adamın arkası sağlamdı 600 tl masraf çıkardı kasko bozmadım tabi sigorta olayına gelirsek kabul ettim %100 suçlu ben ortaya çıktı :)

İstanbulda sürmek perişan pişmanlık her yerde araba çıkar millet yol vermez adamlar yolu almak içinde elinden geleni yaparlar arabasına bakmazlar vururlar çizerler

www.osmanlidavetiyeci.com

otoarabam otoarabam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam benim işim oto servis isletiyorum akşama kadar trafik dosyası açıyorum senin kaza duumun su an traerdesin 3 un snra gelecek olan cevap mağdur araç haklı diyecekler umarım aracında fazla hasar yoktur. Geçmiş olsun ..

wmaraci
wmaraci

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Bu taksicilerin hepsi öyle be ustam. Aynısı bana da oldu yağmurlu yolda motorsikletle 30la gidiyorum. Sağdan lap cumborlop diye hızla taksi çıktı girdim ona tabi genciz sigorta yok kasko yok ehliyet yok mecburen bi şey olmasın diye kendimiz karşıladık. Ama şimdi akıllandık hepsi tastamam yola çıkıyorum ama ne olacağı belli değil. Cana geleceğine mala gelsin.

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam tali yoldan çıktığın için suçlusun şartlar eşit bile olsa sağdakine yol vermediğin için yine suçlusun her halükarda suçlusun yani.Geçmiş olsun

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Çift şeritli yolda geçiş üstünlüğü o ticari taksinin yani sizin kesin olarak beklemeniz lazım bu durumda çarptığınız için suçlu siz oluyorsunuz. Geçmiş olsun.

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Geçmiş olsun, ne yazık ki...

webtegez webtegez İstersen Milyoner Olursun Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektronik Teknikeri - PHP'ci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 0, (%0)

ProThemes adlı üyeden alıntı

Allah yardımcın olsun suçlu ikiniz gibi birşey kusur oranlar verilecek hepinize bakalım... sonuçları paylaşırsan sevinirim

Benimde bir kaza oldu ama çok basit bir kaza duran arabaya çarptım ben duramadım 20 km/h hızla gidiyordum ön takımım gitti adamın arkası sağlamdı 600 tl masraf çıkardı kasko bozmadım tabi sigorta olayına gelirsek kabul ettim %100 suçlu ben ortaya çıktı :)

İstanbulda sürmek perişan pişmanlık her yerde araba çıkar millet yol vermez adamlar yolu almak içinde elinden geleni yaparlar arabasına bakmazlar vururlar çizerler

otoarabam adlı üyeden alıntı

Hocam benim işim oto servis isletiyorum akşama kadar trafik dosyası açıyorum senin kaza duumun su an traerdesin 3 un snra gelecek olan cevap mağdur araç haklı diyecekler umarım aracında fazla hasar yoktur. Geçmiş olsun ..

sterk adlı üyeden alıntı

Bu taksicilerin hepsi öyle be ustam. Aynısı bana da oldu yağmurlu yolda motorsikletle 30la gidiyorum. Sağdan lap cumborlop diye hızla taksi çıktı girdim ona tabi genciz sigorta yok kasko yok ehliyet yok mecburen bi şey olmasın diye kendimiz karşıladık. Ama şimdi akıllandık hepsi tastamam yola çıkıyorum ama ne olacağı belli değil. Cana geleceğine mala gelsin.

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Hocam tali yoldan çıktığın için suçlusun şartlar eşit bile olsa sağdakine yol vermediğin için yine suçlusun her halükarda suçlusun yani.Geçmiş olsun

KTB adlı üyeden alıntı

Çift şeritli yolda geçiş üstünlüğü o ticari taksinin yani sizin kesin olarak beklemeniz lazım bu durumda çarptığınız için suçlu siz oluyorsunuz. Geçmiş olsun.

Lions adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun, ne yazık ki...

Çok sağolun arkadaşlar yorumlarınız ve bilgileriniz için. Hepiniz haklısınız. Dün sonuç açıklandı ve maalesef %100 beni suçlu çıkardılar. Buda yetmezmiş gibi taksinin yatar parasını bile bem ödeyecekmişim. Gerçekten çok büyük can sıkıcı bir şey. Hem onun suçlu olması, hemde tüm masrafları benim ödemem.... Cinayet sebebi valla ya.

Batuhan P. | SoftVore.com

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
üstadım aynı kazayı bir kaç ay önce bende yaptım. Üstelik yola büyük oranda cıkan bendim son sürat arabanın ön yan kısmından girmişti. ve %100 suçlu bulundum.

Eğer sürücüde alkol ve evrak eksikliği yoksa sigorta şirketi kanunlar gereği ilk olarak cadde de kim var diye bakıyor olacak. Ve ne yazıkki cadde de siz yoksunuz. Bu nedenle suç sizde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al