wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Bir Zincirdir! Sadece Backlinklerden Oluşmaz!

10 Mesajlar 986 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

[M]http://www.youtube.com/watch?v=hURSnq2weiA#t=130[/M]

SEO tek bir iki yada üç halkadan oluşmuyor ve 50 den fazla halka zinciri var. Videoda da anlatmak istediğim bu bir puanlama sistemi sizin yaşınıza hızınıza görünüşünüze vb. hepsinin bir puanı var ve bu puanlar sonucu kimin üst sırada olacağı belirli oluyor.

Kalan açıklamaları ve gelen yorumların cevaplarını da kişisel sayfamdan okuyabilirsiniz.

İlgili Açıklamaya buradan ulaşılabilir: http://burakkaratepe.com/?p=558
safakeceinan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webeden webeden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)
Takibinizdeyim

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Faydalı teşekkürler.

Sosyal olan her şey.

koray6321 koray6321 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Gecende twiter takipci sitelerini gezerken bu arkadasın db sını kulllanan bir sitenin ki sitenin baya buyuk bir takipci listesi elinde vardı ::) Demek istediğim kısaca seo baclink vb .. seyler aslında sitenizin hittini yükseltin Google amca Gelir Merak etmeyin 1 sene önce bir tane blog sitemi 3 ayda pr sini 4 yaptım :) hemde blogspot du ama faydasi yok Buna emin olun Google amca ne kadar cok user sitene giriyor ona bakıyor gerisi hikaye

wmaraci
wmaraci

studyokan studyokan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 16, (%100)
"Biz gerçekten de kalıcı bir arama motoru optimizasyonu yapmak istiyoruz" demişsiniz. "Kalıcı" ifadesi çok iddialı bir kelime ve sürekli Seo çalışmalarını baltalayarak yatırımcıları Adwords'e yönlendirmeye çalışan google yaklaşımına aykırı.
Yeni videoyu izledim. Birinci videoyu da izlemiştim. Edindiğim izlenim, yardımcı olmaktan çok kendi reklamınızı yapma yönünde bir aksiyon belirlemişsiniz gibi geliyor. Sürekli bir "iyi site" ifadesiyle, kuyunun etrafında dönüp duruyorsunuz. Tatmin edici, faydalı hiçbir bilgi bulamadım bu videoda da.
Önceki açmış olduğun konuda kendi yöntemlerimi açık açık yazmıştım. Yani direk somut örnekler ve başarıya giden yolda faydalı deneyim bilgileri. Spesifik bilgiler vermeden videolar hazırlayacaksanız artık boşuna izlememe gerek yok...

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
2 sitemi 1.sayfa 1.sıraya getirdim ve her iki sitenin geçmişi domain olarak 8 12 yıl arası yanlız kurulum yaşı 5 aylıktır yaptıgım çalışmaları özgün olarak yaptım ve herşeyden öncesi herkesin es gectigi tek şey var
1.alıntı yapıyorlar ( Çok yanlış)
2.domain 1 veya 2 yıl reglenmiş ( Çok yanlış)
3. daha 1 2 aylık siteye backlink çalışması yapıyorlar ( Çok yanlış)
4. daha 2 5 aylık siteden link çıkışı satıyorlar (Çok yanlış)
5. yeni açılmış sitenize kesinlikle resim dahil aldıgınız gibi yüklemeyin (çok yanlış)
en azından sag tıklayıp aldıgınız resim isimleri örnek ücretsiz haber teması paylaşıcaksınız onun resmini aldınız arada boşluk bırakmadan resim adını ( ucretsiz-haber-temasi-indir ) < örnek tarzında isimini tam yazıp yükleyin ve icerik açıklamalarını özgün türkce imla kurallarına uyumlu ve türkçe karakterlerine uygun yazıp yükleyin
Yukarıda belirttigi gibi google hemen aaa bu iyi diyerek sizi üste almaz adım adım analiz eder rebotlarda tarar en iyi anlatan en kalite sunan kişiyi alır öne 5 aylık sitelerim şu an herkesin bildigi webdunyasi.net ücretsiz script indir ve bir cok kelimede 1.sayfada bunun sebebi tesadüf degildir bilgi ile alakalıdır seo degerimizi temamızla alakalı düzenleyemedik ve kesinlikle daha backlink almadık egerki olası bir durumda gerekirse backlink ile ayaga kaldırırız.. SAYGILARIMLA.. ozan...

