freelance iş ilanları

AdBlock Kullananların Sayısı 144 Milyon Kişiye Ulaştı!

28 Mesajlar 3.933 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

zeytin8899 adlı üyeden alıntı

İyide ufak tefek reklam koyarak hiçbir gelir elde edilmiyor.Daha sonra 1000 gösterim oldu tıklanma yok diye yakınıyor herkes.Sonuçta bir hizmet veriyorsan bununda bi şekilde karşılıgı alınmalı.

Hocam merhaba, verdiği hizmete saygım var ama o reklamı gözüme sokar gibi ben sana yardımcı oldum ki öyle bir siteye girdiğimde direk kapatıyorum hadi kapatmadigimi farzedelim ve site içinde dolaşıyorum ben zaten memnun kalırsam tiklarim reklamlarina yahut beğeni butonlarina buna beni mecbur bırakmaya zorlamaya hakkı yok özellikle bu film dizi siteleri b.kumu çıkarmış durumdalar. Ve bu yuzden tekrar diyorum ki sen istersen senelerini ver o siteye bana zorla bir şey yaptiricak isen zorla reklamina tiklatttirmaya calisiyorsan kusura bakmadan ben bu eklentiyi her türlü kullanırım.
Shrikeen

kişi bu mesajı beğendi.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Sen reklamı benim gözüme sokarsan tıklamam için zorlayıcı bir yerleşim yaparsan bende o uygulamayı kullanırım bu kadar basit.

Sende wmaracına girme ozaman. Adam neyden gelir sağlayacak. İnanın eskiden ne kazanırdım şimdi günlüğüm 0.50 krş kadar indi. Sen kullanmaya devam et doğru yoldasın.

Ek Olarak:

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba, verdiği hizmete saygım var ama o reklamı gözüme sokar gibi ben sana yardımcı oldum ki öyle bir siteye girdiğimde direk kapatıyorum hadi kapatmadigimi farzedelim ve site içinde dolaşıyorum ben zaten memnun kalırsam tiklarim reklamlarina yahut beğeni butonlarina buna beni mecbur bırakmaya zorlamaya hakkı yok özellikle bu film dizi siteleri b.kumu çıkarmış durumdalar. Ve bu yuzden tekrar diyorum ki sen istersen senelerini ver o siteye bana zorla bir şey yaptiricak isen zorla reklamina tiklatttirmaya calisiyorsan kusura bakmadan ben bu eklentiyi her türlü kullanırım.

Sana zorla bişey yaptıran yokki. İlk bunu idrak et. Herkes istediğini yapmak ta özgür. Ama adamın ekmek teknesiyle uğraşman yanlış. Girme kardeşim film sitesine ne işin var warezle çok düşünüyorsan git dvd satın al. Hem böylece yapımcıyıda bir katkın olur.

Şu yazdığın yazıyı savunuyorsan diyecek başka birşey bulamıyorum sana.

Şahsen adblock kulanıyorsan girmyeceksin siteye. Benim sitelerime girme yani. Ne hayrından çok zararı dokunacak.

cagdaskorkmaz.com.tr

blogcuSy blogcuSy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 10, (%100)
popup ve splash reklamlar için bire bir.Yapanın ellerine sağlık.

carlito1914 carlito1914 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 1026
  • Beğeniler 510 / 252
  • Ticaret 3, (%100)
Ben bu adblock zımbırtısının insanların emeklerini hiç ettiğine inanıyorum webmaster'ım diyen insan bu eklentiyi kullanmamalı bence burada insanların ne emekler verdiğini görüp aynı işi kendisinin de yaptığını görünce traji komik bi durum ortaya çıkıyor.Ayrıca Türkiye'de siteye destek olayım diye hiç kimse reklama tıklamaz tıklayan varsa da 100 kişiden 2 kişidir.
Le10

kişi bu mesajı beğendi.

"Gafasına göre takılan adam"
wmaraci
wmaraci

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle bir haklarının olduğunu sanmıyorum açıkçası. Bir sonuç çıkmaz.

