wmaraci reklam

yurtiçi kargo rezilliği

39 Mesajlar 4.711 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

jblaco jblaco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 7 / 25
  • Ticaret 4, (%100)
kutuda gitmedi mi bu ürün? ezilme olsa tamam diyecem deforme izi o

ücretsiz ve hızlı.

wmaraci
reklam

MehmetAliToprak MehmetAliToprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Ürünüm bana ulaşmamasına rağmen ürün teslim edilmiştir yazmaktaydı kargo takip numarasıyla sorguladığımda. Ürünü Şubeden kavga ederek aldım ve BİMER e olayı şikayet ettim. Şikayetim sonucu Yurtiçi kargo avukatları bana durumu izah eden imzalı yazı göndermişlerdi. Sizde BİMER e şikayet edin.

Ek Olarak:

yazitör adlı üyeden alıntı

bence de yurtiçi kargonun çalışma prensibinin çok bozuk olduğunu düşünüyorum. Şikayet etseniz bile size geri dönüş yapmazlar.

BİMER'e şikayet ettin mi paşa paşa cevap veriyorlar :)

web sitem adımda saklı

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
Yurtiçi kargo kullanmayın kullandırtmayın resmen rezalet.. 1 haftadır bu kargo firmasından ne çektiğimi bir ben bir ALLAH bilir. Yurtiçi kargoyu kullanırken dikkatli olmanızda fayda var.

JimmyJoker adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar, Yurtiçi kargo'nun rezilliğinden bahsetmek istiyorum birazcık. 9.9.2016 tarihinde n11.com üzerinden bir sipariş verdim hemen onaylanıp kargolandı ama ben ürünü almaktan vazgeçtim satıcıya ürünü teslim almadan geri iade edeceğimi bildirdim neyse ertesi gün Yurtiçi kargo geldi ürünün iade olduğunu ve teslim almayacağımı söyledim geldiği yere geri gönderilecek dedim adam kargonun üzerine "iğade" yazdı. Herneyse aynı gün 17.35 saatlerinde kargoyu takip etmek istediğim de şok oldum.

Ürünün tarafıma teslim edildiği yazıyordu hemde bizzat bana teslim etmişler adım soyadım var.

[*]Ben imza atmadım nasıl olurdu teslim aldığımı yazarlar?
    [*]Şuanda iade işlemi gerçekleşmiyor ürünü teslim almışsın diyor satıcı.
    [*]Ne gibi yasal işlem yapabilirim?

Benim yurtiçi kargo konum: https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/teslim-almadigim-kargoyu-teslim-aldi-olarak-gostermisler-374411.html
Karsavarx

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetAliToprak MehmetAliToprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

JimmyJoker adlı üyeden alıntı

Yurtiçi kargo kullanmayın kullandırtmayın resmen rezalet.. 1 haftadır bu kargo firmasından ne çektiğimi bir ben bir ALLAH bilir. Yurtiçi kargoyu kullanırken dikkatli olmanızda fayda var.

Benim yurtiçi kargo konum: https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/teslim-almadigim-kargoyu-teslim-aldi-olarak-gostermisler-374411.html

Kardeşim BİMER'e konuyu en ince ayrıntısına kadar anlatacak bir şikayet yazısı yaz çözüyorlar. Ürünün muhtemelen dağıtıma çıkarılacak kargı şubesindedir. Gidip alabilirsin.

web sitem adımda saklı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
MehmetAliToprak gittim kardeşim ürünü teslim aldığımda malesef ürün kırılmıştı.. Tv heba oldu gitti.

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Kesinlikle firmayi ovmuyorum ama onlarin yaptigini nerden biliyorsunuz telefonu alan arkadas yapmis olamaz mi ? Mesela ben de acemilik yasadim o yuvayi acabilmek için yani demek istedigim gozunuzle gormediginiz bir sey ile kimseye suc atamazsiniz degilmi ? Kargo gittiginde paket saglam degilmiydi ? Sizin gonderdiginiz gibi degilmiydi ? Bantlamadiniz mi ? Alan arkadas bunlara dikkat etmemis mi ?

Karsavarx Karsavarx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 19
  • Ticaret 10, (%100)

mustix adlı üyeden alıntı

Böyle aşağılık kompleksi adamların birilerini aşağılama çabasına hayranım hakikaten. :) Bu tür işleri yapacak hanzolar bütün kargo firmalarında olabilir diyorum, bunun neresini yaşadığın kafayla anlamadın?

