wmaraci reklam
lidertakipci

Tek sayfalı internet siteleri

14 Mesajlar 1.525 Okunma
wmaraci reklam

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

omegle aldığı hitleri anahtar kelime üzerinden veya organik olarak arama motorlarından almıyor bence omegle bir marka oldu googlede veya diğer arama motorlarında omegle diye arama yapılmakta kameralı sohbet olarak arama yapıldığında sonuçlar içerisinde yer almıyor ama türkiyede yüksek girişler var tabi bir örnekti fakat gelen hitin nereden geldiği bence daha önemli her zaman organik ve arama motorlarından gelen hitler daha kaliteli olur diye düşünüyorum. çünkü arama motorunda bir anahtar kelime ile hit alabilrisiniz dolayısı ile o kelimeden gelen hitin yoğunluğuna göre sıralamanız değişir bu organik hit programlarıda aynı mantıkla çalışmaktadırlar

eğer firma sitesi iseniz fazla hite zaten ihtiyacınız yoktur diye düşünüyorum

İşte bahsettiğim şey tam olarak bu hocam. Yani demek istediğim Omegle 3 yıl önce 4 yıl önce de vardı fakat bilinirliği azdı. Şimdi yüzlerce site var "omegle" kelimesiyle hit almaya çalışan. Buda Omegle'ın değerlenmesine katkı yapan bir etken bence.

Mesela omegle bugün kuruldu diyelim ertesi gün 30 bin ziyaretçi kazanmadı. Bu aşamaya gelebilmek için ne tür çalışmalar yapmış olabilir. Belkide ben sorumu yanlış sordum affola. Bu şekilde örnek vermek daha mantıklıydı.

Google'un sizi farketmesinden öte öncelikle belli bir ziyaretçi potansiyeline mi ulaşmak gerek?

wmaraci
reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

İşte bahsettiğim şey tam olarak bu hocam. Yani demek istediğim Omegle 3 yıl önce 4 yıl önce de vardı fakat bilinirliği azdı. Şimdi yüzlerce site var "omegle" kelimesiyle hit almaya çalışan. Buda Omegle'ın değerlenmesine katkı yapan bir etken bence.

Mesela omegle bugün kuruldu diyelim ertesi gün 30 bin ziyaretçi kazanmadı. Bu aşamaya gelebilmek için ne tür çalışmalar yapmış olabilir. Belkide ben sorumu yanlış sordum affola. Bu şekilde örnek vermek daha mantıklıydı.

Google'un sizi farketmesinden öte öncelikle belli bir ziyaretçi potansiyeline mi ulaşmak gerek?

böyle bir çalışma reklamdan başka bir şey olamaz diye düşünüyorum bir günlük sitenin 30k hit almasının başka bir açıklaması olamaz daha index bile almamış bir site başka şekilde çıkartamaz bu hiti

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

böyle bir çalışma reklamdan başka bir şey olamaz diye düşünüyorum bir günlük sitenin 30k hit almasının başka bir açıklaması olamaz daha index bile almamış bir site başka şekilde çıkartamaz bu hiti

Yanlış anladınız. Ben zaten 1 günlük sitenin 30 bin hit alması normal değil demek istedim. Omegle 1 günde 30 bin hit aldı demedim.Cümleye mesela diyerek başladım dikkat ederseniz :) Omegle 5-6 yıllık bir site belki daha fazla. Şimdi baktımda 2008 yılında kayıt edilmiş 2014'te kayıt süresi 2020 yılına kadar uzatılmış.

Projeden projeye değişir belki fakat bu ziyaretçi potansiyelini yakalamak için sanırım reklam konusunda kabarık bir bütçe ayrılması gerek.

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Yanlış anladınız. Ben zaten 1 günlük sitenin 30 bin hit alması normal değil demek istedim. Omegle 1 günde 30 bin hit aldı demedim.Cümleye mesela diyerek başladım dikkat ederseniz :) Omegle 5-6 yıllık bir site belki daha fazla. Şimdi baktımda 2008 yılında kayıt edilmiş 2014'te kayıt süresi 2020 yılına kadar uzatılmış.

Projeden projeye değişir belki fakat bu ziyaretçi potansiyelini yakalamak için sanırım reklam konusunda kabarık bir bütçe ayrılması gerek.

sonuç olarak yine olay reklama geldi :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al