wmaraci reklam

Seo Nasıl Yapılır?

22 Mesajlar 2.432 Okunma
wmaraci reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

Yine arkadaşın söylediği hususlar yeni yazınızda da var. Tek fark, "ekmek yediğim için gizli ve söylemek istemediğim hususlar var" demişsiniz. Yani bu doğrultuda arkadaşın önerisini biraz dinlemiş gözüküyorsunuz. Fakat, yine aynı. Özür dileyerek söylüyorum, artık bu seo nasıl yapılır yazıları beni bayıyor.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
reklam

News News Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
SEO bence tamamıyla boş, en önemlisi nedir derseniz sitenin güncel olması ve en azından bir sosyal medya sitesinde güzel paylaşımlar yapılması.

Bykazekage Bykazekage http://www.hdcineizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO&CodeR
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 57 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

bilgive adlı üyeden alıntı

Yine arkadaşın söylediği hususlar yeni yazınızda da var. Tek fark, "ekmek yediğim için gizli ve söylemek istemediğim hususlar var" demişsiniz. Yani bu doğrultuda arkadaşın önerisini biraz dinlemiş gözüküyorsunuz. Fakat, yine aynı. Özür dileyerek söylüyorum, artık bu seo nasıl yapılır yazıları beni bayıyor.

Bilmeyen insanlar çok fazla tabi öğrenmek isteyenlerde çok fazla ama sonuçta çok fazla açıklama yapamıyorum kimse kendisine keskin rakip istemez sen istermiydin :D

lostarz lostarz www.tava.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

SonicMaster adlı üyeden alıntı

Seo da artık bence backlinkin önemi kalmadı site içi seo 1 ayda 3. sıraya taşıdı

site içi seo'yu nasıl yapıyoruz? makale içindeki anahtar kelimere ana dizin linkini atarak mı?
Bykazekage

kişi bu mesajı beğendi.

Tava.com.tr, üretici – tüketici buluşmasını sağlayan bir sitedir: tava.com.tr
wmaraci
wmaraci

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)

lostarz adlı üyeden alıntı

site içi seo'yu nasıl yapıyoruz? makale içindeki anahtar kelimere ana dizin linkini atarak mı?

Artık site ve yazılarınızın ziyaretçi odaklı olmasını istiyor Google. Link atayabilirsiniz ama anahtar kelimelerinizle boğmanıza gerek yok .

Keyword açıklama ve title tabi ki önemli örnek verirsek ;

Keyword un geniş kapsamlı , kaliteli olması gerekmektedir.

Açıklamada anahtar kelime geçmelidir .

Yüksek Kaliteli ve Paylaşılabilir İçerik Oluşturmak en önemli 1. kuraldır , Ayrıca sosyal medya kullanımıda gerçekten işe yarayacaktır.

Bu makaleyi okumanızı öneririm :

http://seoyazar.blogspot.com.tr/2014/11/seo-taktikleri-seonun-yeni-yuzu.html
Bykazekage

kişi bu mesajı beğendi.

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

News adlı üyeden alıntı

SEO bence tamamıyla boş, en önemlisi nedir derseniz sitenin güncel olması ve en azından bir sosyal medya sitesinde güzel paylaşımlar yapılması.

Seo yapmazsanız sitenizi nasıl bilecekler ? örneğin dünyanın en iyi mağazası sizsiniz en güzel giysileri siz yapıyorsunuz ama kimsenin haberi yok yoldan geçip görenden başka kim girip ordan alışveriş yapar ki ? seo bir nevi tanıtımdır bunu yapmazsanız en güncel en güzel site olun malesef bir işe yaramıyor
Bykazekage

kişi bu mesajı beğendi.

www.parkpera.com

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Teşekkürler ancak seo nedir diye yazanların hiçbiri ya seoyu bilmiyor yada insanlarla dalga geçiyor. Herkes bildiklerini değil, bizim bildiklerimizi yazıyor. Bence son derece gereksiz konular. AYnı içeriği şuan wmaraci'da rahat 20-30 konuda bulmak mumkun. Sırf sizi değil geneli için söylüyorum insanları oyalamayın:) Yeni birsey yoksa paylaşacağınız seo nedir? başlıklarla makaleler yazılması cok gereksiz. Seo'nun yapılışını bilmem ancak, şuan otursam seo nedir diye başlık atanlardan daha iyi MAKALE yazarım. İnsanlar bildiklerini anlatmıyorlar ancak kısır bir döngü seo nedir ile dönüp duruyorlar. Amaçları nedir? WM sitelerinde popülizm? Beğeni almak? Teşekkür yorumları almak? çözemedim valla. Sizin konunuz altında siz ve tüm bu tarz yazanlara sesleniyorum. Allah aşkına ya bildiğinizi anlatın, yada bildiğimizi yeniden okutmayın.. Biz sizden BİLDİĞİNİZİ istiyoruz BİLDİĞİMİZİ değil.:)

