freelance iş ilanları

wmaracı ayda ne kadar kazanıyordur?

55 Mesajlar 7.028 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Alexa eklentisinin pozitif etki yaptığına zerre kadar inanmıyorum. 700bindeyim. eklenti varken 1.5 milyon en iyi seviyemdi. Yükselmenin sırrı başka.

Neye inanmak istiyorsanız ona inanın hocam :) ama alexa verileri alexa eklentisi sayesinde çok daha iyi analiz eder ve ona göre sıralama alır.

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

*** bir ara facebook beğeni bile satıyordu hocam :) *** ile Wmaracı'nı karşılaştırmak yanlış olmuş. *** çok daha büyük bir forum ve çok daha pahalı. Ticarete daha dönük olduğu için kazancı bu sitenin 4 5 katı kadar vardır. Fakat bu demek değildirki burası az kazanıyor. Dediğim gibi aylık 100 bin kazanmıyorlarsa ben hiç bir şey bilmiyorum demektir. Şahsen ben 50 - 70k film sitesinden dahi ayda 8 - 10 bin kazanıyordum ki sadece legal olmayan reklam firmalarından. Bu sitenin çok fazla kazanç kapısı var.

Belki de haklısınız. Ben zaten az kazanıyorlardır demiyorum elbette, ama abartılacak bir rakamları yok. Aylık 100 bin gelirleri olabilir (giderler hariç). Ama net kar 100 bin olduğunu düşünmüyorum.

wmaraci
reklam

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Sponsor gelir değilmidir :) Oda sonuçta reklam gelirlerine eklenir. Tüm büyük forumlar sponsorlu olarak sunucularını barındırırlar. Oraya gidecek olan gider de reklam geliri olarak lanse edilir.

Hocam asla 100.000 TL kazandıkların inanmam WMARACININ ama *** belki olabilir oda belki..

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
Sahibinden(wmaraci sahibi) cok siteye giriyorumdur :)

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Adamların amacı para kazanmak olsa emin ol Yıllık 200 TL'ye Dofollow link çıkışı yapmazlar böyle bir siteden :) Zaten yeterince kazanıyorlar, para az geliyor olsa 200 TL'ye değil çok daha fazlasına yaparlardı alıcı çıkmayacak mı 1000 TL deseler yine çıkacak.

Amaçları para kazanmak değil mi? PM at bakalım "Kusura bakmayın, hesabımda 150 tl kaldı ve sizin linkinizi almak istiyorum." şeklinde. Denemek bedava.

wmaraci
wmaraci

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

Webbiu adlı üyeden alıntı

Hocam asla 100.000 TL kazandıkların inanmam WMARACININ ama *** belki olabilir oda belki..

*** 100 bin mi :) Hocam o adamlar 100 bin kazansa kepenk kapatıp giderler. Sittiri boktan dizimag günde 7 bin dolar kazanıyordu ayda 210 bin dolar yapar bu. Legal olmadığı içinde sadece illegal reklamlarda bu parayı kazanıyordu adamlar. *** gibi bir forum 100 bin tl ile database giderlerini bile karşılamaz :) O adamlar aylık hiç olmazsa 500 bin ciro yapıyorlar. Net kazanç demiyorum dikkat edin ciro.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

teknozamane teknozamane WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Rize
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 4, (%100)
bence ayda 5 ile 7 tl arasi kazaniyordur herkes yüksekten tahmin etmiş

Aktuel20 . Com

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Çok kaldığını düşünmüyorum. Adamlar dizin oluşturup oradan bile para kazanmaya çalışıyorlar. Bildirimle reklam yapıyorlar. Adminler yöneticiler falan backlink paketleri satmaya çalışıyorlar. Bunların hepsi az kazandıkları için yapılan ekstra gelir çalışmaları. Siz hiç gördünüz mü ***da bildirimle reklam? yada dizin gibi bir ekstra kazanç kapısı?

Alexalarının iyi olmasının tek sebebi Webmasterların çoğu alexa widget kullanır. Ve bunu kullanan ziyaretçilerin girdiği site Alexada çok daha iyi konumda olur.

