wmaraci reklam

Ortaköy de silahlı saldırı

26 Mesajlar 2.891 Okunma
smmexpress

ceohaber ceohaber Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek ceo haber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 9, (%33)
Ortaköydeki reina da silahlı saldırı gerçekleşti ölü ve yaralılar var

wmaraci
reklam

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Biz ne ara bu kadar yobaz bi ülke olduk ya , ne ara bu kadar ayrıştırıldık. Yazık..
Saygısız bir millet olduk.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Amaç, mevzu ne bilgi var mı acaba?

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Detay;

İstanbul’un ünlü eğlence mekanlarından Ortaköy’deki Reina adlı gece kulübü saat 01.30 sıralarında silahlı saldırıya uğradı. Saldırgan ya da saldırganlar Kalaşnikoflarla içeri girip çevreye ateş açtılar. Çok sayıda kişinin yaralandığı söyleniyor. Bir görgü tanığı Noel baba kıyafetli 3 kişinin kapının önündeki polisleri silahla tarayarak içeri girdiğini iddia etti.

Hürriyet muhabiri Toygun Atilla, “Kendisine ulaştığımda ağlamaktan güçlükle konuşabiliyordu” şeklinde ifade ederek Reina’nın sahibi Mehmet Koçarslan’ın söylediklerini aktardı: “İçeri giren şerefsizler Kalaşnikoflarla taramışlar. Amerikan istihbaratı bunun bilgisini vermişti. 1 hafta 10 gün süreyle buralarda deniz dahil güvenlik önlemleri alındı. Sonra ne oldu? Göz göre göre bu saldırı meydana geldi.” dedi

Kaynak

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

ErdeM ErdeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 34 / 51
  • Ticaret 6, (%100)
1 veya 2 kişi noel baba kıyafetiyle içeriye girip rastgele uzun namlulu silahla ateş açmış.

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
demircanuzer bildiğiniz birşey mi var?

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Sky4Life
Bildiğim bişey, bugün öğlen bursa kent meydanında saadet partililer pankartlarla sloganlarla, yılbaşı bileti almayın yılbaşı kutlamayın diye eylemler yaptı. ( SİZE NE ) Şahsen ben ailemle girerim yılbaşına.

Tüm hafta boyunca heryerde noel baba kesildi biçildi dövüldü(sembolik)

Heryerde sözde cemaat liderleri mekkenin fethi dedi. ( Asıl tarihi 11 ocaktır)

Heryerde hristiyan bayramı dendi (24 aralık noel bayramıdır)

Şimdi bu ülke böylece ayrıştırıldı. İnsanlar kendi hür iradeleriyle eğlenemedi bile meydanlar bomboştu. (Etrafa zarar vermeden).

Peki daha bildiklerimi sıralayım mı diyeceğim de bunları sizde biliyorsunuz zaten.

Daha konuşmaya gerek var mı ki?
Yeni yıl ve yine acı, hüsran. Yine insanları korkutucu eylemler.

Fetö denilecek Işid denilecek o bu denilecek.

Ben size söyleyim mi hiçbiri çıkıpta " BENİM ÜLKEMDE HERKES İSTEDİĞİ GİBİ EĞLENİR, HERKES ÖZGÜRDÜR" demeyecek.

Nokta.

Edit: Belirtmek isterim ki kimse bu din yobazlıklarına aldanmasın. Herkes dinimizin nasıl bir din olduğunu kendince idrak edebilir. Böyle şeyler, bu şekilde zarar vermesin.
ErcanDinsel aHoruz Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Amerikaya sığının bunlar olmasın gurur meselesi yapmayın böyle giderseniz matematiksel olarak nufusunuz 0 a incek 2016 yılında 136 bomba patlamış ben mi yalan söylüyorum ? yoksa haberlermi yanlış ?
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
demircanuzer öncelikle bu söylediklerinize katılıyorum ancak katılmadığım bir kaç nokta var ki, şöyle belirtmek isterim.

Tüm hafta boyunca heryerde noel baba kesildi biçildi dövüldü(sembolik) (Bu da insanların özgür iradesidir buna siz karışamazsınız, özgür bir ülkeyiz sonuçta.)

Bildiğim bişey, bugün öğlen bursa kent meydanında saadet partililer pankartlarla sloganlarla, yılbaşı bileti almayın yılbaşı kutlamayın diye eylemler yaptı. ( SİZE NE ) Şahsen ben ailemle girerim yılbaşına. ( İslam bir tevhid dinidir. Tevhidin amacı, davet etmektir. Oradaki insanlarda İslam gerekliliği olarak, bildiklerini bilmeyenlere anlatarak doğruya davet etmişler. He Kurban Bayramında eğerki kurban kesilirken aynı hassasiyeti gösterip, bu onların kendi bayramıdır o yüzden ben birşey diyemem dediyseniz, siz haklısınız herkesin özgür iradesidir, isteyen başkasının özgürlük sınırını aşmadığı sürece istediğini yapabilir.)

Şimdi bu ülke böylece ayrıştırıldı. İnsanlar kendi hür iradeleriyle eğlenemedi bile meydanlar bomboştu. (Etrafa zarar vermeden). ( Bu ilke sizce şimdi mi böylece ayrıştırıldı ? Sizin ayrıştırdıklarınız ne oldu peki ? Çoban ile benim oyum bir mi diyen zihniyet, Fakire fakir deyip, itip kakan, ona kendi düşüncesini dayatan, hatta ve hatta başörtüsü takmak isteyen genç kızlara üniversiteye dahi girmesini yasaklatan zihniyet, PKK dediğimiz terör örgütüne destek veren açık açık söylüyorum bunu destek veren ( CHP Genel Bşk. Yrd. Sezgin Tanrıkulu, vb. ) şimdi siz bana söyleyin, kendi hür iradesiyle eğlenemeyen insanlar mı ayrıştırılmış, aman allahım ne kadar büyük bir sorun. he birde etrafa zarar vermeden demişsiniz, İstanbulda her yılbaşı taksim meydanında genel olarak tüm bayanlar taciz ediliyor. )

Ama en çok merak ettiğim şeyde şu; Bu olayı gerçekleştiren kişilerin bu sizin öne sürdüğünüz kişiler olup olmadığını nasıl düşündünüz ? Reina ünlü bir club, davası olan birisi olamaz mı. Ki bunu yapacak adam gider Taksim meydanına orada yapar, Reina gibi elit bir kulüp önünde neden yapsın ?

Mekkenin Fethi Tüm İslam Alemine Mübarek Olsun.

Noel Baba Bekleyenlere de nice uykusuz geceler :)

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
underworld Amerika bize sığınsın. Biz Çanakkale savaşında o durumda Manda/himaye kabul etmemişiz. Şimdi mi kabul edeceğiz. Bir ülkenin himayesi altına girmektense ölürüm daha iyi.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al