wmaraci reklam

Adsense Başvurum Neden Onaylanmıyor ?

18 Mesajlar 2.208 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)
Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce sosyal ağ tarzında bir web sitesi açtım. Günlük ortalama 4-5k sayfa gösterimi elde ediyorum. Site index sayıları da aşağıdaki gibi. Adsense başvurduğumda başvurum yetersiz içerik sebebiyle onaylanmıyor. Adsense başvurusunu nasıl onaylatabilirim ?

Google Indexi: 2.780
Google Görsel Indexi: 418

wmaraci
reklam

RhomaNtiC RhomaNtiC Dmoz Editör Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar/Donanım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 37 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Site adresinizi yazarsanız inceleyip öneride bulunabiliriz.

Men arefe nefsehu, fekâd arefe Rabbehu! - Nefsini bilen, Rabbini bilir!

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
O tarz bir site üzerinden adsense alman imkansız sorun içeriğin yetersiz olması değil bence başka bir site üzerinden adsense temin edip çok güzel paralar kazanabilirsin.

• Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)

RhomaNtiC adlı üyeden alıntı

Site adresinizi yazarsanız inceleyip öneride bulunabiliriz.

site adresini pm gönderdim hocam.

Tonguç adlı üyeden alıntı

O tarz bir site üzerinden adsense alman imkansız sorun içeriğin yetersiz olması değil bence başka bir site üzerinden adsense temin edip çok güzel paralar kazanabilirsin.

hocam başka bir site üzerinden adsense temin etmek derken? nasıl oluyor ve nasıl temin edebilirim ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Adsense'in işleyiş mantığını hala çözebilmiş değilim şahsen. Sitemi geçen sene ilk açtığım zamanlar; daha 1 haftalıktı, yazı sayısı bir elin parmaklarını geçmiyordu adsense'ten 2. onayı almıştım.

Şuan Nisan ayından beri aktif olan sitemde 90 küsür makale, uygun miktarda hitim var ama 2. onayı vermiyor, yetersiz içerik diyor. :)

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

TeknoTa adlı üyeden alıntı

hocam başka bir site üzerinden adsense temin etmek derken? nasıl oluyor ve nasıl temin edebilirim ?

Blog tarzı bir site açarsın adsense alabilmek için o siteye emek verirsin ve adsense onayladığında reklamları mevcut sosyal ağ tarzı olan sitene ekler kazancına bakarsın. Yok uğraşamam dersen imzamdaki konuya bakabilirsin.

RhomaNtiC RhomaNtiC Dmoz Editör Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar/Donanım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 37 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Sitene baktım açılır açılmaz Adsense verilmeyeceği kanısına vardım. Neden? Çünkü adsensenin temel prensibi, Kullanıcılara bilgiler sunan, daha önce webde yayınlanmamış özgün makaleler, bilgiler bulunan sitelerde reklam yayınlamak.

E ben adsense nasıl alırım da bu sitede yayınlarım? dersen al sana bir de çözüm;

Benim yaptığım gibi yaparsan adsense basvurun onaylanır ve bu bahsettiğin sitede de yayınlarsın;

Önce bir host alıyor ve wordpress kuruyorsun, sitenin konusunu kendin belirlersin. Sağlık, seyahat notları, teknoloji vs vs.. Sonra buraya 15-20 tane makale yazıyorsun özgün olarak ( yani nette bir kopyası olmamalı, kendin yazmalısın biryerden kopyala/yapıştır yapmamalısın ) Daha sonra bu wordpress site ile basvuru yapıyorsun 2-3 güne siten onaylanıyor ve o kodları bu sosyal ağ diye kurduğun sitede de yayınlıyorsun. Tek çözüm bu.

Men arefe nefsehu, fekâd arefe Rabbehu! - Nefsini bilen, Rabbini bilir!

• Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)

Durotan adlı üyeden alıntı

Adsense'in işleyiş mantığını hala çözebilmiş değilim şahsen. Sitemi geçen sene ilk açtığım zamanlar; daha 1 haftalıktı, yazı sayısı bir elin parmaklarını geçmiyordu adsense'ten 2. onayı almıştım.

Şuan Nisan ayından beri aktif olan sitemde 90 küsür makale, uygun miktarda hitim var ama 2. onayı vermiyor, yetersiz içerik diyor. :)

hocam bende çözemedim valla. Yeni bir dizi için site açmıştım hiç trafik yoktu iki üç tanecik özgün makale girdim sadece. Site o kadar içerikten ibaretti birinci onaydan geçti sonrasında o sitenin hostingine başka bir proje koyunca siteyi kapattım. Şimdi binlerce içerik var ama yetersiz içerik diyor.

Tonguç adlı üyeden alıntı

Blog tarzı bir site açarsın adsense alabilmek için o siteye emek verirsin ve adsense onayladığında reklamları mevcut sosyal ağ tarzı olan sitene ekler kazancına bakarsın. Yok uğraşamam dersen imzamdaki konuya bakabilirsin.

hocam blog sitesi açıp adsense onayı aldım diyelim. bu adsense o site için geçerli değil mi ? o site için verilen kodu ben bu sitemde kullanırsam google politika ihlali olmuyor mu?

Samsunweb Samsunweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Durotan adlı üyeden alıntı

2 kere adsense hesabı mı aldınız.

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

Samsunweb adlı üyeden alıntı

2 kere adsense hesabı mı aldınız.

Hayır, eski hesabımı kapattım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al