wmaraci reklam

Yönetimin güzel öngörüsü

26 Mesajlar 3.093 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum.Backlinkcigeldi hocam dolandırdığı toplam tutarmı 200 bin tl yoksa sadece 1 kişidenmi tam anlayamadım.

Hocam net kişi sayisini bilmiyorum lakin en az 20 30 kisi var

Escalous adlı üyeden alıntı

Biliyorum hocam, demek istediğim kimseye belli olmuyor. Burada çıkıp 2 gün sonra sizinde **************lık yapmayacağınızın garantisi yok, benimde yok, 80 itrader puanına sahip kişininde.. referans olma açısından dikkatli ve seçici olmak gerekir. Durum ilk bakışta abest kaçtığı için bu bağlantıyı paylaştım, bu kadar ciddiye almanıza gerek yoktu hocam :) tarihler belli ediyor.. Yani İlk bakışta; ulan adam böyle böyle demiş, kendisi güvenilir ve refim diye puan atmış tepkisi oluşturacak. sonrasında ise tarihlere baktığında ulan ozaman böyle bir olay yaşanmamış ki deyip geçecek. Sırf bu tepki için attığım bomboş bir post.

Diğer arkadaşa gelince sadece yazık diyorum.. paranın kölesi olmuş.. aynı şekilde bunlara inan arkadaşlarada..

Git kendi kendine araştır, uğraş, çabala. Adam sana neden hazır para gelen siteyi satsın? Kolay yönden, çabalamadan, emek vermeden kazanma isteklerinden dolayı böyle..

Ben alırım bu siteyi, zaten ilk ayında sattığım parayıda çıkartırım, sonra aksın paralar..

************** arkadaşı çok fazla incelemedim, çok fazla fikir sahibi değilim. Aynı siteleri bir çok farklı kişilere satmış 😂

Şimdi düşününce 4 5 gün boyunca uyumadım bundan kısa bir süre önce.. müşterilerin sitesini yetistireyim diye.. adamlar bana parayı vs. yollamış, ya o işi bitiricem, halledicem yada iade edicem.

Açıkçası üzülüyorum böyle durumlara.. çünkü boyleleri freelancer çalışan bir çok kişiye karşı güven problemi oluşturuyor.

Velhasıl kelam, güzel tezgah kurmuş. Bu halk ne zaman çabalamadan, fikir üretmeden, uğraşmadan, emek vermeden kazanamayacaklarını öğrenirse anca o zaman dolandırılmazlar..

Ben kimsenin hakkını yemem hocam. Benim oturdugum yer ismin soyismin vs . Belli. Her şeyi geçtim forumda aylardir samimi oldugum insanlar var. Karakterime vs.. uygun değil. Simdiye kadar musterilerle pek problem yasamadim fakat yasarsam da en fazla iade geçerim olur biter. Hic para görmemis bir insan değilim. Sitelerim bana gerekli maddi desteği sağlıyor zaten. Buradan yaptiğım ticaretler diğer yatırımlarım için birikim olusturuyor sadece.

Ben bizim insanimizin kolay para kazanma cabasini anlamiyorum. Her gece 2 3 te yatiyorum sabah 9 10da calismaya basliyorum.

İlerde niche siteler için ticari konu açacak olursam da asla site satmak uzerine olmayacak cunku bu isin sürdürülebilirliği yok. Balık tutmayi ogrenmediginiz sürece hazira dag dayanmayacaktir. Video serisi yapar ücretli ders olarak sunarim en temiz yolu bu.

Tic puanina gelecek olursak. Aslinda abartildigi gibi bir durum yok. Bir işten sonra kisi sizden rica ederse o işlik durumu kapsayan bir yorum atabiliyorsunuz. Misal sizinle is yaptik siz benden tic istediginiz ayni yorumu size de yaparim. Cunku az cok forumda goruyorum işimde de ucret hemen yattiysa sorun yoksa neden yapmayayim? Hiçbir tic puanı geniş zamanı kapsamaz kapsayamaz. O anlık yapılan iş için verilen bir geçer nottur.

wmaraci
reklam

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)
Yönetimi tebrik ederim wmaracının farkı da bu, bu yüzden bu siteyi seviyorum kritik işlerle uğraşan bir yönetimimiz var.:)

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
200.000 çok daha üzerinde bir miktar dolandırdı maalesef.

Bu arada tek seferde ciddi rakamlar ödeyenler var ve kendilerini açık edemiyorlar. Forum dışı yapılan ticaretlerde var ayrıca.

Maalesef oldukça yüksek bir meblağ ile kayboldu. Bulunur mu, elbet bulunur. Ama bulununca paralar geri gelir mi? Gelmez..

Kolay para kazanma hırsı olduğu sürece bu tip şerefsizler her zaman dolandırırlar.

Yine de geçmiş olsun diyelim. Umarım daha akıllıca davranmayı öğreniriz diyeceğim ama bu tarz olaylar yaşanacaktır kolay para kazanma hırsı bitmediği sürece.
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

200.000 çok daha üzerinde bir miktar dolandırdı maalesef.

Bu arada tek seferde ciddi rakamlar ödeyenler var ve kendilerini açık edemiyorlar. Forum dışı yapılan ticaretlerde var ayrıca.