Olması gerekenle gerçekte olan nedir, bu iki kavram gerçek hayatta ne kadar bir araya gelir, araştırmanı tavsiye ederim sana. Ben kargoyu teslim ettim, kargo şirketi sorumlusu özel hak ve mülkiyet kapsamı altında hiçbir eşyaya elini süremez dersen, günün birinde hanzonun biri gönderdiğin şeyi haşamat eder, sonra sende gelir forumda ağlarsın böyle.

Tekrar ediyorum, tedbirli olmak pişman olmaktan iyidir.

Ekleme: Aşağıdaki arkadaşa katılıyorum. Alan kişi de yapmış olabilir. Kargo firmasının yaptığına nasıl emin oldunuz acaba?

Selametle...

hocam mesaj sayınızı artırmak icinmi yorum atıyorsunuz ben sabahtan beri ne niyorum siz ne diyorsunuz! ben diyorum kutu acılmış siz diyorsunuz iyi paketleyin, ben diyorum önce telefona bakacaktı sonra kendi telefonunu gönderecekti siz diyorsunuz onun yapmadıgını nerden biliyorsunuz!

Ek Olarak:

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

Kesinlikle firmayi ovmuyorum ama onlarin yaptigini nerden biliyorsunuz telefonu alan arkadas yapmis olamaz mi ? Mesela ben de acemilik yasadim o yuvayi acabilmek için yani demek istedigim gozunuzle gormediginiz bir sey ile kimseye suc atamazsiniz degilmi ? Kargo gittiginde paket saglam degilmiydi ? Sizin gonderdiginiz gibi degilmiydi ? Bantlamadiniz mi ? Alan arkadas bunlara dikkat etmemis mi ?

hocam arkadaş once benim telefona bakıp öyle gönderecekti, kendisi dahi yapsa sorunlu deyip geri gönderirdi değilmi? bunun dısındada birkaç hafta içinde yine kargo şirketiyle sorunlar yaşadım ve hatalarını uğraşlarım sonucu kabul ettiler bu yüzden bu olayıda eminin, ek olarak siz bir paketi açtığınızda gelişi güzelmi paketlersiniz tekrar?

https://www.artiway.com.tr/?r=5469962

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Ben tıpkı benden sonraki mesajdaki arkadaş gibi kargoda olduğunu ve alıcı kişinin yapmadığını nereden anladınız diye adam gibi soruyorum birader. Bunun neyinden mesaj sayısı bilmem ne sayısı çıkardınız?

Allah akıl fikir versin, versin ki okuduğunuzu anlayabilin.

Karsavarx Karsavarx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 19
  • Ticaret 10, (%100)

Sevgimix adlı üyeden alıntı

kutuda gitmedi mi bu ürün? ezilme olsa tamam diyecem deforme izi o

bende onu anlatıyorum ama paketleme iyi yap diyor bazıları

Ek Olarak:

mustix adlı üyeden alıntı

Ben tıpkı benden sonraki mesajdaki arkadaş gibi kargoda olduğunu ve alıcı kişinin yapmadığını nereden anladınız diye adam gibi soruyorum birader. Bunun neyinden mesaj sayısı bilmem ne sayısı çıkardınız?

Allah akıl fikir versin, versin ki okuduğunuzu anlayabilin.

önleminizi alın almazsanız siz sorumlusunuz diyorsunuz burda konuyla ilgili ve anlaşılmayacak birşey yok neden yazdığınızın konuyla ilgili ve dogru olduğunu kanıtlamak için israr ediyorsunuz. bende diyorumki olay paketlemeyle alakalı bir durum değil kargoyu açıp kurcalamışlar ve bu kurcalama esnasında telefona hasar vermişler herhangi bir ezilme çarpma durumu söz konusu değil. iki kez karton ve 2 kez kargo paketiyle paketlenen kargonun içinde sadece o delik kısmın çöpe dönüşmesi kutu açılmadan olması olasılıgı sıfır.
alıcıda dediğim gibi benim telefona baktıktan sonra telefonunu gönderecekti kendisi yapsa burası burası sorunlu almıyorum derdi değilmi?

https://www.artiway.com.tr/?r=5469962

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
Yurt İçi'nin telefonlarına ulaşmakta mümkün olmuyor. İşler genelde sorunlu olduğundan her işi yokuşa sürüyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al