İki forumu da kullanan birisi olarak çok yanlış bir karşılaştırma yaptığınızı düşünüyorum.
Wmaracı da üyelik için para talep etse bu tarz reklamlar kullanmaz. Sonuçta herhangi rahatsız edici bir reklam yapılmıyor, değerini bilmemiz gerekir.

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

İki forumu da kullanan birisi olarak çok yanlış bir karşılaştırma yaptığınızı düşünüyorum.
Wmaracı da üyelik için para talep etse bu tarz reklamlar kullanmaz. Sonuçta herhangi rahatsız edici bir reklam yapılmıyor, değerini bilmemiz gerekir.

Öncelikle düşüncenize saygı duyuyorum. Hepimiz tamamiyle tahminler üzerine fikirler üretiyoruz şu durumda.

Diğer forumun ücret talep etmesinin sebebi o fiyatı verecek adam **************lık yapmaz gibi bir düşünceyle oluşturulduğunun kanaatindeyim. Aynı şekilde wmaracı'da ref'li sisteme geçtiği takdirde aynı sistemin burda uygulanacağına eminim. En azından el altından satacaklardır. Çünkü mantık belli. Dolandırmak ne ile yapılır? Para ile. Peki üye nasıl üye oluyor? Gene para ile. Peki bir ************** hesabından 500tl verip üye olupta 200tl **************lık yapması saçma olurdu. Daha yüksek rakamlarda **************lık yapabilir mi? Belkide evet ama artık herkes çok daha bilinçli ki kimse o fiyatları önce yollayıp sonra işi teslim almaz.

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle düşüncenize saygı duyuyorum. Hepimiz tamamiyle tahminler üzerine fikirler üretiyoruz şu durumda.

Diğer forumun ücret talep etmesinin sebebi o fiyatı verecek adam **************lık yapmaz gibi bir düşünceyle oluşturulduğunun kanaatindeyim. Aynı şekilde wmaracı'da ref'li sisteme geçtiği takdirde aynı sistemin burda uygulanacağına eminim. En azından el altından satacaklardır. Çünkü mantık belli. Dolandırmak ne ile yapılır? Para ile. Peki üye nasıl üye oluyor? Gene para ile. Peki bir ************** hesabından 500tl verip üye olupta 200tl **************lık yapması saçma olurdu. Daha yüksek rakamlarda **************lık yapabilir mi? Belkide evet ama artık herkes çok daha bilinçli ki kimse o fiyatları önce yollayıp sonra işi teslim almaz.

***'da ne **************lar gördüm ben hocam, bu ücretli üyelik işinin **************lıkla alakası yok. *** özellikle eski yönetimi çok para göz insanlardan oluşuyordu. Adamlar her şeyden para kazanmanın yolunu arıyordu. 6 7 yıldır ***'dayım ve çok miktarda dolandırılma vakasına şahit oldum.
kramper

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)

Çok kaldığını düşünmüyorum. Adamlar dizin oluşturup oradan bile para kazanmaya çalışıyorlar. Bildirimle reklam yapıyorlar. Adminler yöneticiler falan backlink paketleri satmaya çalışıyorlar. Bunların hepsi az kazandıkları için yapılan ekstra gelir çalışmaları. Siz hiç gördünüz mü ***da bildirimle reklam? yada dizin gibi bir ekstra kazanç kapısı?

Engin07 adlı üyeden alıntı

Adamların amacı para kazanmak olsa emin ol Yıllık 200 TL'ye Dofollow link çıkışı yapmazlar böyle bir siteden :)

Amaçları para kazanmak değil mi? PM at bakalım "Kusura bakmayın, hesabımda 150 tl kaldı ve sizin linkinizi almak istiyorum." şeklinde. Denemek bedava.

Sahibinden.com'da ilanınızı 150 TL'ye üste alabiliyorsunuz. Demekki az kazanıyorlar ki 150 TL'ye reklam alıyorsunuz. Yoksa siz hiç gördünüz mü hepsiburada.com'da 150 TL'ye reklam? Bunlar hep para kazanmak için yapılan şeyler. Sahibinden.com ayda en fazla 10bin kazanıyordur. Yoksa 150'ye ilan sabitlemeyle uğraşırlarmı ya..

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al