Maalesef oldukça yüksek bir meblağ ile kayboldu. Bulunur mu, elbet bulunur. Ama bulununca paralar geri gelir mi? Gelmez..

Kolay para kazanma hırsı olduğu sürece bu tip şerefsizler her zaman dolandırırlar.

Yine de geçmiş olsun diyelim. Umarım daha akıllıca davranmayı öğreniriz diyeceğim ama bu tarz olaylar yaşanacaktır kolay para kazanma hırsı bitmediği sürece.

Merak ettiğim bu adamın sabıkası varsa neden Türkiyeye gelince tutuklanmadı. Hakkında aranma emri yoktu heralde. Mağdurlar dava açtığı için en azından uluslararası düzeyde yakalama emri çıkar.

Şunu da aklım almıyor bir insan tanımadıgı görmedigi birine havale eft yoluyla nasıl 30k 40k 50k para yollar.
FurkanCanoz biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Merak ettiğim bu adamın sabıkası varsa neden Türkiyeye gelince tutuklanmadı. Hakkında aranma emri yoktu heralde. Mağdurlar dava açtığı için en azından uluslararası düzeyde yakalama emri çıkar.

Şunu da aklım almıyor bir insan tanımadıgı görmedigi birine havale eft yoluyla nasıl 30k 40k 50k para yollar.

Yakalama emri her mahkemede çıkmayabiliyor maalesef. Önceki suçları bilinmiyor da olabilir. Burada ifşa olmadan önce çıkış yaptığı tahmin ediliyor.

Mağdurların tümü ortaya çıksa zaten uluslararası olur. İşin içine yabancı servislerde giriyor o zaman. Onların esas işlerinden biri de olası kişi/firmalara karşı tedbir almaktır. Bu yüzden bir süre sonra yakalanacağını düşünüyorum. Ceza bir yana giden paralar geri gelmeyecektir maalesef.

Burada 10 TL için şikayet konusu açılabiliyor malum. Ama meblağ yüksek olunca insan sadece soğuk su içerek susmayı tercih ediyor demek.
68136

kişi bu mesajı beğendi.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Bu kişi diğer forumda konu açtığında yorum ile herkesi uyarmak istemiştim. Bu forumdan da "şüpheli işlem" nedeniyle banlanmıştı. Diğer forumda bunu da söyledim. O zamanlar pek inanan olmadı ki para kaptıran çok oldu.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Bu kişi diğer forumda konu açtığında yorum ile herkesi uyarmak istemiştim. Bu forumdan da "şüpheli işlem" nedeniyle banlanmıştı. Diğer forumda bunu da söyledim. O zamanlar pek inanan olmadı ki para kaptıran çok oldu.

30k 40k 50k para yatiran var hocam. Hayir insan siteyi gormeden en az 3 5 aylik gelir gormeden bu parayi nasil verir anlamadim. Ama su da var toplum olarak o dolandiriciya cok yardimci olundu. Böyle abiler sürekli bir yalamalar falan ne icin belki bana da 1 2 taktik verir 1 2 site verir vs.. diye.

Kolay para kazanma hevesiyle girilen bu macera soguk su icilerek son buldu. Sahsen bu tipe 30 40k para kaptirsam geceleri uyuyamazdim. Trajikomik bir olay. Türkiyeye elini kolunu sallayarak girip cikmasi da ayri trajedi.
FurkanCanoz Browland johntitor37

kişi bu mesajı beğendi.

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

30k 40k 50k para yatiran var hocam. Hayir insan siteyi gormeden en az 3 5 aylik gelir gormeden bu parayi nasil verir anlamadim. Ama su da var toplum olarak o dolandiriciya cok yardimci olundu. Böyle abiler sürekli bir yalamalar falan ne icin belki bana da 1 2 taktik verir 1 2 site verir vs.. diye.

Kolay para kazanma hevesiyle girilen bu macera soguk su icilerek son buldu. Sahsen bu tipe 30 40k para kaptirsam geceleri uyuyamazdim. Trajikomik bir olay. Türkiyeye elini kolunu sallayarak girip cikmasi da ayri trajedi.

Milletimizde kolay para kazanmaktan ziyade çabuk zengin olma isteği var bu kadar Müslümanın yaşadığı bir ülkede bakıyorsunuz basılan milli piyango biletlerinin %99'u satılıyor. Ülkede deprem olmadan binalar çöküyor halbuki o binaları yapan adam çabuk zengin olmak uğruna adam akıllı bina da yapamıyor. Jet Fadıl'ın milletvekili seçildiği ülkede Kılıç az vurgun yapmış diyebilirim kendisiyle ufak bir ticaretim olmuştu ama paramı kaptırmadım umarım mağdurlar soğuk su içmez ve paralarını alırlar.

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
Böyle pislik, karaktersiz insanları görünce çok saf olduğumun farkına varıyorum. Herkese çok çabuk güveniyorum umarım bir gün bende böyle bir kazık yemem.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Benim alakam olmadı ama seviniyordum insanlara bir şeyler öğretiyor diye . Bunun gibi şerefsizler yüzünden insanların iyi niyetine de inanmıyoruz . Dedim helal olsun , az çok olayı kavramış iyi kazanıyor . Ülkesindekilere de iş öğretip kazandırmak istiyor. Bir de her yoruma cevap yazıyordu .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al