wmaraci reklam

Ortaköy de silahlı saldırı

26 Mesajlar 2.895 Okunma
smmexpress

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
katliam olmuş .. vali en az 35 ölü 40 yaralı diyor

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
reklam

ceohaber ceohaber Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek ceo haber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 9, (%33)
Vali vasip şahin en az 35 ölü 40 yaralı

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Sky4Life

Dostum işte algılayamadığın noktalar var.

Editimin son cümlesini oku.

Tek müslüman siz değilsiniz. Bende elhamdülillah müslümanım.

İSLAM Hür bir dindir. Saygı gösterir gavura dahi.

Haberi aç oku bana laf yetiştireceğine reinanın davası olamaz mı diyeceğine.

700 kişi varmış içerde ve 2 kaleşnikof hesabı sen yap.

CHP'li olduğumu nerden çıkardın benim yazımdan cümlelerimden? Bu olanlara isyan eden insanların hepsi chpl mi olmak zorunda? (Anla işte burdan nasıl ayrıştırmışlar seni beni)

Mekkenin fethi 11 Aralıktır onu o propagandacı cemaat liderlerine, facebook listendeki trollere söyle.
İnşallah onu da kutlayacağız.

Bir noel baba beklemedik ama bir huzur bekledik bir mutluluk.

İslam bir tevhid dinidir. Fakat bunu camiye gelen çocuğa döverek abdesti öğretmek gibi değil güzellikle olur. Ayırt ederek olur.

Konuya yazacağım son posttur. Her hangi bir cevap arayan cümlelerimi okuyabilir, yazdıklarımı sorgulayabilir ve google araması yapabilir.
Crewx 724SATINALCOM

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
demircanuzer
Dostum işte algılayamadığın noktalar var. ( Benim algımın ucu bucağını SEN! algılayamazsın aslında o yüzden bana (algı) oyunları yapmayın. ) Bence siz benim yazdıklarımı tam idrak edemediniz.
Tek müslüman siz değilsiniz. Bende elhamdülillah müslümanım. ( Bizim ülkemizin malesef diyorum %96'sı müslümanım diye geçiniyor. Ama sorsanız %15-%20'si müslümanın gerekliliğini yapıyor. Siz bir Yazılım Uzmanısınız ve işinizin gereklilikleri var onları yaparsanız Yazılım Uzmanı olursunuz, Müslümanlıkta bunun gibi düşünün, Namaz Kılmazsanız, imanın şartlarını yerine getirmezseniz gerçek bir müslüman olamazsınız. O yüzden müslümanlık kavramını biraz daha sorgulayın bence. Anadan babadan veya dededen gelen bir adet değil de, amacı nedir? Bunu bir sorgulamak lazım. )
İSLAM Hür bir dindir. Saygı gösterir gavura dahi. ( Bu da yanlış.

يَٓا اَيُّهَا الَّذ۪ينَ اٰمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارٰٓى اَوْلِيَٓاءَۢ بَعْضُهُمْ اَوْلِيَٓاءُ بَعْضٍۜ وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَاِنَّهُ مِنْهُمْۜ اِنَّ اللّٰهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِم۪ينَ, ( Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez. Maide - 51. )

Haberi aç oku bana laf yetiştireceğine reinanın davası olamaz mı diyeceğine. ( Haberi açıp okudum zaten, Işid olabilir, Fetö olabilir, ama ben buna olabilir diyorken siz nasıl kesin bir sonuçla "bunu bu yılbaşını kutlamayın diyen yobazlar yaptı!!" diyebiliyorsunuz ?

CHP'li olduğumu nerden çıkardın benim yazımdan cümlelerimden? Bu olanlara isyan eden insanların hepsi chpl mi olmak zorunda? (Anla işte burdan nasıl ayrıştırmışlar seni beni) ( Bu ayrıştırmayı az öncede anlattığım gibi sadece şimdikiler yapmadı, her zaman gelenler yaptı, şimdikilerde önüne geçmedi. Aydın ile Yobaz ayrıştırmasını siz yaptınız mesela az önce? :) )

Mekkenin fethi 11 Aralıktır onu o propagandacı cemaat liderlerine, facebook listendeki trollere söyle.
( İşte burada sınırınızı aştınız. Siz kim oluyorsunuz da benim facebook listemdeki arkadaşlarıma, kardeşlerime, akrabalarıma troll diyebiliyorsunuz ? Özür dilemeniz gerekir. )

