wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Facebook Sayfaları Para Eder Mi?

20 Mesajlar 2.048 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Muhammedd Muhammedd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)
adamlar bu tür şeylere boş para uğraşmamak için

facebook.com/rttehavvaalimanni böyle karışık şeyler bile alırlar onlar için uzantının önemi olmaz bana göre kafalarına göre isterlerse hiç almasınlar 10 milyarlık facebooka reklam versinler yinede o sayfanın önemi farklıdır.

Bu domainlerde önemlidir mesela "rtehavalimani.com" alan adı sahibiyle görüşüp alabilir ama facebook sayfasını zannetmem

wmaraci
reklam

GoogleUzmani GoogleUzmani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Bu domainlerde önemlidir mesela "rtehavalimani.com" alan adı sahibiyle görüşüp alabilir ama facebook sayfasını zannetmem

hocam bu domaini de alamazlar...
"rte.gov.tr" "rteairport.gov.tr" vs. gibi devletin kendi alan adlarını alırlar...

Muhammedd Muhammedd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)

GoogleUzmani adlı üyeden alıntı

hocam bu domaini de alamazlar...
"rte.gov.tr" "rteairport.gov.tr" vs. gibi devletin kendi alan adlarını alırlar...

hayır, hocam illaki firma alacak değil ya tam keyword domain her iş yapılır onunla

• Üyelik 21.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Muhammed adlı üyeden alıntı

hayır, hocam illaki firma alacak değil ya tam keyword domain her iş yapılır onunla

rtehavalimani.com u herkes alabilir devlet dahi istese devlet alamaz...ama devlet istese rteairport.gov.tr alır.çünkü devlet uzantılı domain..

wmaraci
wmaraci

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Domain içinde zaman geçti bir adam aldı 15TL'ye sattı 30 Milyara :) domainlerini aldılar.

Spy Spy FORZA BEŞİKTAŞ! Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek X
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 42 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
kaç bin tana takipcin olursa olsun devlet gelir alir gider :) bu devirde bu işler böyle dönüyor güzel kardeşim :)

Mustafa Kemal ATATÜRK

BASocial BASocial WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Arnavutluk
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 101 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
Eğer para veren varsa direk sat derim çünkü elinde kalır adamlar koskoca yatırım yapıp havalimanı yapıyor senin 3ünle 5inle uğraşmazlar facebook yetkilileri sadece 1 mail uzaklıkta şahsen bana 20 tl verse biri düşünmeden verirdim :D :D Bu işi adım gibi biliyorum mesela sayfanın ismi haber abc bu isimdeki diğer sayfaları sadece 1 mail ile kapattırabilirsin çok tanık oldum :)

• Üyelik 21.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Domain içinde zaman geçti bir adam aldı 15TL'ye sattı 30 Milyara :) domainlerini aldılar.

Spy adlı üyeden alıntı

kaç bin tana takipcin olursa olsun devlet gelir alir gider :) bu devirde bu işler böyle dönüyor güzel kardeşim :)

BASocial adlı üyeden alıntı

Eğer para veren varsa direk sat derim çünkü elinde kalır adamlar koskoca yatırım yapıp havalimanı yapıyor senin 3ünle 5inle uğraşmazlar facebook yetkilileri sadece 1 mail uzaklıkta şahsen bana 20 tl verse biri düşünmeden verirdim :D :D Bu işi adım gibi biliyorum mesela sayfanın ismi haber abc bu isimdeki diğer sayfaları sadece 1 mail ile kapattırabilirsin çok tanık oldum :)

Vermiycem.... :)

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Bu ne zaman para eder biliyor musun?
Şöyle anlatayım. Ben Recep Tayyip Erdoğan diye Facebook sayfalarını arattırdım. Baktım ki 7-8 tane Recep Tayyip Erdoğan sayfası var ve her biri en az 1 milyon beğeni almış. Ve inan hangisi gerçek ayırt edemezsin :)
Sende isim tam netleşince birine yoğunlaşırsan, orjinal sayfa hükmü görüp beğeniyi artırırsın. Aynı dediğim örnek gibi. Belki 1 milyon beğenili gerçek olan, 5 milyon beğenili çakma olan :)
GoogleUzmani

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Bu ne zaman para eder biliyor musun?
Şöyle anlatayım. Ben Recep Tayyip Erdoğan diye Facebook sayfalarını arattırdım. Baktım ki 7-8 tane Recep Tayyip Erdoğan sayfası var ve her biri en az 1 milyon beğeni almış. Ve inan hangisi gerçek ayırt edemezsin :)
Sende isim tam netleşince birine yoğunlaşırsan, orjinal sayfa hükmü görüp beğeniyi artırırsın. Aynı dediğim örnek gibi. Belki 1 milyon beğenili gerçek olan, 5 milyon beğenili çakma olan :)

Valla ilk hedefim satış, ikincisindede dediğin gibi değerlendirme..sence de isim Bakan'ın dediği gibi oursa Süper keyword değil mi? Kimse de alamaz...böyle saçmalık şey olursa valla mahkemeye giderim...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al