wmaraci reklam

Sitenize organik Hit !

14 Mesajlar 2.354 Okunma
smmexpress

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

lorden55 adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar, ben http://www.urlekle.net sitesinin adminiym.

Yorumlarınızı anlayışla karşılıyorum, tabiki sizde haklısınız. Sitemizi kullanmadığınız için dış pencereden bakıyorsunuz, bence sitemizi bir deneyin ondan sonra iyi veya kötü olduğuna kanaat getirmelisiniz.

Yurt içi ve yurt dışı kaynaklı ziyaretçiler olduğu doğrudur. Hatta yurt dışı ziyaretçiler daha fazladır ki burdaki amacımız İNDEX lenmesini istediğimiz bir sayfa olduğunda yüklü ziyaretçi trafiği ile o sayfayı kısa sürede başta GOOGLE olmak üzere tüm arama motorlarına ezberlettirebiliyoruz.

Ayrıca sitemizi kullanmadan kötü yorumlar yazmamanızı rica ederim, sitemize kayıtlı 2000 e yakın site bulunmaktadır, yeni bir siteyiz, ve bu zamana kadar kötü yorum veya adsense reklamına zarar gelmiş bir üyemiz de bulunmamaktadır.

1 Tek şikayet aldık o da, kişinin sitesinin 5gb kotası bulunuyormuş, bu da çabuk dolunca hosting firmasından uyarı almış, bu da sitemizin gönderdiği hitler sayesinde olmuş.

Öte yandan sitemiz yönlendirme tekniği ile çalıştığı için ziyaretler DİRECT ORGANİK REFERAL şeklinde istatistik sayaçlarınızda gözükür. Herhangi bir HİLE - BOT - PROXY veya YAPAY hit söz konusu değildir!

Böyle bir durum olsaydı, sitemize ekli sitelerden şikayet alırdık ve sitelerinin silinmelerini isterlerdi.

Dediğim gibi ben admin olduğum için sitemizi savunmaktan çok, tanıtmak isterim. bunun içinde mutlaka sitemizi denemenizi isterim.

Denedikten sonra fikirlerinizi yine buraya yazabilirsiniz.

Saygılarımla

Aciklama icin tesekkurler soracak sorunuz varsa buyrun sitenin admini burada gerci her soruya cevap verdide .. :)

wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
hiti olmayan bir sitenin hit dağıtıyor vaatlerinde bulunması manidar başarılar ancak domain güzel olmuş

makalepark makalepark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 38 / 28
  • Ticaret 5, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

hiti olmayan bir sitenin hit dağıtıyor vaatlerinde bulunması manidar başarılar ancak domain güzel olmuş

Hocam sitemiz yeni bir sitedir. Taktir edersiniz ki hitlenmesi içinde büyümesi gerekir. Sitemize eklenen siteler sayesinde ziyaretçi hitini kendi sitemiz içinde döndürüyoruz.

Kullanmadan bence yorum yapmayın, maksadım kalbinizi kırmak değil, kullanın sonra fikirlerinizin değişieceğini göreceksiniz.

Saygılar.

Ek Olarak: Bu arada tüm hitlerimiz SAYFA İNDEXLETME ye yöneliktir. Sitenizde hızlı İNDEXLENMESİNİ istediğiniz sayfalarınızı da ekleyebilirsiniz.

Site ekleme sınırı ise 5 sitedir. Yani bir üyelik ile en fazla 5 site eklenebilir.

Ek Olarak: İlerleyen zamanlarda yeni özellikler eklenecektir.

Ek Olarak: eklediğiniz sitelere her gün ziyaretçi gönderen muhteşem bir sitedir.

Bu sitenin aynısından yaptırılacaktır! http://goo.gl/YiBrSn

4efsane4 4efsane4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci ünv
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuyla alakalı inceleme yapıp yazı yazdım incelerseniz yararınıza olabilir
http://www.yorumlaniyor.com/organik-hit-programlari-ve-zararlari/

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al