OrhanYayla adlı üyeden alıntı

Süper bir yazı. bende birşeyler ekliyim ;

Haber sitesi => açmayın gardaşım açmayın :D milliyet hürriyet zürriyet varken neden senin sitene geleyim :D

Video sitesi => adam gibi sosyal medya hesaplarınız yoksa bunu da açmayın gardaşım. googladan organik hit beklemeyin.

Ben size bundan sonra para kazanabileceğiniz en iyi sektörleri söylüyorum :

Sağlık / Kadın / Eğitim

bu 3 site türünden şaşmayın. Makalelerinizi alın. Tabii düzgün bi facebook / twitter sayfanızda olsun. ama şart değil. imzamdaki site eğitim sitesi ve domaini keywordstür. üstüne üstlük com.tr 'dir. yani baya bi masraf yaparak açtım. her ne kadar adsense 'i 2 haftalıkken alsam da hiçbir zaman neden bu kadar kazanamıyorum diye sızlanmadım çünkü güçlü sosyal platformu / sermayesi olmayan sitelerin en az 1-2 yıl çaba harcadıktan sonra para kazanabileceğini biliyorum. :D

yine günde 50 kuruş 1 TL falan getiriyor hiç yoktan iyidir :D tabii ziyaretçilerimin %95 'i sosyal medyadan. çünkü daha 2 aylık site google 'da sıralamaya çabuk giremiyor ve toplasan 30-40 yazı anca var.

hadi Allah 'a emanet.

konuya ekledim hocam :)

Ek Olarak:

krrgh adlı üyeden alıntı

@Skateboard İnternetin neden çöplüğe dönüştüğünün sebebini anlatmışsınız resmen. Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum.

Teşekkürler hocam ancak bazıları hala anlamakta güçlük çekiyor, aynı kafa devam.