wmaraci reklam

Zaman bol is yok !

44 Mesajlar 4.572 Okunma
smmexpress

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Torrente girme kanaatindeyim ama ne yapicam ne yapmaliyim bi fikrim yok isi ogreticek kisi var ama :)

Fikriniz icin tesekkur ederim .

oyun video cekme denemedim degil youtberdim videoda yuklwdim herşeyi yaptim 2 bin izlenme falan aldim bi kanalda ama bi oyun videolarim 10 izlenmeydi

yani oyun videolarim kotu oluyor hep bilgi verme amacli gibi anlatiyorum

youtube.com/Tahakotil youtube kanalim altta slepping dogs videosu var fikirilerinizi sunarsaniz sevinirim

torrent işine bende giricektim ancak sonuçta kazanılan para helalmi harammı orasını tam emin olmadığım için açmamıştım, bilgisi olan devamını getirirse iyi olur.

wmaraci
reklam

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

KadirKC adlı üyeden alıntı

torrent işine bende giricektim ancak sonuçta kazanılan para helalmi harammı orasını tam emin olmadığım için açmamıştım, bilgisi olan devamını getirirse iyi olur.

Hocam haramsa ben giremem haram islere girmeyi sevmiyorum .

Torrent sitesi var bi tane ama bi arastiralim bakalim helalmi harammi

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Hocam haramsa ben giremem haram islere girmeyi sevmiyorum .

Torrent sitesi var bi tane ama bi arastiralim bakalim helalmi harammi

yani bende onun için girmedim aslında düşündüğüm mantık şuydu şimdi bu uygulamanın yapımcısı var adam parayı bu uygulamadan kazanıyor şimdi ben adamın yaptığı uygulamayı ücretsiz dağıtırsam kul hakkında girmiş oluyorum o yüzden açmadım mantığım bu benim yanlışsa düzeltsinler :)

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Torrent'in ve kazanılacak paranın haram olduğunu anlamak zor değil. Eğer full program paylaşımı yapacaksanız bu haramdır. Ücretsiz veya sınırlı programları paylaşacaksanız (tamindir gibi) bunda bir sıkıntı yoktur.

Sana tavsiyem; bol bol kitap oku, Türkçe'ni düzelt, her işten biraz anlamak yerine bir işten çok iyi anla.
Kolay gelsin.
erdalgozum KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

İsa adlı üyeden alıntı

Torrent'in ve kazanılacak paranın haram olduğunu anlamak zor değil. Eğer full program paylaşımı yapacaksanız bu haramdır. Ücretsiz veya sınırlı programları paylaşacaksanız (tamindir gibi) bunda bir sıkıntı yoktur.

Sana tavsiyem; bol bol kitap oku, Türkçe'ni düzelt, her işten biraz anlamak yerine bir işten çok iyi anla.
Kolay gelsin.

KadirKC adlı üyeden alıntı

yani bende onun için girmedim aslında düşündüğüm mantık şuydu şimdi bu uygulamanın yapımcısı var adam parayı bu uygulamadan kazanıyor şimdi ben adamın yaptığı uygulamayı ücretsiz dağıtırsam kul hakkında girmiş oluyorum o yüzden açmadım mantığım bu benim yanlışsa düzeltsinler :)
hocam korsanlik yapmadigin surece sıkinti yok

Ek Olarak:

İsa adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin.

Tesekkurler hocamda konusma tarzimi diyorsaniz klavye abuk sunuk yaziyor arada iste okuyucak kitapta bulamiyuorumki sıkiliyorum okurken eğlence li bir kitap olsa

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Hocam ilk olarak şunu söylemem gerekir hemen para kazanmak zor yani işe başladığın an paranı düşünmeyeceksin.

Sana tek tercihim yabancı dilin kuvvetli ise hiç düşünme yabancı bir blog oluştur. Rahat 3-4 ay sonra para kazanmaya başlarsın sitene aynı bir yakının gibi düşün bütün ihtiyaçlarını karşıla 1-2 seneye günde bile 100-200 kazanırsın.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

Hocam ilk olarak şunu söylemem gerekir hemen para kazanmak zor yani işe başladığın an paranı düşünmeyeceksin.

Sana tek tercihim yabancı dilin kuvvetli ise hiç düşünme yabancı bir blog oluştur. Rahat 3-4 ay sonra para kazanmaya başlarsın sitene aynı bir yakının gibi düşün bütün ihtiyaçlarını karşıla 1-2 seneye günde bile 100-200 kazanırsın.

Yani bana basladigim zaman sanki iste calisiyormusum gibi gunluk miktar para birakmasi gerekir

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Değerli kardeş;

1 - "Zaman bol iş yok düşüncesi" sadece biz insanların kendi kendilerine üretmiş oldukları bir bahanedir.

2 - Zaman çok değerli bir nimet, çok değerli bir sermayedir. Değerini bilmek gerekir.

3 - Zamanı doğru kullanmak ve disiplinize etmek gerekir.

Zamanı doğru kullanmış olmak için forumda daha önce açılmış "sana hitap eden" konuları okuman senin açından çok faydalı olacaktır. Zira forumda kaliteli paylaşımlar yapıldı. Okursan faydalanır, güzel fikirler elde edersin inşaAllah.

Profesyonel SEO Uzmanı

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

Değerli kardeş;

1 - "Zaman bol iş yok düşüncesi" sadece biz insanların kendi kendilerine üretmiş oldukları bir bahanedir.

2 - Zaman çok değerli bir nimet, çok değerli bir sermayedir. Değerini bilmek gerekir.

3 - Zamanı doğru kullanmak ve disiplinize etmek gerekir.

Zamanı doğru kullanmış olmak için forumda daha önce açılmış "sana hitap eden" konuları okuman senin açından çok faydalı olacaktır. Zira forumda kaliteli paylaşımlar yapıldı. Okursan faydalanır, güzel fikirler elde edersin inşaAllah.

İnsaAllah hocamda iste okudum bir cogunu dun bir arkadas paranin gozunu sevelim siye bir konu acmisti on numara konuydu ama iste insan sektor bulamiyorki ben niye yasiyoeum onuda bilmiyorum :D sektorum ilgi alanim ne bilmiyorum :) bilmiyorumda bilmiyorum

Ek Olarak: Bilsemde ilgi gelmiyor alanima

daralll daralll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
pc nizdeki windows a kadar bütün programlar lisanslı programlar mı da bu kadar helal haramına düşmüşsünüz işin.oyun çektim youtube a koydum diyor arkadaş.oyunu kaydettiğin programlisanslı mı,oyun parasıyla mı alınmış?kaçınızın işletim sistemi orjinal lisanslı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al