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO&CodeR
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 57 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Teşekkürler ancak seo nedir diye yazanların hiçbiri ya seoyu bilmiyor yada insanlarla dalga geçiyor. Herkes bildiklerini değil, bizim bildiklerimizi yazıyor. Bence son derece gereksiz konular. AYnı içeriği şuan wmaraci'da rahat 20-30 konuda bulmak mumkun. Sırf sizi değil geneli için söylüyorum insanları oyalamayın:) Yeni birsey yoksa paylaşacağınız seo nedir? başlıklarla makaleler yazılması cok gereksiz. Seo'nun yapılışını bilmem ancak, şuan otursam seo nedir diye başlık atanlardan daha iyi MAKALE yazarım. İnsanlar bildiklerini anlatmıyorlar ancak kısır bir döngü seo nedir ile dönüp duruyorlar. Amaçları nedir? WM sitelerinde popülizm? Beğeni almak? Teşekkür yorumları almak? çözemedim valla. Sizin konunuz altında siz ve tüm bu tarz yazanlara sesleniyorum. Allah aşkına ya bildiğinizi anlatın, yada bildiğimizi yeniden okutmayın.. Biz sizden BİLDİĞİNİZİ istiyoruz BİLDİĞİMİZİ değil.:)

Almak istediğini Alırsın Almak istemediğini almazsın Kardeş seni zorla gel bu makaleyi oku diyen biriside yok. Ukalalık yapma ! Öz Eleştirin içinde sağol bilmeyenler çok yeni site açmış nereden başlicanı bilmeyen insanda çok. Seoyla ilgili bildiklerimi anlatırım hatta ona makale atar tek tek hangi aşamalarını yapacağını da anlatırım ve yararını da görür ama seo kolay meslek değil saatlerini günlerini vermen lazım ve yıllarca edindiğin tecrübeyi ! ben film sitesinde başarılı olmak için 4 site kapatıp açtım. Ama sonunda sitemin hiti aylık 80K Herşey Çalışarak oluyor biri sana kapıyı gösterir sen yaparsın sana al yap demez emek gerekir.

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

Bykazekage adlı üyeden alıntı

Almak istediğini Alırsın Almak istemediğini almazsın Kardeş seni zorla gel bu makaleyi oku diyen biriside yok. Ukalalık yapma ! Öz Eleştirin içinde sağol bilmeyenler çok yeni site açmış nereden başlicanı bilmeyen insanda çok. Seoyla ilgili bildiklerimi anlatırım hatta ona makale atar tek tek hangi aşamalarını yapacağını da anlatırım ve yararını da görür ama seo kolay meslek değil saatlerini günlerini vermen lazım ve yıllarca edindiğin tecrübeyi ! ben film sitesinde başarılı olmak için 4 site kapatıp açtım. Ama sonunda sitemin hiti aylık 80K Herşey Çalışarak oluyor biri sana kapıyı gösterir sen yaparsın sana al yap demez emek gerekir.

Ben teşekkür ederekvbaşladım ukalalık ne demek? Burda herkes her yazdığınızı alkışlamak yere göge sığdırmamak zorunda mı? Şahsına kötü hiçbir suçlama yapmadan eleştirmek hakkımız değilmi? Seninde bu yazıyı yazarak egonu tatmin etmek istediğin, popülizm aradığın bu mesajınla belli oldu. Ben doğru olanı söyledim. Madem çok biliyorsunuz bu seoyu, seo nedir dışında farklı birşey anlatın. Kulaktan dolma seyleri defalarca koymayın zaten forumda 70 tane aynı içerik var. İçerik var o zaman yeni site açmışlar bilmiyor diye yukarıdaki anlatılanları bilen bu forumda 2bin kişi olsa yardım için konumu açmalılar. Neyse kardeş bu usluba sana slm dahi verilmez bu kadar yazı bile çok sana kafana göre yaz çiz kolay gele.

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO&CodeR
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 57 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam Sen Çoook Haklısın. Konu kapanmıştır. Sorularınız olursa çekinmeyin cevaplarım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al