wmaraci reklam

Pinterest ile Siteye Ziyaretçi

10 Mesajlar 2.287 Okunma
smmexpress

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Evet arkadaşlar bu konuyu açmak istedim. Özellikle yabancı sitelere sahip arkadaşlar varsa aramızda Pinterest'i kullanmalarını, ağırlıklık vermelerini tavsiye ediyorum. İnanılmaz bir kitle var. Hemde her sektörde. 1-2 gün gibi bir sürede 100-200 takipçinizin olmasının yanında sitenize de giren çıkan artıyor. Sitenizde yapacağınız ayarlar ile otomatik konu paylaşma yapabilir bu sayede resimi pinlediğiniz anda etiketlerle (#teknoloji #bilgisayar) vs. gibi büyük ziyaretçileri sitenize çekebilir hitinizi hilesiz hurdasız arttırabilirsiniz..

Not: Bu yöntem ile ingilizce ağırlıklı sitelerinize bu sayede 4 - 5 katı fazla hit sağlayabilirsiniz.

Peki neden Pinterest? Nedeni oldukça basit diğer sosyal ağlara göre daha rahat ziyaretçi kasmanıza yardımcı olur.

Yardım isteyen olursa her türlü yardım etmeye çalışırım.

Örnek vermek gerekirse daha 1 haftalık olan Pinterest hesabının karşılıklı etkileşiminin örneği.. Bunlar ayrıca sitelerinizi de düzenli olarak ziyaret etmekte..

Bilgisayarınıza PİN eklentisini yüklerseniz, resimlerin açık olduğu sayfada bu butona basıp istediğiniz resmi seçmeniz yeterlidir.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Konuya biraz görsellik eklersen ilgi çekersin.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
yabancı sitem var hocam bana yatdım edebilirmisiniz bukonuda sitem http://ef4.org satışa sunmustum ama olsun tekili artsın alacak adamın işine yarasın en azından otamatik olarak bahsi gecen sitede konular nasıl gönderiliyor acaba saygılar iyi çalışmalar

işte buu

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)
Tam olarak napmamız gerekiyor anlamadım? orda sayfa mı açıyoruz yoksa sitemize pinterest'in paylaş butonunu eklememiz yeterli mi?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam yapıcağınız şey yabancı sitenizin adına Pinterest hesabı açarak sitenizdeki resimleri pinleyebilirsiniz. Pinleme esnasında sizden resme yazı yazın güzenleyin gibi bir işaret geliyor orda etkiket yazabilirsiniz. Ayrıca Pin eklentisini indirmenizi tavsiye ederim.

Ek Olarak:

İslam Aydın adlı üyeden alıntı

Tam olarak napmamız gerekiyor anlamadım? orda sayfa mı açıyoruz yoksa sitemize pinterest'in paylaş butonunu eklememiz yeterli mi?

Hocam Pinterest hesabı açın sitenizdeki resimleri orada pinleyin. Pin eklentisini tarayıcınıza yüklediğinizde üzerine geldiğinizde PİN yazar tıklayın düzenleyip hesabınızda paylaşın. Etiket kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam kendi kendine baglanmıyormu acaba ben aslında onu sormustum yani siteye paylasım oldugunda diren kendi pinlense muhtesem olur misal tiwite öyle kendi gidiyor faceye öyle kendi gidiyor butür birseyler varmı diye sormustum asıl hocam saygılarımla

işte buu

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)

bugentr adlı üyeden alıntı

hocam kendi kendine baglanmıyormu acaba ben aslında onu sormustum yani siteye paylasım oldugunda diren kendi pinlense muhtesem olur misal tiwite öyle kendi gidiyor faceye öyle kendi gidiyor butür birseyler varmı diye sormustum asıl hocam saygılarımla

Dostum o konuda Wordpress kullanıyorsan bir eklenti vardı. Social Network Auto Poster isimli. Ordan ayarlamaları yapabilir otomatik paylaşmasını sağlayabilirsin.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

TEHET TEHET Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 96 / 374
  • Ticaret 1, (%100)
Moda, tasarım, saç ve güzellik gibi konuların popülerliği daha fazla. Eğer sitenizde bu tür içerikler varsa tavsiye ederim pinteresti.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Tabii doğru fakat diğer konularda es geçilemeyecek kadar çok önemli olan paylaşımlarda doğru etiketleri kullanıp o kategorilerde beğeniler yapmak.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)

Kadir Hameş adlı üyeden alıntı

http://vefikir.com/addmefast-ile-kredi-kasmak

http://vefikir.com/pinterest-otomatik-takip

bunları da deneyebilirsiniz
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al