wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Onayı Almak

20 Mesajlar 2.553 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Dokuz adlı üyeden alıntı

Adsense almak icin ingilizce makale almamiz sart degil.Bunu sizde belirtmisiniz gunluk masraf 12tl olmaz.

Bana diyorsun ki 200 kelime 2 tlden yazanlar var. Bende ingilizce makaleleri mi diye sorduğumda konuyu değiştiriyosun varsa bildiğin bana yönlendir diyorum. :(

wmaraci
reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

wcarpediemw adlı üyeden alıntı

Sitem blogger tabanlı. 5-10 içerikle 3. gün başvuru yaptım, onaylanmıştı. Ne seo, nede benzeri bir çalışma yapmamıştım. İçerikte yeterli oluyor sanırım

blogger ile eskiden daha kolay alınıyordu adsense, yinede avantajlı blogger.

Ek Olarak: Neyse arkadaşlar olay daha fazla uzamasın, adsense almak isteyen denesin, istemeyen denemesin. Tekrar söyleyeyim, ben %100 alırsınız, garanti kesin vs. demiyorum, sadece ben bu yöntemlerle 2 defa adsense hesabı onaylattım bana göre yararlı birşey. Faydası olsun diye yazıyorum

wcarpediemw wcarpediemw WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 5, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

1 buçuk ay önce aldım bende. Hala kolay alınıyor bence. Herkes wp kullanıyor ama bende alışamadım öğrenemedim bi türlü. Blogger daha basit geliyor alıştığımızdan :)

Dokuz Dokuz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 4, (%100)

Tonguç adlı üyeden alıntı

Bana diyorsun ki 200 kelime 2 tlden yazanlar var. Bende ingilizce makaleleri mi diye sorduğumda konuyu değiştiriyosun varsa bildiğin bana yönlendir diyorum. :(

Adsense almak icin ingilizce makale mi olmasi lazim ??? Turkce yazdir.ingilizce oluyorda ne oluyor aciklarmisin lutfen ??

Ek Olarak:

Ek Olarak: Neyse arkadaşlar olay daha fazla uzamasın, adsense almak isteyen denesin, istemeyen denemesin. Tekrar söyleyeyim, ben %100 alırsınız, garanti kesin vs. demiyorum, sadece ben bu yöntemlerle 2 defa adsense hesabı onaylattım bana göre yararlı birşey. Faydası olsun diye yazıyorum

Aynen kardes bazilari satisini etkiler diye korktu :D neyse iyi forumlar

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Dokuz adlı üyeden alıntı

Adsense almak icin ingilizce makale mi olmasi lazim ??? Turkce yazdir.ingilizce oluyorda ne oluyor aciklarmisin lutfen ??

Yok galiba anlatamıyorum ben derdiği yada sen konuyu açan arkadaşın ingilizce içerikli site üzerinden başvuru yapın temalı yazısını okumamışsın. Yazdığım cevapların neye karşılık yazıldığını okursan sıkıntı çözülecek #1 ve #2 bunları bi incele ;)
linkci

kişi bu mesajı beğendi.

Dokuz Dokuz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 4, (%100)

Yok galiba anlatamıyorum ben derdiği yada sen konuyu açan arkadaşın ingilizce içerikli site üzerinden başvuru yapın temalı yazısını okumamışsın. Yazdığım cevapların neye karşılık yazıldığını okursan sıkıntı çözülecek #1 ve #2 bunları bi incele ;)

Dikkat ettiysen ben sana yaziyorum.Adsense alim hakkinda uzman degilmisin.Bir aciklamani istiyorum.Bilgilendir bizi adsense uzmani :)

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Dokuz adlı üyeden alıntı

Dikkat ettiysen ben sana yaziyorum.Adsense alim hakkinda uzman degilmisin.Bir aciklamani istiyorum.Bilgilendir bizi adsense uzmani :)

Bak kardeşim 10 günlük üyesin önüne gelen konuya ilgin alakan olmadan cevap yazarak bu forumda polemik yaratmak yada mesaj kasmak gibi bir amaç içinde olduğunu seziyorum sana katkı sağlayacağını düşünsem yazarım fakat öyle bir gayret içinde olduğunu da göremiyorum. Daha fazla polemik yaratma birilerinin yaptığı işede saygı ile yaklaşmayı öğren kaç yaşına gelmiş adamsın yakışmıyor. hadi iyi forumlar.
linkci

kişi bu mesajı beğendi.

linkci linkci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 224 / 57
  • Ticaret 5, (%100)

Bak kardeşim 10 günlük üyesin önüne gelen konuya ilgin alakan olmadan cevap yazarak bu forumda polemik yaratmak yada mesaj kasmak gibi bir amaç içinde olduğunu seziyorum sana katkı sağlayacağını düşünsem yazarım fakat öyle bir gayret içinde olduğunu da göremiyorum. Daha fazla polemik yaratma birilerinin yaptığı işede saygı ile yaklaşmayı öğren kaç yaşına gelmiş adamsın yakışmıyor. hadi iyi forumlar.

Tonguç hocamı konuşturmayın yine yaw. Herkes bilgi veya bildiğini öğreticiside olsa verecek değil. Bence yorumlara göre de ders almak için değil kanıtla gibisinden yorumlar olmuş. Olayı uzatmayada gerek yok bence.
HarunDemir

kişi bu mesajı beğendi.

bilgiji bilgiji www.bilgiji.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Senarist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 20 / 46
  • Ticaret 3, (%100)

Konya'da ing. dili ve edb. okuyan bi çocuğa günde 200 kelime 2 makale yani günde 4 tl den 1 aylık anlaşmam var. Forumda olmayabilir fakat bulunuyor yani böyle kişiler.

10.000 kelime (boşluksuz 45.000 karakter) 40 liradan birçok arkadaşla çalıştım hocam.. 1.000 kelime 4 lira, 250 kelime 1 liraya geliyor.. Şu anki piyasa bu civarda.

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Herkese saygı duyuyorum fakat bu konu neden kaos haline geldi bu ülkede anlamadım. Eğer gerçekten düzgün bir iş yapıyorsanız başvuruyorsunuz ve hesabınızı açıyoırlar bu kadar basit, alengirli yollara girmenin fln alemi yok. Zaten o tip yollara girmeden yada para ödemeden AdSense hesabı alamıyorsanız, bence hiç o yola girmeyin başka yollarden gelir elde etmeye çalışın derim. Google herkese adsense hesabı vermek ister nihayetinde o da bu işten gelir elde ediyor, tek sorun herkesin taş atmadan suyu dalgalandırmaya çalışmasıyla alakalı :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al