wmaraci reklam

Logro'dan Direnişe Destek!

30 Mesajlar 4.573 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erbasaran erbasaran Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 2 / 77
  • Ticaret 70, (%100)
Logro'nun tüm reklamlarında direnişe destek resmi çıkmaktadır.

imza yok...
wmaraci
reklam

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Maşallah türkleri çok fena gaza getiriyorlar :( Bizim atalarımızın yaptığı bu değildi :/

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)
yazık ki ne yazık

Criweb Criweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)
böyle destek olmaz olsun direnişmiş.

wmaraci
wmaraci

interplus interplus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
"Türk Milleti Zekidir Oyuna Gelmez"

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

interplus adlı üyeden alıntı

"Türk Milleti Zekidir Oyuna Gelmez"

Hocam kusura bakma sinirlenmek elde değil ama hiç halk tv'yi izledin mi bir 10dk izle zeki mi değiller mi ondan sonra tartışalım..

interplus interplus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 1, (%100)

Cash adlı üyeden alıntı

Hocam kusura bakma sinirlenmek elde değil ama hiç halk tv'yi izledin mi bir 10dk izle zeki mi değiller mi ondan sonra tartışalım..

Polisini karşısına alan benim ödediğim vergiyle alınan polis aracını yakan yıkan, vatanını uçuruma sürükleyen, esnafı zor duruma sokan camlarını çerçevesini dağıtan, 3-5 ay önce abdullah öcelana özgürlük diye bağıran insanlarla aynı safta olanlar hiçbir zaman Türk milleti olamadılar olamazlarda. Türk milleti tepkisini eylemini aklı selim bir şekilde sürdürür. O gördüklerin vatanına zarar veren kısmı Türk Milleti değil yanılıyorsun.

Eğer Söz Konusu Ağaç ve Yeşil ise doğayı korumak adına bu zamana kadar Türk Milletinin vermiş olduğu en büyük cevap ve eylem AĞAÇ DİKEREK OLMUŞTUR ve öyle de olmaya devam edecektir, aksinin zaten amacı bellidir.

Doğa uğruna sokaklara dökülen Yakıp yıkanlar acaba hayatlarında kaç tane ağaç diktiler çok merak ediyorum. sokaklarda etrafa zarar vermek yerine Ağaç dikmeyi tercih etseler her yer yeşil olur.
JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Cash adlı üyeden alıntı

Siz acaba eylemin amacına sadık kalan eylemcilerin ne yaptıklarını gördünüz mü? Size bir örnek vereyim ben.. O sağı solu ateşe verip, kaldırımların taşlarını söken kişilerin oyununa gelmeyerek eylemciler kaldırım taşlarını yerine yerleştirmeye çalışıyor. (Bknz) Pencerelerinin önlerine biber gazından etkilenenler için limon ve su koyan halk. (Bknz) Parkı temizlemek için birlik olan eylemciler. (Bknz) Gazdan etkilenen köpeğe müdahale eden eylemciler.. (Bknz)

Gerçek eylemciler işte bu fotoğraflarda yer alan insanlardır ve amaçlarından hiçbir zaman dışarı çıkmamışlardır. Fakat bunu fırsat bilip aralara kaynayan, esnafa kamu mallarına zarar veren insanlar meydana inmiştir. Her ne kadar bunları engellemeye çalışsalarda çoğu zaman başarılı olamıyorlar ve haklı olan eylem bunlar yüzünden haksız yansıtılıyor. Lütfen o sağı solu ateşe verip, polise saldıranları gördüğünüz gibi, yukarıdaki fotoğrafları da yok saymayın.. O ortalığı karıştıranlar yüzünden, polisin şiddetini haklı görmeyiniz..
CesuryureK Atakan SefaUygun

kişi bu mesajı beğendi.

demirr demirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 8 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Provakatör'lükten başka birşey değil. İyi, hoş çevreyi koruyorsunuz fakat kürdistan ve apo bayrağı açmak nedir? Halk zaten hükûmet'ten bıkmış durumda bir de bu olaylar patlak verince hepten karıştı ortalık. Çok çabuk gaz'a gelebilen Millet'iz. Bunları tarafsız olarak söylüyorum. Ayrıca Ağaç'lara bu kadar değer veren bir Millet'sek Ali AĞAOĞLU Ayazağı'nda orman katletti neden kimsenin sesi çıkmadı? Bu olayların büyümesindeki en büyük faktör devlettir!
interplus

kişi bu mesajı beğendi.

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)

Melek adlı üyeden alıntı

Siz acaba eylemin amacına sadık kalan eylemcilerin ne yaptıklarını gördünüz mü? Size bir örnek vereyim ben.. O sağı solu ateşe verip, kaldırımların taşlarını söken kişilerin oyununa gelmeyerek eylemciler kaldırım taşlarını yerine yerleştirmeye çalışıyor. (Bknz) Pencerelerinin önlerine biber gazından etkilenenler için limon ve su koyan halk. (Bknz) Parkı temizlemek için birlik olan eylemciler. (Bknz) Gazdan etkilenen köpeğe müdahale eden eylemciler.. (Bknz)

Gerçek eylemciler işte bu fotoğraflarda yer alan insanlardır ve amaçlarından hiçbir zaman dışarı çıkmamışlardır. Fakat bunu fırsat bilip aralara kaynayan, esnafa kamu mallarına zarar veren insanlar meydana inmiştir. Her ne kadar bunları engellemeye çalışsalarda çoğu zaman başarılı olamıyorlar ve haklı olan eylem bunlar yüzünden haksız yansıtılıyor. Lütfen o sağı solu ateşe verip, polise saldıranları gördüğünüz gibi, yukarıdaki fotoğrafları da yok saymayın.. O ortalığı karıştıranlar yüzünden, polisin şiddetini haklı görmeyiniz..

Görüşlerinize kesinlikle katılıyorum ama kendi başıma gelen bir olayla sadece bir ekleme daha yapcağım.

Ben okuduğum bölüm gereği Basın mensubu sayıldığım için dün Kızılay'a bir kaç kare fotoğraf için gittim. Kalabalığın tam ortasında kalmıştım, millet bana bi acayip gözle bakıyor. Neyse... öylece fotoğraf çekmek için gezerken direnişçiler harekete geçti, doğal olarak da polisler de harekete geçti ve o kalabalığın arasında tahmin edemeyeceğiniz kadar biber gazı solumak zorunda kaldım. Bi 30-40 dakika zar zor kendime geldim. Şimdi bi düşünün, ben çıksam desem ki; ''polisler çok kötü, hiç bir suçum olmamasına rağmen biber gazı sıktılar vs..'' ne kadar haklı olurum? Ben hiç bi şekilde şikayetçi olmadım, oraya gitmek tamamen benim tercihim ve seçimimdi. Ve bunun sonuçlarına da katlanmak bana düşer. Polisler de beni onca kalabalığın içinde nasıl farketsin? o mahşey yeri gibi alanda farkedilmem imkansız. Özetleyecek olursam; ''Kurunun yanında yaş da yanar.'' başıma gelen olayı böyle özetleyebiliriz. Şimdi, gerçek eylem yapanlar ile provokatörler arasında da böyle bir deyiş söylemek en doğrusu, kişilerin tercih meselesi, isteseler gitmezler ama gitmeyi tercih etmişler. Bu yüzden kurunun yanında yaş da yanar sözü en doğru söz bence. Ne kadar itiraz edilirse edilsin bu durum böyle olacak bence.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al