wmaraci reklam
lidertakipci

1 haftalık, 0 hitli, kopya içerik siteye adsense alındı..

34 Mesajlar 3.320 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Merhabalar,

Genelde adsense alanların başarı hikayelerini buraya yazdıklarını görüyorum:) Bu aldğım 2. adsense hesabım ve uğraşsız nasıl alındığından bahsetmek istedim. Dün gece başvurdum sabah onay geldi.

Başlıktada belirttiğim gibi site 1 haftalık, site hiti sıfır.

Alan adı: castrovalleybikeshop(nokta)com (reklamlara tıklama olmasın diye şimdilik kaldırıyorum.)

Yaptıklarımı şu şekilde anlatayım (bu işlemleri adsense için yapmamıştım affliate için yaptım fakat adsense de köşede dursun diye başvurdum);

Pagerank 4 drop bir domain. Domaini 2 hafta önce reglemiştim ve 1 hafta öncede wordpress+ woocomerce kurup amazon affiliate site kurdum. Sitedeki ürün açıklamalarının hepsi spinn yazırlardır, hiçbirisi özgün değildir. Siteye benden başka kimse girmedi bugüne kadar sayaçtan bakıyorum google botları falan finkliyor arada bir. Hit sıfır yani anlayacağınız.

Site dili ingilizce ve Google chrome'dan ctrl+shift+n ile gizli pencere açtım (cookieler sıfır oluyor) ve adsense girdim yeni üyeliğe bastım. Yeni gmail hesabını seçtim ve ingilizce bir isim ile hesap açtım. (ödeme bilgileri ekranına gelince tekrar isim sordu ve gerçek adımı verdim fakat adresimi californiada bir bisikletci dükkanının adresini girdim, googledan buldum adresi).

Aylarca sitelerine özgün ve kaliteli içerik girip halen adsense onay alamayanlar için paylaştım umarım sizlerde benzer bir yöntem ile alırsınız.

Sorusu olan varsa buradan yardımcı olabilirim.

wmaraci
reklam

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Oha felan oldum yani :D
Tebrikler hocam.

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
gecen gün bi yorum görmüştüm aynısını sanırım sizin içinde kullanabiliriz "siteyi banlamak için onayladılar" bugun yarın geleceksiniz sitemi google banladı diye konu açacaksınız :)

kral55 kral55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 118 / 35
  • Ticaret 10, (%100)
adsense onayı almak için kaç index alaması gerekli sitenin??

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

kral55 adlı üyeden alıntı

adsense onayı almak için kaç index alaması gerekli sitenin??

Benim index sayım 500 falandı sanırım 50 ürün ekledim etiketiydi iç linkiydi kategorisiydi derken 500 url oluştu galiba.

kral55 kral55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 118 / 35
  • Ticaret 10, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Benim index sayım 500 falandı sanırım 50 ürün ekledim etiketiydi iç linkiydi kategorisiydi derken 500 url oluştu galiba.

en az kaç index alması gerekli acaba bilen var mı ??
beim site 1 hafta oldu açalı 260 index var blog herşeyi özgün. Adsense alır mı indexi yeterli mi?

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

gecen gün bi yorum görmüştüm aynısını sanırım sizin içinde kullanabiliriz "siteyi banlamak için onayladılar" bugun yarın geleceksiniz sitemi google banladı diye konu açacaksınız :)

Dostum 1.si laf olsun diye alınan bir adsense. Diğer sitelerimde zaten adsense'im mevcut. 2.si kabul edip neden banlasın saçma değil mi sizcede? 3.sü gelip ban yedim diye konu açmam merak etmeyin :) siz saçma yöntemlerinizle adsense almaya devam edebilirsiniz. Almışsanızda tebrik ederim...

Ek Olarak:

kral55 adlı üyeden alıntı

en az kaç index alması gerekli acaba bilen var mı ??
beim site 1 hafta oldu açalı 260 index var blog herşeyi özgün. Adsense alır mı indexi yeterli mi?

Blogger tabanlı mı siteniz? blogger ise ben tek sayfalık blogger ile adsense aldım. Blogger ve youtube'da adsense için şart aranmıyor hemen veriyorlar 10 dk içinde. (şart aransa dahi çok düşük şartlardır. w*rez a*ult içerik falan vermeyebilirler.)

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)

Dostum 1.si laf olsun diye alınan bir adsense. Diğer sitelerimde zaten adsense'im mevcut. 2.si kabul edip neden banlasın saçma değil mi sizcede? 3.sü gelip ban yedim diye konu açmam merak etmeyin :) siz saçma yöntemlerinizle adsense almaya devam edebilirsiniz. Almışsanızda tebrik ederim...

Sen öyle san.. SEEN Öyle san.. :D :D öyle bir banlıyorki.. Şrraakkkk !!! diye alnının ortasına koyuyo böyle 4 çocukla ortada kalmış gibi hissediyorsun filan..

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Benimde google index'i 694 vermediler daha :D

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)

Ek Olarak:

Blogger tabanlı mı siteniz? blogger ise ben tek sayfalık blogger ile adsense aldım. Blogger ve youtube'da adsense için şart aranmıyor hemen veriyorlar 10 dk içinde. (şart aransa dahi çok düşük şartlardır. w*rez a*ult içerik falan vermeyebilirler.)

Hocam amacım tarışmak değil ben yaşananları söylemek istedim. Siz hiç adsense kabul edilmeden banlanan site gördünüzmü ? (+18) gibi siteler hariç ki kaldıki onlar zaten kabul edilmiyorki banlansın ban yiyenler önce adsense hesabı olması lazım. Banlandım diye konu açarsanız teselle edecek kişiler var hocam :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al