wmaraci reklam

Kulağımdan Hava Çıkıyor Gibi Hissediyorum

22 Mesajlar 12.701 Okunma
wmaraci reklam

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba abilerim, ablalarım ve kardeşlerim. 1-2 hafta önce bazen konuştukan sonra (bu çok sık oluyor) bazen de hareket ettikten sonra sağ kulağımdan hava çıkıyor gibi hissediyorum. İlk başlarda ciddiye almadım fakat daha sonra artınca biraz araştırma yaptım.

Eksiduyuru.com da bir başlık gördüm, başlık sahibi kulak zarından falan bahsetmişti ve kullanıcılardan biri de 2 burun deliğini kapat ve burnundan hava vermeye çalış demişti ben de deneyeyim dedim sağ kulağımdan resmen hava çıktı korktum ve hemen bıraktım yaptığım şeyi. Ardından 2 dk süre boyunca garip garip sesler duydum hani deniz kabuğunu kulağınıza tutarsınız damar atma sesi gelir ya aynen onun gibi ve "fuuuuu" diye bir ses çıktığını hissettim.

Forumtr'de de bir konu buldum ve birisi şöyle yazmış;
Benim dayımında kulağıdan hava çıkayor.Aynı dayımNeyse ama onun ki biraz daha farklı bir durum.Yani kulaklarından birisinin zarı yok,patlamış gitmiş.Diğer kulağında da aynı durum vardı kulağın arkasından mı ne bir sıvı alarak başka bir kulak zarı yaptılar.Şimdi tek bir kulakla duyuyor bizleri.Diğer kulakta ameliyat olacak.Senin de böyle bir durum olmadan bir doktora git.Ama o zaman kadar;duşa girerken kulaklarını pamuk ya da kulak tıkacı ile tıka,kulaklarına dokunarak,şekilden şekile sokarak fazla uğraşma,kulaklarını temizlerken kulak temizleme çubuğunu fazla derine sokmadan temizle,ağzını kocaman "A" diyecek şekilde günde 3-4 kere 2-3sn filan yap.Geçmiş olsun

İlgili konular: ekşiduyuru - forumtr

Bazı kişiler de iltihap oluşmuş olabilir diyor.

Böyle bir sorun yaşayan oldu mu diye merak ettim en kısa zamanda doktora gideceğim fakat şimdiden bilgilenmek istedim.

wmaraci
reklam

cgrers cgrers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 39 / 152
  • Ticaret 5, (%100)
Öncelikle yazını tam okumadım,

Konu dışına yazmıssın fakat burası saglık forumu degil senin sonun basında ciddi birseyin habercisi olabilir bu ne vurdum duymazlıktır gitsene hastaneye bu kadar mı üşengecsin !

RX 560 4 GB ekran kartı hediye ediyorum. Forum sitemiz: pchastalari.com

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
cgrers

Burası sağlık forumu değil haklısın ama burda sağlıkla ilgili bir paylaşım yapmamış farkındaysan, sadece bir konu hakkında "konu dışı" bölümünde fikir-alışverişi yapmak istemiş. Hayır merak ediyorum 21 yaşındaymışsın gerçek hayattada 31 yaşında biriyle bu üslup ile konuşabiliyor musun?

Ayrıca konuyu tam okusan doktora gideceğini zaten yazmış, ön bilgi almak istemiş.
soulmy fersev BerkayYerbasan

kişi bu mesajı beğendi.

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
cgrers Sen buranın moderatorumusun ahkam kesiyosun? Açtığı konu kurallara uygun ve kategori konu dışı. Konu dışı ne demek? neyse seninle muhattap olmayacağım muhtemelen mesajın silinir.

Dostum sana gelince bu önemli bir sorun gibi gözüküyor. Yani bi yandan birtek son cümlesi doğru bu arkadaşın buraya yazman bile hata hemen hiç geciktirmeden doktora gitmen gerekli.
Kulak çok hassas ve ameliyatlarında başarı oranları daha zayıf bir duyu organı.
Gözde öyledir ve bekletmeye gelmez Allah korusun kaybedebilirsin.
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com
wmaraci
wmaraci

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)

cgrers adlı üyeden alıntı

Konu dışına yazmıssın fakat burası saglık forumu degil senin sonun basında ciddi birseyin habercisi olabilir bu ne vurdum duymazlıktır gitsene hastaneye bu kadar mı üşengecsin !

Doğru kardeşim, burası sağlık forumu değil ben de biliyorum. Konu dışı adlı kategoriye açtım konuyu, bu kategoride neler neler paylaşılıyor ben bir şey demiyorum denemez de. İnsanın bir problemi oluyor buraya konu açıyor ve insanlar fikirlerini söylüyor. Ayrıca keşke biraz okusaydın, alıntı var diye uzun gözüküyor yazı sadece. Hastaneye gideceğimi belirttim sadece bu durumu yaşayan var mı, varsa neler geçirdi bilmek istiyorum.

demircanuzer adlı üyeden alıntı

Dostum sana gelince bu önemli bir sorun gibi gözüküyor. Yani bi yandan birtek son cümlesi doğru bu arkadaşın buraya yazman bile hata hemen hiç geciktirmeden doktora gitmen gerekli.
Kulak çok hassas ve ameliyatlarında başarı oranları daha zayıf bir duyu organı.
Gözde öyledir ve bekletmeye gelmez Allah korusun kaybedebilirsin.

Yarın gideceğim hocam, gerçekten ciddi bir şey. Sadece sizin gibi insanlardan fikir alışverişi yapmak istedim. Bu sorunu birkaç kişi daha yaşamış fakat o konulara yazamazdım, taa kaç sene önceki konular. Konuyu açan arkadaşların bile foruma baktığından şüpheliyim.
demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

Sardox Sardox ϜϓſϞ Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Telefon tamirciliği , webmaste
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 323 / 106
  • Ticaret 16, (%88)
Allah acil şifa versin çok geç olmadan doktora gidin .
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)

cgrers adlı üyeden alıntı

hayırdır birader

PADETO PADETO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
ALLAH sifa versin volkan abi.

- Doğukan
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam internetde ne aratırsanız aratın sonu kansere çıkar :) Kimsenin söylediğini veya yazdığını aldırmayın gidin doktorunuza danışın muayene etmeden doktor bile birşey söyleyemez
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Şuan kulağında duyma problemi var mı ?
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al