İslam bir tevhid dinidir. Fakat bunu camiye gelen çocuğa döverek abdesti öğretmek gibi değil güzellikle olur. ( 15-20 yıl belkide daha önce yayılan bir görüntü sayesinde bütün islam dinini nasıl bir tutabiliyorsunuz ? En son ne zaman camiye gittiniz. Çok kişinin günahını alıyorsunuz. Ben her camiye gittiğimde bir sürü çocuk görüyorum ve hepside gayet mutlu. )

Cümleten hayırlı geceler. Rabbim bizi tüm içimizdeki, dışımızdaki teröristlerden, ve terör yandaşlarından korusun.

Türk'ün Düşmanı Bitmez.

wmaraci
wmaraci

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Herkes müslüman olmak, İslam'ın kurallarına uymak zorunda değil. Laik bir ülkede dini sokaklarda tebliğ edemezsiniz, buna hakkınız yok, kimsenin buna hakkı yok. Ben bir ilahiyat fakültesi öğrencisi olarak bu iğrenç hareketlerinizden nefret ediyorum. Tüm yılı hırsızlık, arsızlıkla geçirin, her işinizi torpille halledin ondan sonra yılbaşı kutlamayınca mükemmel insan oluyorsunuz değil mi? Hepinize acıyorum.
Rekomedya cArleone Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money

ceohaber ceohaber Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek ceo haber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 9, (%33)
Haberin detayı
http://kaynakweb.com/ortakoyde-silahli-saldiri-35-olu-en-az-40-yarali.html

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Sky4Life Seninle gayet saygı çerçevesinde konuştuğumuzdan ve birbirimize bişeyler kattığımızı düşündüğümden cevaplıyorum kardeşim sırayla.

1- Malesef ki ülkenin %96sı %25i falan seni beni ilgilendirmez. Bir fahişe köpeğe su verir cennetlik olur. O Allahın bileceği iş. Sadece namaz kılmakla müslüman olunmuyor bunu ikimizde biliyoruz.Örneğe gerek yok. Burda da senin bu farzları yerine getirmeyen insanları itham altında tuttuğun için özür dilemen gerek.

2- Bu konuşmamızla alakalı değil çünkü kimse yabancıyla dostluktan bahsetmedi. Müslaman olupta bir yanlışta olan insanlar ise bile öldürülmeyi haketmiyor. dinimizcede bu böyle.

3- "bunu bu yılbaşını kutlamayın diyen yobazlar yaptı!! | Demedim, buz zihniyette ve sapkın insanlar yaptı ithamında bulundum.Bilgilenmen açısından.

yobaz
ad & sıfat
1.
din konusunda başkalarına baskı yapmaya yönelen, dinsel bağnazlığı aşırılığa vardıran (kimse).
2.
mec.
bir inanca, bir düşünceye körü körüne, aşırı ölçüde bağlı olan, hoşgörüden yoksun (kimse).
3.
halk ağzından
kaba saba, inceliksiz (kimse).

Altını çizmek isterim ki yobazı ben dindar insana kullanmam üstteki anlamda kullanırım.

4-
Orada ifade etmek istediğim ise, facebook listende ki artniyetsiz insanlar adına özür dilerim.
Fakat büyük bir yanlış bilginin yayıldığı nokta da bu. İslam tarihinin en önemli gününü yanlış verip insanlara algı yapıyorlar.

5-En son ne zaman gittiğim sizi ilgilendirmez fakat camide çocukken müezzinlik dahi yaptığımı size söyleyim de burda çocukları katan falan yok. Sadece örnek verdim. İnsanlara sloganlarla nasıl terör propagandası yapılıyorsa ve yanlışsa bu da yanlış. Sloganla insanları yüksek sesle doğruya çağıramassınız.

6- İnşallah kardeşim, terörü başımıza saranda, hakkaride halaylarla karşılayanlarda,aynı masaya oturanlarda, atatürkün partisi ilkesinden biri milliyetçilik olan partiyi teröre yaklaştıranda en yakın zamanda cezasını bulsun.

Moderatorlerden ricam yazılarımız saygı çerçevesinde olduğundan silinmemesidir.
Sky4Life

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
demircanuzer çok doğru söylüyorsunuz, keşke her insan sizin ve benim gibi tartışabilse.

