H1N1i adlı üyeden alıntı

2014 Yılın konusunu güncelliyorum kusura bakmayın ama yeni fark ettim. 1 yıla yakındır bende böyle bir sistem üzerinde düşünüp bir şeyler tasarladım. Değişik sistem kodları ile sanki bot insanmış gibi cevap veriyor.

1 yıldır uğraşıyorum ama bir kaç yıl daha üzerinde ciddi ciddi uğraşılması gerekir. Binlerce kod satırlar ile insan boğuşuyor aslında. İlk başlarda insana zevkli geliyordu ama sonralarda insan kafayı yeme noktasına gelmekte :) şahsen bir kaç aydır projeyi açıp bile bakmadım o derece :D

ama vazgeçmiş değilim sonuçta bir hayalin peşinden gidiyorum :)

Demek istediğim şu yapılamıyacak hiçbir şey yoktur. Bu sistemi yaparsın ama cok uzun zamanı alır ve epey bir titizlikle çalışma ister. He gerçekten yapay zeka olabilir mi orası tartışılır. Ama bana göre yapay zeka'dır. :):)

Hocam siz yine yapabilmişsiniz. Ben 1 yıldır daha projeye başlamadım bile.

Benim amacım şuydu. Ben ona selam yazdığım zaman onun da bana merhaba yazmasını isteyecektim. Tek konuşmada 2. kez selam yazdığım zaman bana "az önce zaten bunu söyledin" diyecekti. Yani benim daha önce yazdıklarıma ikinci kez cevap vermeyecekti.

İlk başlarda tasarımını filan yapmaya başlamıştım ama sonradan hepsini sildim. Tekrarda başlamadım :)