wmaraci reklam

yurtiçi kargo rezilliği

39 Mesajlar 4.717 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Karsavarx Karsavarx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
REKLAMKAP
yeni bireysel hesap sistemi geliştirmişler ordan üyelik açınca daha çabuk dönüş yapıyorlar şuan birkaç haftadır kullanıyorum attıgım mesajlara ya mesajla yada arayarak cevap verdiler.

https://www.artiway.com.tr/?r=5469962
wmaraci
reklam

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Geçmiş olsun ama kargo firmalarının geneli böyle. Belli bölgelerdeki şubeler işlerini tam yapıyorlar ama %70 şubeler özel olduğu için toplama eleman çalıştırdığından rezalettir.

telegram: saydekofficial

aslanates aslanates deli olmak varmış.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** F**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 16 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Kargo firmaları ile çalışmamış insanlar sorarlar tabi "nereden biliyorsun kargoda olduğunu" diye. Bal gibi de bilinir kardeşim. Önce konuyu yanlış anla, alakasız şeyler yaz sonra da Allah akıl fikir versin falan filan diye söylen. Allah size akıl fikir versin de boş boş konuşup durmayın şurada.

Mağdur olan kişi burada mağduriyetini paylaşmış; ne bela okumuş ne de kötü konuşmuş. Böyle mi yaklaşılır bu olaya..

Bulunduğum ilçedeki Yurtiçi şubelerinden birisinin sahibi tanıdığım olduğu halde ben de kaç defa sorun yaşadım. Şikayet edecekseniz de komik duruma düşüyorsunuz.

Geçmiş olsun kardeşim.
Karsavarx

kişi bu mesajı beğendi.

Hiçbir şey istedigim yok senden felek, ama yine de ucuz olsun ekmek, ve pahalı olsun insan hayatı..

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)

ReklamKap adlı üyeden alıntı

Yurt İçi'nin telefonlarına ulaşmakta mümkün olmuyor. İşler genelde sorunlu olduğundan her işi yokuşa sürüyorlar.

arkadaş sonuna kadar haklı illahlah ettim bıktım artık valla burdaki şubesinden artık iş yerine vs. göndertiyorum gelince arayan yok arama zorunlulukları yokmuş ancak diğer firmaların %99 u arıyor şube ile genel merkezleri ilteişimi çok farklı şubeye ulaşma şansın olmuyor coğunda çok kalitesizler bana göre malları fırlatmalarımı dersin kapıya gelmiş elemanın üstünde yurt içine dair birşey yok tanıyamıyorsun yani şans eseri tutarsa :D çok sıkıntı çektim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar yıllardır tüm kargolar ile ciddi cirolarla çalıştım. Şuan aras ile çalışıyorum ama en temizi Yurtiçi Kargo. En az kırma oranı onlarda.

Başınıza gelen olay ise kabul edilemez. Genel müdürlüğe olayı belirtin.

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
ups diğer kargo firmalarına nazaran biraz daha iyi.

Yakında

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
aras kargo tek geçerim. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

Karsavarx adlı üyeden alıntı

hocam mesaj sayınızı artırmak icinmi yorum atıyorsunuz ben sabahtan beri ne niyorum siz ne diyorsunuz! ben diyorum kutu acılmış siz diyorsunuz iyi paketleyin, ben diyorum önce telefona bakacaktı sonra kendi telefonunu gönderecekti siz diyorsunuz onun yapmadıgını nerden biliyorsunuz!

Ek Olarak:

hocam arkadaş once benim telefona bakıp öyle gönderecekti, kendisi dahi yapsa sorunlu deyip geri gönderirdi değilmi? bunun dısındada birkaç hafta içinde yine kargo şirketiyle sorunlar yaşadım ve hatalarını uğraşlarım sonucu kabul ettiler bu yüzden bu olayıda eminin, ek olarak siz bir paketi açtığınızda gelişi güzelmi paketlersiniz tekrar?

Tamam iste rkadas dememjs mi size sim yuvasi yipranmis diye geri gondermedimi ? Yoksa o begenmeyip gonderdimtek aonra mi kargoda bekledi ?

Ek Olarak:

aslanates adlı üyeden alıntı

Kargo firmaları ile çalışmamış insanlar sorarlar tabi "nereden biliyorsun kargoda olduğunu" diye. Bal gibi de bilinir kardeşim. Önce konuyu yanlış anla, alakasız şeyler yaz sonra da Allah akıl fikir versin falan filan diye söylen. Allah size akıl fikir versin de boş boş konuşup durmayın şurada.

Mağdur olan kişi burada mağduriyetini paylaşmış; ne bela okumuş ne de kötü konuşmuş. Böyle mi yaklaşılır bu olaya..

Bulunduğum ilçedeki Yurtiçi şubelerinden birisinin sahibi tanıdığım olduğu halde ben de kaç defa sorun yaşadım. Şikayet edecekseniz de komik duruma düşüyorsunuz.

Geçmiş olsun kardeşim.

Kendim aras kargoda 1 sene calistim ZIP kuryede 9 ay calistim kimse de arkadasi burda haksiz cikarmiyor ki sadece on yargili olmamasi hakkinda oneride bulunuyirlar ki kendim de dahilim buna tamam kargocularin cok hatasi var ezik buzuk paketlerde geliyor ancak ben ve arkadaslarim hic bi zaman acaba bu paketteki ne diyip acmadik veya aa bu telefon 9 gun tatil diyip kullanmadik bunlarda var yani ama akla ilk mantikli gelen aliciya saglam gonderilen mal bozuk diye geri gelmesi aliciya suphe uyandiriyor ben sahsen fikrimi sunarken kimse kimsenin gunahini almasin diye yorum yaptim her iki ihtimalde goz onunde bulundurulmali

Karsavarx Karsavarx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
TecnoLobi,
Hayır geri göndermedi aldı ve benim kargomunda takas ettiğim ve bana gönderdiği telefonun ücretinide kendisi ödedi, paketi alıp açar açmaz dönüş yaptı böyle böyle bir sorun var diye. Daha öncede aynı kargoyla sorunlar yaşamam ve karşı tarafın bu kadar şey yapmasından sonra kendi düşüncem olarak kargoyu suçlu buluyorum. Ayrıca tabiki herkes kötü veya kötü düşünceli değil ama kötü niyetli olanların ve kafalarındaki düşünceleride uygun fırsatı bulduklarında uygulamaktan kaçınmadıklarıda bir gerçek.

https://www.artiway.com.tr/?r=5469962

Soldier Soldier WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 6, (%100)
mng öneririm ürünü geldiğinde kuryenin önünde açarsınız kırık vbs varsa fatura tutuyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al