ekodost ekodost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle medeni cesaretinizden ve iyi niyetinizden ötürü kutlarım. hatalı olduğunu düşündüğüm bir konu var, onla ilgili notumu belirtmek isterim. iyi siteler yükselir demişsiniz fakat esasında yükselen ya da sıralamaya giren sayfalardır. otoritesi yüksek olan sitelerin tabii ki şansı daha yüksek ona katılıyorum ancak bir konuda kaliteli bilgi içeren zayıf bir site sayfası da iyi bir sıra elde edebilir. bilgi ve değerlendirme için sunmak isterim.
sosyaladam

kişi bu mesajı beğendi.

sosyaladam sosyaladam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarım/grafik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Birisi de yeni birşey söylese. Herkes aynı şeyleri yeni birşeymiş gibi söyleyip duruyor.

cokindirimli

ekodost ekodost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi ben videoyu baştan sona izledim. Bir öncekini izlememiştim fakat gödüğüm kadarıyla bu video aslında bir önceki videoya gelmiş olan yorumlara cevap niteliği taşıyor. İçinde herhangi bir bilgi unsuru taşıdığını söyleyemeyiz. Ancak benim bir önerim olacak, belki bu yolu izlemek hem size hem videoları takip etmek isteyenler için optimum bir yol olabilir.

Benim anladığım kadarıyla bir video serisi yapmak istiyorsunuz. Şimdi online veya yazılı derslerde veya ders anlatma mantalitesinde bir "program akışı" vermek gerekir. Atıyorum 10 tane konu başlığı belirleyin ve bunları video isminde sırasıyla birlikte belirtin. (ör: SEO Konuşmaları 1/10 - Temel SEO Bilgileri) gibi. Bunu çekin sonra burda konu açıp açıklama kısmında toplam kaç konuşmadan hangisi izliyoruz ve bu videonun içeriği nedir bilmiş olalım. Şimdi burda 50den fazla etken var demişsiniz, fakat hiç bir etkenden bahsetmemişsiniz. Altta açıklamayı okuyunca sanki hepsini test ettiniz ve farklı web sitelerinde ölçümlemeler yaptınız havası oluşuyor. Zaten etkenleri bilmek önemli de değil bence. En son bi SSL "ranking signal" olarak duyuruldu. Mesela varsa bunla ilgili bilginiz çekin bi video hemen, rakam veya pozisyon bilgisi ile örneğin örnekler vererek (varsa tabi) anlatın, SSL önemini anlatabilirsiniz, Google neyini beğeniyor bu SSL olayının vb. Demem o ki yüksek beklenti yaratmış olup hayal kırıklığı yaratmak negatif bir imaj oluşturur. Bunun da yansımasını yorumlarda görüp demoralize olabilirsiniz.

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

studyokan adlı üyeden alıntı

"Biz gerçekten de kalıcı bir arama motoru optimizasyonu yapmak istiyoruz" demişsiniz. "Kalıcı" ifadesi çok iddialı bir kelime ve sürekli Seo çalışmalarını baltalayarak yatırımcıları Adwords'e yönlendirmeye çalışan google yaklaşımına aykırı.
Yeni videoyu izledim. Birinci videoyu da izlemiştim. Edindiğim izlenim, yardımcı olmaktan çok kendi reklamınızı yapma yönünde bir aksiyon belirlemişsiniz gibi geliyor. Sürekli bir "iyi site" ifadesiyle, kuyunun etrafında dönüp duruyorsunuz. Tatmin edici, faydalı hiçbir bilgi bulamadım bu videoda da.
Önceki açmış olduğun konuda kendi yöntemlerimi açık açık yazmıştım. Yani direk somut örnekler ve başarıya giden yolda faydalı deneyim bilgileri. Spesifik bilgiler vermeden videolar hazırlayacaksanız artık boşuna izlememe gerek yok...

Adam resmen döktürmüş ya.Hani kelimesi kelimesine hak veriyorum.Üzerine de birşey ekleyemiyorum.Bu videoyu çeken kişi gerçekten yararlı olmak istiyorsa uyguladığı yöntemleri versin.Sonuçta genel konuşmak değil,detayları konuşmak cesaret ister.Gerçekten SEO'da kaliteli bir yöntem paylaşsanız daha yararlı olur diye düşünüyorum.

uzayperformans.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al