Hepsini Boşverin Tumblr Deneyin

43 Mesajlar 5.253 Okunma
smmexpress

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Khan S adlı üyeden alıntı

Tumblr da para kazanma durumu nedir runner?

Tumblr'da para kazanma seçeneği yok. Bloglara adsense reklamları ekleyerek belki kazanabilirsiniz.
Khan S

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Khan S Khan S Okan Caliskan Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Tumblr sadece bir fobi olarak görebiliriz yani. Bu arada bilgi için teşekkür ederim hocam

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Yüklediğiniz resimler (gif) 2 MB'tan büyük olmasın. 2 MB'tan büyük gifleri maalesef oynatmıyor. Buna dikkat edin.

1 yeni bilgi :) çok sağol hocam.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
plurk daha eğlenceli

Ek Olarak: bir de imgur

Ek Olarak: reddit'i de unutmamak gerekir

wmaraci
wmaraci

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Şu tumblr'de türkçe içerik görmek ne zor arkadaş ya. Yoksa ben mi yanlış kullanıyorum. türkçe içeriklere nasıl ulaşırız? Geçenlerde üye oldum. Anasayfamda full ingilizce içerik vardı.

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

Şu tumblr'de türkçe içerik görmek ne zor arkadaş ya. Yoksa ben mi yanlış kullanıyorum. türkçe içeriklere nasıl ulaşırız? Geçenlerde üye oldum. Anasayfamda full ingilizce içerik vardı.

Hocam türk kullanıcı sayısı oldukça fazla.Türk kullanıcı takip ederseniz Türkçe olur içeriğiniz.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Hocam türkleri takip ederseniz türkçe içerikler gelir.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

RecepVatansever adlı üyeden alıntı

Hocam türk kullanıcı sayısı oldukça fazla.Türk kullanıcı takip ederseniz Türkçe olur içeriğiniz.

Hocam türkleri takip ederseniz türkçe içerikler gelir.

Bak işte orasını düşünememişler. Biz twitter'a yada facebook'a üye olunca her zaman türkçe içerikler ile karşılaşırız üye olur olmaz... Çünkü kayıt olduğumuz ülke belli. Ben türkiyeden kayıt oluyorsam karşıma türkçe içerikler çıkıyor. Tumblr'e türkiyeden kayıt oluyoruz karşımıza ingilizce içerikler çıkıyor. Ayrıca twitter gibi üye olurken ortamı size göre özelleştirmiyor. bunun yüzünden bence bir çok kullanıcıyı elinden kaçırmıştır tumblr.. Kaç keredir belki bu sefer ısınırım diye üye oluyorum siteye.. bir türlü ısınamadım gitti. Ortam güzeldir belki ama ne bileyim ben hala eksikleri olduğunu düşünüyorum. Siteye giriş de karşınıza çıkan gifler falan felan yüzünden bayaa ağırlaşıyor. Sörf yapılması zorlaşıyor bu yüzden.

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Bak işte orasını düşünememişler. Biz twitter'a yada facebook'a üye olunca her zaman türkçe içerikler ile karşılaşırız üye olur olmaz... Çünkü kayıt olduğumuz ülke belli. Ben türkiyeden kayıt oluyorsam karşıma türkçe içerikler çıkıyor. Tumblr'e türkiyeden kayıt oluyoruz karşımıza ingilizce içerikler çıkıyor. Ayrıca twitter gibi üye olurken ortamı size göre özelleştirmiyor. bunun yüzünden bence bir çok kullanıcıyı elinden kaçırmıştır tumblr.. Kaç keredir belki bu sefer ısınırım diye üye oluyorum siteye.. bir türlü ısınamadım gitti. Ortam güzeldir belki ama ne bileyim ben hala eksikleri olduğunu düşünüyorum. Siteleri de giriş de karşınıza çıkan gifler falan felan yüzünden bayaa ağırlaşıyor. Sörf yapılması zorlaşıyor bu yüzden.

Üye olduktan sonra karşınıza takip edilmesi gereken kişiler çıkıyor. Orada çıkanların çoğu Türk onları takip edin. Daha sonra anasayfanızda türkçe içerikler olacaktır.

Üye kaybetmesinin sebebi twitter ve facebook'a alışan kişilerin tumblr'a alışamıyor olması. Yani ilk esnada çok karışık gibi görünüyor. 2 gün öğrenmeye çalışın sonra bağlanırsınız zaten.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

Üye olduktan sonra karşınıza takip edilmesi gereken kişiler çıkıyor. Orada çıkanların çoğu Türk onları takip edin. Daha sonra anasayfanızda türkçe içerikler olacaktır.

Üye kaybetmesinin sebebi twitter ve facebook'a alışan kişilerin tumblr'a alışamıyor olması. Yani ilk esnada çok karışık gibi görünüyor. 2 gün öğrenmeye çalışın sonra bağlanırsınız zaten.

Doğru diyorsun 2-3 gün takılsam alışacağım aslında ama facebook bizi kendine kitledi hocam ya :D Yani şu erişim sıkıntısı da olmassa var ya on numara mekan aslında. Adamlar işi iyice ticarete vurdu doğal olarak. Şu tumblr bi' deneyeceğim artık orada biraz vakit öldürürüz belki.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al