Para isteyen dmoz adminini görevden aldırdım

7 Mesajlar 923 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz şu konuda bir editör hakkında şikayette bulunmuştum.

http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/dmoz-editoru-yunus-erdem-dmoz-kaydi-icin-150-tl-istedi-61603.html

17 ocak tarihinde gelen maille bu haysiyetsizi sildiklerini bildirip teşekkür ettiler. 2. bir konu açmayacaktım fakat son mesaj atan ben olduğum için bu olayın sonucunu merak edenler bilgilensin ve bu tür durumlarda o kişinin tespit edilebileceğini görün istedim. Lütfen bu konuyu daha sonra siliniz. Bu mesajı umarım haysiyetsiz dmoz editörleri görürler de vazgeçerler. Siz de sizden para isteyen editörleri şikayet edin lütfen. Eleştirip geçebilirdim ama işi kovaladım. Aslında birşey yapmadım mail attım 1 buçuk ay sonra cevap geldi ve 1 haftada sorunu çözdüler. En azından çözdüklerini söylediler. Yalan söylediklerini sanmıyorum. Ben de domainimin değiştiğini bildirip dmoza kayıt yapmalarını rica ettim. Bu benim hakkımdı dedim. Cevap bekliyorum. Yapılırsa sorunsuz bir şekilde herhalde sorun kalmaz. Ayrıca gene para istenirsen buradaki konuyu göstereceğim. Yiyorsa ekleme diyeceğim. Siz de gösterebilirsiniz bu konuyu. Hatta üstüne biz mi para istesek :D

Gerilim Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1547
  • Beğeniler 527 / 527
  • Ticaret 186, (%100)
Azimle uğraştınız başardınız tebrikler keşke herkes sizin kadar duyarlı olsa.
Gerilim

kişi bu mesajı beğendi.

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
hocam eline sağlık helal olsun bu dmoz'a site ekliyoruz kabul etmiyorlar ama birsürü siteye baktım wp ve vbulletin kurulu adamları hep kabul etmişler biz sistemi kendimiz asp yazıyoruz emek harcıyoruz projemizde farklı ama bir türlü kabul edilmiyoruz.. kendileri kaybettiler artık dmoz'a kayıtlı sitelerim yok umursamıyorumda orayı alexa.com yeter tüm dünyaya..

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
dmoz kaydını neden bu kadar kaale alıyorsunuz bence önemsiz bir servis emek harcamaya değmez hiçbir değeri yok milleti soyma planından başka bişey değil...

wmaraci
wmaraci

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1920
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Dogukan adlı üyeden alıntı

dmoz kaydını neden bu kadar kaale alıyorsunuz bence önemsiz bir servis emek harcamaya değmez hiçbir değeri yok milleti soyma planından başka bişey değil...

Kayılıyorum. Eski değerini yitirdi. Şimdi çöplükten başka birşey değil.

bilinmeyen kategorilerde adult, varez siteler dolu.. Parayı veren çalıyor düdüğü :rolleyes:

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
burada konu dmozun önemli olup olmaması değil, insanların hak arayışı. benim kaydımı engelleyeni ben de engellerim :)
Yunusemre burmeser

kişi bu mesajı beğendi.

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Hakkınızı aramanız çok isabetli olmuş. Bu şekilde para ile eklenmesi kul hakkına da girmekte. Başkalarının hakkının yenmesi doğru değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al