wmaraci reklam
lidertakipci

Artık kazandıracak şeyler yapmak istiyorum ?

39 Mesajlar 4.403 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

omerkarahan omerkarahan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 45 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

ismailweb adlı üyeden alıntı

şu bir gerçekki piyasada en çok kazananlar illegal yollardan site açanlardır. bunların başında adult,warez siteleri gelir, gelirleri aylık 4bin - 5 bini rahat buluyor. legal yoldan ise kadın,moda,komik paylaşım yapan siteler, kazanır. Diğer dediğiniz sitelerden zaten her gün 100 lerce açılıyor herkes bir umutla başlıyor yükleniyor sonuç faso fiso.

doğru söylüyorsunuz ama diğer arkadaşlarında dediği gibi warez ve illegal diğer siteler tehlikeli yaw :D , 4bin aylık kazanır 40-50bin ceza öder , hapis yatarsın :rolleyes: tabi profesyonel değilsen :D

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Çok kazanmak illegal yollar ile mümkündür. Stabil ve düzenli olabiliyor iseniz bilgi sahibi olduğunuz bir alanda kendi kitlenize düzenli yayın yapın. Az gelir ama öz ve düzenli gelir.
omerkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

omerkarahan adlı üyeden alıntı

Teknoloji ağırlıklı

Hocam Site elinizde duruyorsa inceleyebilir miyim ?
6k hit ile Biraz optimizasyonla bi 5 lira kadar kazancınız artabilir gibime gekiyor.

Genel olarak Normal kazanıyorsunuz diyebilirim. türkçe içerikte 6k hit için ortalama 20 tl iyidir diyebilirim. Benimde 15-16k hitli sitem 40 tl civarı getiriyordu.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 45 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam Site elinizde duruyorsa inceleyebilir miyim ?
6k hit ile Biraz optimizasyonla bi 5 lira kadar kazancınız artabilir gibime gekiyor.

Genel olarak Normal kazanıyorsunuz diyebilirim. türkçe içerikte 6k hit için ortalama 20 tl iyidir diyebilirim. Benimde 15-16k hitli sitem 40 tl civarı getiriyordu.

durmuyor :( , 2 tane daha vardı duruyorlar ama çöpteler devretmiştim zamanında onlarında 4-5 k hit kazandıkları zamanlar oldu .

wmaraci
wmaraci

ismailweb ismailweb Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

bilgive adlı üyeden alıntı

Paylaştığınız içerik illegal olduğu sürece hiçbir şey olmaz. İnsanların cinsel yaşamlarının olduğunu ve bizimde bu şekilde dünyaya geldiğimizi neden görmezden gelir ve yokmuş gibi davranır, buna suçmuş gibi bakarız bilmem.

Adult kavramı geniştir, ç*cuk, liseli vs. gibi paylaşımlar dünya genelince suçtur ve bu bir pedofilidir ve hastalıktır.... Bundan dolayı yasaktır ve olmasıda gereken bir yasaktır

size yol gösterebilirler fakat yalnız yürümek zorundasınız !

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Kazancınız dediğim gibi optimizasyonla biraz daha arttırılabilir ama Sihirli değnek beklemeyin. Konunuzda yazdıgınız bütün konularda aşağı yukarı aynı kazanırsınız
omerkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 45 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Çok kazanmak illegal yollar ile mümkündür. Stabil ve düzenli olabiliyor iseniz bilgi sahibi olduğunuz bir alanda kendi kitlenize düzenli yayın yapın. Az gelir ama öz ve düzenli gelir.

peki ingilizce önerir misiniz ? %50-%60 ingilizce bilgim var ve akıcı konuşamıyorum fakat yazabileceğimi düşünüyorum ? ( ingilizce site çok ! ) ve bi Türk'ün illegal - kopya içerik yazmadan ingilizce alanında yükselebileceğini düşünmüyorum , sizce doğru mu ?

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

mert kaan adlı üyeden alıntı

haram helal sadece şu web işlerinde çözemiyorum bu kazanç helal değilse hangimizin pc lisanlı veya programı sonuçta haram olarak düşünüyorsanız haram ile yapılan haram olmuyormu

bi din alimi çıkıp fetva vermediği için sorun çıkıyor. internette korsan kullanmakla ürün çalmıyorsun. sorun yok gibi ama, herkes korsan kullanıncada yapımcı ürün satamadığı için zarara uğruyor. ben şahsen windows 7 yi demo olarak kullanıyorum. yani tüm dosyalar d klasöründe, genelde 30 günde bir c ye format atıyorum. şuan hiç illegal program yok. hepsi 30 günlük deneme. hem içim rahat oluyor böyle.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

ismailweb adlı üyeden alıntı

Adult kavramı geniştir, ç*cuk, liseli vs. gibi paylaşımlar dünya genelince suçtur ve bu bir pedofilidir ve hastalıktır.... Bundan dolayı yasaktır ve olmasıda gereken bir yasaktır

İllegal olduğunu belirttim zaten. Diğer konuları açık yazma gereği duymadım. Çünkü dediğiniz gibi onlar adult ve ****o değil, sapıklıktır.

Neyse, arkadaşın konusuna dönecek olursam, benim tavsiyem SEO sitesi aç kardeşim. Binlercesi var ama emin ol ekmek yersin.

Durgun sular derin akar.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

omerkarahan adlı üyeden alıntı

peki ingilizce önerir misiniz ? %50-%60 ingilizce bilgim var ve akıcı konuşamıyorum fakat yazabileceğimi düşünüyorum ? ( ingilizce site çok ! ) ve bi Türk'ün illegal - kopya içerik yazmadan ingilizce alanında yükselebileceğini düşünmüyorum , sizce doğru mu ?

Özgün olmanız, yurtdışı lokasyon bir seo hosting ve ciddi içerik ile neden olmasın derim ancak tabi bir ingilizce şart, en azından rewrite yapabilecek ve kitleyle gerçekten iletişebileceğiniz bir düzeyde ingilizce gerekiyor. Şahsen ingilizcem çok iyi olmasına rağmen ben hala böyle bir projeye girişme cesaretini bulamadım :)
omerkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al