wmaraci reklam

yurtiçi kargo rezilliği

39 Mesajlar 4.722 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Bayram üstü telefonu bozulmuş kullanıp koyayım düşüncesiyle alarak iğne yerine kürdan sokarak hattı çıkartmaya çalışması sonucu ortaya çıkan bir sonuç gibi duruyor. Paket yaparken elektronik eşyalarda cihazın etrafına bez veya sofra koruma sağlayıp paketleyin telefon gibi küçük eşyalarda kutunun her tarafını bantlamayı tercih ediyorum ve sorun çıkmıyor. Bantlı olduğunda açarsa belli oluyor.
Karsavarx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam ben de bu firmanin ne menem bir firma olduguna kac defa sahit oldum. Subeye 1 km lik mesafede olmama ragmen dagitim gunu degildi diyerek gunlerce beklettikleri mi oldu dersiniz, teslim almadigim urunu teslim almis gibi gosterildigini mi dersiniz, hic gelmeden ve hatta dagitima cikmadan ve kapiniza not yapistirmadan "geldik bulamadik" mesajlari mi dersiniz, hesap sordugunuzda piskin piskin cevaplar mi dersiniz... Daha fazla sayamacagim saydikca sinirleniyorum.

Kac online satis firmasina mesaj attim bilmiyorum su firmayla ya calismayin ya da farkli bir secenek sunun insanlara diye. Mumkun oldugunca diger firmalari kullanmaya calisiyorum. Musteri bollugundan ve is yogunlugundan is yapmayi, insanlara ve urunlerine deger vermeyi unutuyorlar.

Ne diyim gecmis olsun, umarim bir cozum yolu bulabilirsiniz.
burakisci VolkanYildiz Karsavarx

kişi bu mesajı beğendi.

Activist Activist Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Patron
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 57 / 89
  • Ticaret 1, (%100)
Teknolojik aletlerde güvence vermediklerini belirtiyorlar.

Birçok kargo şirketi için geçerli bu.

Karasovalye1408 Karasovalye1408 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yurtiçi kargo son zamanlarda iyice zıvanadan çıktı müşteri memnuniyeti sıfır ben kargo verim büyük hata yaptım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Hocam ben de bu firmanin ne menem bir firma olduguna kac defa sahit oldum. Subeye 1 km lik mesafede olmama ragmen dagitim gunu degildi diyerek gunlerce beklettikleri mi oldu dersiniz, teslim almadigim urunu teslim almis gibi gosterildigini mi dersiniz, hic gelmeden ve hatta dagitima cikmadan ve kapiniza not yapistirmadan "geldik bulamadik" mesajlari mi dersiniz, hesap sordugunuzda piskin piskin cevaplar mi dersiniz... Daha fazla sayamacagim saydikca sinirleniyorum.

Kac online satis firmasina mesaj attim bilmiyorum su firmayla ya calismayin ya da farkli bir secenek sunun insanlara diye. Mumkun oldugunca diger firmalari kullanmaya calisiyorum. Musteri bollugundan ve is yogunlugundan is yapmayi, insanlara ve urunlerine deger vermeyi unutuyorlar.

Ne diyim gecmis olsun, umarim bir cozum yolu bulabilirsiniz.

benzer şeyleri bende yaşadım müşteri hizmetleri de tam hezimet. şikayetvar.com a yazmayınca müşteri hizmetleri geri dönüş bile yapmıyor. yapsa bile çare bulmuyor. :D Reklam olmasında mng kargo yu tercih ediyorum ben hep. 0 sorunla karşılaştım bu zamana kadar. sezarın hakkı sezara:)

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Bir yurtici kargo calisaniyim belirtmis oldugunuz aksilgin kargoyla bi alakasi yoktur daha onceki mesaj da da bildirdim zaten elektronik veya cam gibi kirilabilir sorun olusabilecek olan kargolarda zaten gondericiyi uyarıyoruz sigortasiz gider diye ve taahhut imazalatiyoruz biz bunlari ne kadar ozenle tasisak bile arac icinde sikismalar sonucu kirilabiliyor veya patlayip ezilebiliyor bu olusan aksilikler bilerek yapilmayan bir olaylardir .

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Ama sizin bahsettiginiz olay kullanicin acemiligine daha cok benziyor bence

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)

Şu videoları konuya eklemenin yararlı olacağı kanaatindeyim. Kargoların nasıl tekemelenip, fırlatıldığı aşikar. Kargo firmalarını savunmadan önce bence bazı kişilerin bir daha düşünmesi gerekebilir. Kırılabilir vasfına sahip olmasa bile hiçbir kargo paketinin bu şekilde taşınması söz konusu bile olmamalıdır. Söz konusu videolarda Özen kelimesinden bahsetmek sanırım gülünç olur.
berkangndz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Alttaki video eski bi goruntu zaten onun hakkinda gereken islemler yapilmistir 2006 ya ait bir vide yani 11 Yil oncesine ait ustteki videoda da icerden suruklenen bir kolinin hizini alamadigi icin ayagi ile itmeye calismis bunda ekstra abartilacak bir sey yok bence ki tamam haklisiniz onunda olmamasi gerekiyordu ancak 4 4luk yapilmasini beklerseniz sundugumuz fiyatlarada karsi tepki vermemeniz gerekiyor bir dosya 17 liraya gidiyor evet buyuk para ancak yurt ici kargo bunu islerini daha iyi yaptigi icindir suanda 2017 itibari ile buyuk kasa koli agir malzeme tasimayi birakti bu da diger kargolarin daha saglam gitmesini saglayacak

Ve bende bunu sormak iatiyorum bu videolari kimler cekiyor ? Bence rakip firmalar ufak bi aciktan yararlanmak icin sunulan bir leke surme çabasıdir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al