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

BrutalStar adlı üyeden alıntı

Böyle bir haklarının olduğunu sanmıyorum açıkçası. Bir sonuç çıkmaz.

Yayıncıların/Reklam verenlerin yanı sıra google'ında gelirlerine darbe vuruyor. En kısa yönden madem öyle benim zararımı sen karşıla diyebilir google adblock'a :)

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
sen git sitenin her köşesine reklam koy bir indirmeye tıklamak için 4 defa reklam kapattır bize sonra niye adblock kullanıyorsun diyorlar.Biz wm aracında adblock kullanıyor muyuz? Hayır niye adamlar yapmış be.Hiç te rahatsız etmiyor reklamlar.Ama gel görki çöp sitelere dönen sıralama sahipleri ha bire basmış reklamı basmış reklamı.Lan bizde insanız sabrımızı mı test ediyorsunuz.Bir makale okuyacağız giriyoruz hoop 1 reklam geldi neyse devam edelim.Aşağı indiriyoruz hop 1 tane daha yeni sekmede açıldı.AAA hoşumuza gitti indireceğiz hemen tıklıyoruz one bc.vc yönlendirmesi yapmış onun üstüne tikl.at sonrada bit.fly gibi yönlendirmeyi basmış adam.Oda yetmiyor yorum yapacağız ad kısmına tıkla reklam email kısmına tıkla reklam yorum alanına tıkla reklam.Bune arkadaş adam sayemizde 1 tl kazandı bile.Sonra adblock varsa giremezsin diyor.Hahahayyyyyttttt girmem daha iyi tabii.

Eğer web siteleri buna çözüm bulmazsa googleına da microsoftuna da başlarım adblock sen çok yaşa!

Ek Olarak:

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Sende wmaracına girme ozaman. Adam neyden gelir sağlayacak. İnanın eskiden ne kazanırdım şimdi günlüğüm 0.50 krş kadar indi. Sen kullanmaya devam et doğru yoldasın.

Ek Olarak:

Sana zorla bişey yaptıran yokki. İlk bunu idrak et. Herkes istediğini yapmak ta özgür. Ama adamın ekmek teknesiyle uğraşman yanlış. Girme kardeşim film sitesine ne işin var warezle çok düşünüyorsan git dvd satın al. Hem böylece yapımcıyıda bir katkın olur.

Şu yazdığın yazıyı savunuyorsan diyecek başka birşey bulamıyorum sana.

Şahsen adblock kulanıyorsan girmyeceksin siteye. Benim sitelerime girme yani. Ne hayrından çok zararı dokunacak.

:D dostum yaran var galiba.Sanane bu arada adam görüşünü belirtiyor.Sana gel beni eleştir diye konu mu açmışta her eleştirene cevap verme gereği duyuyorsunuz.WM aracı gibi yapın adam akıllı yerleşim bizde bu site gibi yerlerde devre dışı kal seçeneğini kullanalım ama bir önceki yorumumda ki gibi yaparsanız olmaz.Pop up un splash ında bir sınırı var art arda 3 farklı firmadan splash eklemenin manası ne olabilir ki?

beycemm beycemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 11 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Isterse 2 milyar kişi kullansın
Tııın

sanalonay.com hızlı ve güvenilir mobil onay

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

shateiel adlı üyeden alıntı

Yayıncıların/Reklam verenlerin yanı sıra google'ında gelirlerine darbe vuruyor. En kısa yönden madem öyle benim zararımı sen karşıla diyebilir google adblock'a :)

Böyle birşey söylemeye hakkı yok zira kullanıcı siteye girerken reklamları görmek zorunda olduğuna dair bir anlaşma imzalamıyor. En fazla yazılımı satın alır kullanıma kapatırlar.

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/

LeoneKG LeoneKG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 55 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
İçeriğinden memnun olduğum siteye ABP kapatıyorum reklamlara tıklıyorum zaten.

Ancak anlık olarak girdiğim sitelerde tabii ki açık oluyor. Sürekli karşıma çıkan reklamları kapatmaktan siteye ulaşamadığım durumlar oluyor...

Yapan iyi ki yapmış.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al