wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce Böyle Bir Sistem Tutar Mı

61 Mesajlar 5.487 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bylejyoner bylejyoner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)
Evet arkadaşlar nasıl sizce tutar mı ? Siz olsanız böyle bir sisteme ilk başta güvenip kullanırmıydınız

Ek Olarak:

reload58 adlı üyeden alıntı

Tutacağından eminim, güzel bir proje. :)

Siz olsanız böyle bir siteye üye olup iş yaparmıydınız ?

wmaraci
reklam

GClup GClup I Love You Photoshop Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 3, (%67)
Hocam ben Photoshop dersleri çekiyorum yani internette video yükleyen biriyim, aktif olarak. Eğer böyle bir projeyi harekete geçirirseniz ilk üyesi ben olurum. :)

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

GClup adlı üyeden alıntı

Hocam ben Photoshop dersleri çekiyorum yani internette video yükleyen biriyim, aktif olarak. Eğer böyle bir projeyi harekete geçirirseniz ilk üyesi ben olurum. :)

hocam açacağım zaten şuan araştırma yapıyorum.Kaç görüntülemeye ne kadar verilcek. Ne kadar alıncak. Sağlam bir seo şirketi ile görüşme yapıyorum. Site sistemi için görüşme yapıldı zaten. Reklam yapacağım yerleri felan ayarlamam gerekiyor.

Ama harekete geçircem en fazla edeceğim zarar 5-6 Milyar olacak.Riske girmek lazım.

mvk mvk www.mistik.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım&Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 15 / 101
  • Ticaret 43, (%100)
Yeni açılmış bir siteye kimse reklam vermez. Biraz sermayenin olması lazım, reklam ve üyelere verilecek ücreti 2-3 ay kendin karşılaman lazım, en azından. Sonra zaten insanlar parayı aldıkça video yükleyen artacaktır. Bu şekilde sponsor ve reklam veren bulma ihtimalide artacak. Reklam verenden her 1000 görüntülenme için 7-8 lira alsan, üyelere her 1000 görüntülenme için 4-5 lira versen zamanla iyi paralar kazanabilirsin.
GClup

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 3, (%67)

bylejyoner adlı üyeden alıntı

hocam açacağım zaten şuan araştırma yapıyorum.Kaç görüntülemeye ne kadar verilcek. Ne kadar alıncak. Sağlam bir seo şirketi ile görüşme yapıyorum. Site sistemi için görüşme yapıldı zaten. Reklam yapacağım yerleri felan ayarlamam gerekiyor.

Ama harekete geçircem en fazla edeceğim zarar 5-6 Milyar olacak.Riske girmek lazım.

Eğer yaşamında hiç başarısızlık yoksa, yeterli kadar risk almamışsın demektir.
Yani tutmasa da üzülmeyin hocam. :D
Bu arada ödemeyi PayPal üzerinden mi vereceksiniz ?

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

mvk adlı üyeden alıntı

Yeni açılmış bir siteye kimse reklam vermez. Biraz sermayenin olması lazım, reklam ve üyelere verilecek ücreti 2-3 ay kendin karşılaman lazım, en azından. Sonra zaten insanlar parayı aldıkça video yükleyen artacaktır. Bu şekilde sponsor ve reklam veren bulma ihtimalide artacak. Reklam verenden her 1000 görüntülenme için 7-8 lira alsan, üyelere her 1000 görüntülenme için 4-5 lira versen zamanla iyi paralar kazanabilirsin.

peki sizce 8 TL 1000 görüntülenme için verirler mi ?

Ek Olarak:

GClup adlı üyeden alıntı

Eğer yaşamında hiç başarısızlık yoksa, yeterli kadar risk almamışsın demektir.
Yani tutmasa da üzülmeyin hocam. :D
Bu arada ödemeyi PayPal üzerinden mi vereceksiniz ?

Hocam tek paypal ödeme acemilik olur gibi geliyor. Paypal - Havale ile dşünüyorum.

mvk mvk www.mistik.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım&Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 15 / 101
  • Ticaret 43, (%100)

Hocam profesyonel bir işten bahsediyorsak verirler elbette. Sonuçta sıradan sitelerden almayacaksınız, markalaşmış sitelerden veya firmalardan alacaksınız. Tabi yaşınızı ve iş&okul durumunuzu bilemiyorum ama vaktinizin olması şart. Olmadı siteyi büyüttükten sonra firmalar ile görüşmeye gidebilirsiniz.

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 3, (%67)

Ek Olarak:

Hocam tek paypal ödeme acemilik olur gibi geliyor. Paypal - Havale ile dşünüyorum.

Hocam birde facebook üzerinde sayfanızın floodunu yapacak adamlar tutup belirli bir ücret verirseniz böylede tanınma imkanınız artar yalnız adamları seçerken arkadaş çevresi yüksek olması lazım falan filan

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

mvk adlı üyeden alıntı

Hocam profesyonel bir işten bahsediyorsak verirler elbette. Sonuçta sıradan sitelerden almayacaksınız, markalaşmış sitelerden veya firmalardan alacaksınız. Tabi yaşınızı ve iş&okul durumunuzu bilemiyorum ama vaktinizin olması şart. Olmadı siteyi büyüttükten sonra firmalar ile görüşmeye gidebilirsiniz.

Hocam şuan okuyorum ve çalışıyorum fakat okuduğum yerde ve çalıştığım yerde bilgisayarlı ortam olduğu için. Günden en kötü 15-16 saatimi ayırabilcek durumdayım.

Ek Olarak:

GClup adlı üyeden alıntı

Hocam birde facebook üzerinde sayfanızın floodunu yapacak adamlar tutup belirli bir ücret verirseniz böylede tanınma imkanınız artar yalnız adamları seçerken arkadaş çevresi yüksek olması lazım falan filan

flood yaparsak insanların o site üzerine güveni azalır diye düşünüyorum.(Virüs felan sanarlar )

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 3, (%67)

flood yaparsak insanların o site üzerine güveni azalır diye düşünüyorum.(Virüs felan sanarlar )

Hocam öylede düşünülür fakat böyle bir şey olsa "Video Yükleyerek Para Kazanmak İster misin ? www.siteadi.com Hemen Ücretsiz Üye Ol, Video Yükle ve Para Kazan!" ben tıklardım yani. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al