freelance iş ilanları

Projem için sponsor bulabilir miyim?

13 Mesajlar 1.510 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Türkiye'de ki üniversiteleri kaplayan, benzeri olmayan bir projem var. İnternet sitesi projesi. Çizimlerini bitirdim, profesyonel olduğunu düşünüyorum, çevremdekilerin de yorumları öyle. Logosu dahil tüm çizimler bitti, ismi hazır.

Fakat bunu gerçekleştirmek için, kodlanmasına ve reklam bütçesine ihtiyacım var. Gerekli sponsoru nereden bulabilirim? Ya da bulabilir miyim?

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Projenin elverişli olmasına bağlı hocam sponsor olacak kişiye projenin ilginç yapılabilir ve mantıklı olduğunu ispatlamak gerekir onun dışında sponsor elbet bulunur iyi çalışmalar dilerim.

Fizello - Inspired by Colors

• Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Projenin elverişli olmasına bağlı hocam sponsor olacak kişiye projenin ilginç yapılabilir ve mantıklı olduğunu ispatlamak gerekir onun dışında sponsor elbet bulunur iyi çalışmalar dilerim.

Hocam doğru diyorsunuz da ispatlamak için görüşmeyi nasıl sağlayacağım hiç bir fikrim yok

rankend rankend barankaraboga.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Adayı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 20 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam ben bu tarz durumlarda arkadaş çevresinden yararlanmak daha sağlam.Bu tarz işlerle ilgilenen arkadışınızın arkadaşı olur,tanışıp görüşmek lazım veya projenin ne çapta olduğunu bilmiyorum ama bir firmayla görüşüp sponsor değilde ortaklık teklif edebilirsiniz.Birde webtures tarzı girişimcilik firmaları var araştırırsanız onlar belki sponsor olabilirler.

barankaraboga.com // rankend.com // hatadeposu.com - türkiyenin hata çözüm arşivi
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)

rankend adlı üyeden alıntı

Hocam ben bu tarz durumlarda arkadaş çevresinden yararlanmak daha sağlam.Bu tarz işlerle ilgilenen arkadışınızın arkadaşı olur,tanışıp görüşmek lazım veya projenin ne çapta olduğunu bilmiyorum ama bir firmayla görüşüp sponsor değilde ortaklık teklif edebilirsiniz.Birde webtures tarzı girişimcilik firmaları var araştırırsanız onlar belki sponsor olabilirler.

Hocam bir firmada çalışan coder arkadaş var, kodlansa reklam yine halledilir. Ama işte sponsor olsa daha sağlam olur diye düşünüyorum, zaten ortaklık şeklinde bi yatırımcı arıyorum

yasinatagun yasinatagun Webtisyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WordPress Dev.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 117 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer projen gerçekten anlattığın kadar tüm üniversitelileri kapsayacaksa bulabilirsin bence. fakat hocam.com gibi bir adres yapmayı düşünüyorsan bence hiç zahmete girme derim. piyasada çok büyük bir örnek varken aynısını yapmak ve tutturmak çok zor. Facebook yerine yeni bir ağ kurmak nasıl zorsa..

• Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)

yasinatagun adlı üyeden alıntı

Eğer projen gerçekten anlattığın kadar tüm üniversitelileri kapsayacaksa bulabilirsin bence. fakat hocam.com gibi bir adres yapmayı düşünüyorsan bence hiç zahmete girme derim. piyasada çok büyük bir örnek varken aynısını yapmak ve tutturmak çok zor. Facebook yerine yeni bir ağ kurmak nasıl zorsa..

Hocam.com'a benzemiyor aslında itiraf sistemi üzerine

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WordPress Dev.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 117 / 95
  • Ticaret 0, (%0)

Rednoize adlı üyeden alıntı

Hocam.com'a benzemiyor aslında itiraf sistemi üzerine

Sakın yanlış anlama ben bir proje uzmanı falan değilim fakat kişisel fikrimce, kimse facebook itiraf varken girip orda takılmaz gibi geldi geldi. Kendi bileceğin iş.

• Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)

yasinatagun adlı üyeden alıntı

Sakın yanlış anlama ben bir proje uzmanı falan değilim fakat kişisel fikrimce, kimse facebook itiraf varken girip orda takılmaz gibi geldi geldi. Kendi bileceğin iş.

Şöyle bişey var ama bir tane üniversitenin 4 tane itiraf sitesi var, ve bu sitelerde farklı farklı +700 küsür kişiler var. Neden bir arada olmasınlar, ayrıca facebook itiraf bir moderatörün onayından geçiyor bu saatler alabiliyor. Birde yazdığın anda yayınlanması var
yasinatagun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WordPress Dev.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 117 / 95
  • Ticaret 0, (%0)

Rednoize adlı üyeden alıntı

Şöyle bişey var ama bir tane üniversitenin 4 tane itiraf sitesi var, ve bu sitelerde farklı farklı +700 küsür kişiler var. Neden bir arada olmasınlar, ayrıca facebook itiraf bir moderatörün onayından geçiyor bu saatler alabiliyor. Birde yazdığın anda yayınlanması var

Doğru dediklerin tabi. fakat ne bileyim. biraz sanki facede gezerken bakayım olayı bence itiraf.
Rednoize

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al