wmaraci reklam

yurtiçi kargo rezilliği

39 Mesajlar 4.678 Okunma
wmaraci reklam

Karsavarx Karsavarx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
Telefon takas ettim biriyle ve bayram öncesi kargoya verdim önce takas ettiğim arkadaş telefonu kontrol edip sonra kendi telefonunu gönderecekti. bayram nedeniyle şubede bekledi kargom tatil süsresince. bugün arkadaş telefonu alıp açtığında sim yuvasının açma deliğinin aşırı şekilde deforme olduğunu söyledi, oda benim bu şekilde gönderdiğimi sandı normal olarak ama sahibinden e yüklediğim resimle karşılaştırınca kargo nun bir işler çevirmiş olduğu apaçık belli oluyor.

NOT : Anlatmak istediğim taşıma olayı değil, kargo bayram nedeniyle beklerken kargoyu açıp telefonu kurcalamaları!
ek olarak: bu konu dışında kargo takiple ilgili birkaç kez daha sorunlar nedeniyle müdürlüğe şikayette bulunmuştum ama pek işe yaramıyor sanırım. diğer kargo firmalarını kullanmak en iyisi olacak sanırım.

MehmetAliToprak

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.artiway.com.tr/?r=5469962
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Yurtiçi Kargo kesinlikle tam bir pişmanlık. Özellikle Sakarya şubesi hiçbir işe yaramaz. Siz siz olun o firmayla kargolama yapmayın. Kendim gidip şubelerini kontrol ettim, ürünleri araca yüklemiyorlar bildiğiniz fırlatıyorlar. Yazıktır.
Karsavarx

kişi bu mesajı beğendi.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Hiçbir kargo firması sizin kargonuz için özel jet kaldırmaz veya altın tepside götürmez alıcısına. Bütün firmalarda yaşayabileceğiniz bir sorun bu. Bence hata sizde. Doğru dürüst paketleme yapsanız böyle şeyler yaşamazsınız. Her zaman söylerim, tedbirli olmayan pişman olur.

yazitor yazitor Bayan Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 451
  • Beğeniler 196 / 137
  • Ticaret 49, (%100)
bence de yurtiçi kargonun çalışma prensibinin çok bozuk olduğunu düşünüyorum. Şikayet etseniz bile size geri dönüş yapmazlar.
Karsavarx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Aynı şey benimde başıma geldi. 2 kere aldığım ürün kargoda paramparça olmuştu. En sonunda gidip ya bu ürünlerin parasını verirsiniz ya da doğacak sonuçlara katlanırsınız diyip göz korkuttum. Sonra beyaz bir ışık böyle... Şaka şaka kendi ceplerinden verdiler orada ki çalışanlar :) Bir daha da kesinlikle bulaşmam o kargo firmasına.
Karsavarx

kişi bu mesajı beğendi.

Karsavarx Karsavarx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 19
  • Ticaret 10, (%100)

Onur adlı üyeden alıntı

Yurtiçi Kargo kesinlikle tam bir pişmanlık. Özellikle Sakarya şubesi hiçbir işe yaramaz. Siz siz olun o firmayla kargolama yapmayın. Kendim gidip şubelerini kontrol ettim, ürünleri araca yüklemiyorlar bildiğiniz fırlatıyorlar. Yazıktır.

Calisanlar onceleri hem yasi buyuk hemde isi uzun sure yapanlardi, simdi caylak ve genc yasta calisan aliylrlar sonrada boyle sorunlar cikiyor ortaya.
ek olarak benim bahsettiğim taşımayla ilgili değil benim bahsettiğim bayram süresinde beklerken telefonu açıp kurcalamışlar!
Ek Olarak:

mustix adlı üyeden alıntı

Hiçbir kargo firması sizin kargonuz için özel jet kaldırmaz veya altın tepside götürmez alıcısına. Bütün firmalarda yaşayabileceğiniz bir sorun bu. Bence hata sizde. Doğru dürüst paketleme yapsanız böyle şeyler yaşamazsınız. Her zaman söylerim, tedbirli olmayan pişman olur.

Kardesim konuyu okumadin herhalde! Paket olayi degil telefonun sim yuvasini acmaya calismislar ne kullanmislarsa artik acarken cop etmisler sim kismini

https://www.artiway.com.tr/?r=5469962

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

mustix adlı üyeden alıntı

Neyin kafasını yaşıyorsun? Arkadaş telefonu kutusuyla paketlemiş ve paket açılıp telefon kurcalanmış. İyi veya kötü paketleme farketmez, bir kargo şirketi sorumlusu özel hak ve mülkiyet kapsamı altında hiçbir eşyaya elini süremez. Sende gelmiş bütün firmalarda yaşanabilir diyorsun yahu.

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Aras ve yurtiçi kargoyu kullanmanızı kesinlikle önermem, fırın gönderdik camını kırmışlar altını kırmışlar o kadar da yazdık dikkat kırılır diye 50 puntoyla.

Hostapot.com

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Böyle aşağılık kompleksi adamların birilerini aşağılama çabasına hayranım hakikaten. :) Bu tür işleri yapacak hanzolar bütün kargo firmalarında olabilir diyorum, bunun neresini yaşadığın kafayla anlamadın?

Olması gerekenle gerçekte olan nedir, bu iki kavram gerçek hayatta ne kadar bir araya gelir, araştırmanı tavsiye ederim sana. Ben kargoyu teslim ettim, kargo şirketi sorumlusu özel hak ve mülkiyet kapsamı altında hiçbir eşyaya elini süremez dersen, günün birinde hanzonun biri gönderdiğin şeyi haşamat eder, sonra sende gelir forumda ağlarsın böyle.

Tekrar ediyorum, tedbirli olmak pişman olmaktan iyidir.

Ekleme: Aşağıdaki arkadaşa katılıyorum. Alan kişi de yapmış olabilir. Kargo firmasının yaptığına nasıl emin oldunuz acaba?

Selametle...

Webvideom Webvideom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Videographer / Motion Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Telefonun orasını o hale getiren, takas yapacagınız kişi olmasın? Kargonun yaptıgını nereden biliyorsunuz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al