1- Malesef ki ülkenin %96sı %25i falan seni beni ilgilendirmez. Bir fahişe köpeğe su verir cennetlik olur. O Allahın bileceği iş. Sadece namaz kılmakla müslüman olunmuyor bunu ikimizde biliyoruz.Örneğe gerek yok. Burda da senin bu farzları yerine getirmeyen insanları itham altında tuttuğun için özür dilemen gerek. ( Ben zaten sadece namaz kılmakla müslüman olunuyor demedim. Ülkemizde müslümanım deyipte müslüman olmayanlardan bahsettim, ki söylediğimi anlamamışsınız. Farzları yerine getirmeyen bir insana nasıl müslüman diyebilirsiniz ? Siz deseniz de ben demem, ben desem de eminim ki Rabbim'in " Farz; kesinlikle yapmanı emrediyorum " dediği şeyleri yapmayana siz veya ben desem ne olacak. İtham altında tutmuyorum ki direk söylüyorum; Kardeşlerim Farz ibadetleri yerine getirmeyen insanlar Müslüman Olamaz."

2- Bu konuşmamızla alakalı değil çünkü kimse yabancıyla dostluktan bahsetmedi. Müslaman olupta bir yanlışta olan insanlar ise bile öldürülmeyi haketmiyor. dinimizcede bu böyle. ( İslam hür bir dindir. Nedir yani, Gavura saygı duyun, yani senin dinin sana benim dinim bana deyin, tamam dedik eyvallah. )

5-En son ne zaman gittiğim sizi ilgilendirmez fakat camide çocukken müezzinlik dahi yaptığımı size söyleyim de burda çocukları katan falan yok. Sadece örnek verdim. ( Örnekleriniz insanları yanlış düşüncelere sevk ediyorsa, artık bu bir yol göstermedir. Bence çok yanlış bir örnek verdiniz.
(İslam bir tevhid dinidir. Fakat bunu camiye gelen çocuğa döverek abdesti öğretmek gibi değil güzellikle olur.) Camiye gelen çocuğun dayak yemesi. )

6- İnşallah kardeşim, terörü başımıza saranda, hakkaride halaylarla karşılayanlarda,aynı masaya oturanlarda, atatürkün partisi ilkesinden biri milliyetçilik olan partiyi teröre yaklaştıranda en yakın zamanda cezasını bulsun. ( Bu söylediklerinize tüm kalbimle katılıyorum. Teşekkürler. )

Bu size yazacağım son posttur. Seviyeli tartışma için teşekkürler. Şimdi seviyesizlere haddini bildirme zamanıdır :)..
demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Makalepaneli Öncelikle, Çok yanlış bir bölümde okuyorsunuz derhal bırakın bölümünüzü Ataizm'e yönlenin. Müslümanım diyorsanız İslamın kurallarına uymak zorundasınız. Laik bir ülkede dini sokaklarda tebliğ edemeyiz? Bu mu zorunuza gitti. LGBT yürüyüşlerinde sokakta gayet güzel kendileri düşüncelerini tebliğ ediyor, nedir İslam olunca mı bu zorunuza gidiyor ? Söylediğiniz hırsızlık, arsızlık, torpil. Bunları benim için yazdıysanız derhal sizi ispata davet ediyorum. Yoksa sizi forum yönetimine şahsıma iftira ettiğiniz için şikayet edeceğim, hatta yasal işlem bile başlatabilirim. Ben mükemmel bir insanım demedim, demem de. Haşa.. Şu dünyaya gelen tek mükemmel insan HZ. Muhammed Mustafa (S.A.V.) onun dışında mükemmel bir insan yok, gelmeyecekte. Yılbaşı kutlamıyorum, bu da benim özgür iradem.

skytr skytr ??? Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ...
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 92 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Makalepaneli adlı üyeden alıntı

Herkes müslüman olmak, İslam'ın kurallarına uymak zorunda değil. Laik bir ülkede dini sokaklarda tebliğ edemezsiniz, buna hakkınız yok, kimsenin buna hakkı yok. Ben bir ilahiyat fakültesi öğrencisi olarak bu iğrenç hareketlerinizden nefret ediyorum. Tüm yılı hırsızlık, arsızlıkla geçirin, her işinizi torpille halledin ondan sonra yılbaşı kutlamayınca mükemmel insan oluyorsunuz değil mi? Hepinize acıyorum.

enteresan.

hem ilahiyat fakültesinde okuysun hem de kahrolsun batsın dininiz diyordun.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al