wmaraci reklam

GTA V PC Video Rehberi(01.06.2015+Videolar Türkçeyazılı)

9 Mesajlar 1.855 Okunma
wmaraci reklam

TeknoVadisi TeknoVadisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 23 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
GTA V PC Video Rehberi(Sürekli Güncellenecektir)

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi GTA V 14 nisanda PC çıkmasından sonra oyunu satın aldım ve sizler için faydalı olacağını düşünüp
GTA V ile ilgili ne varsa oyuniçi videolar online olsun görevler olsun çekmeyi düşüyorum.
Birkaç tane ekleyim şuan.Sürekli Güncelleyeceğim.
Faydalı olması dileğiyle...
1-GTA V PC Kutu Açılımı&Unboxing
Merakla beklenen oyunun kutusunu açalım dedik

2-GTA V PC İlk Bakış
GTA V PC için ön inceleme videosu olup Oyunun girişindeki Prologue görevi ile Franklin and Lamar görevi tamamlanmıştır.
[M]https://www.youtube.com/watch?v=j9ThVPG-bNQ][/M]
3-GTA V PC Oynuyoruz Görev 1 Repossession görevi,Pulling Favors
Videoda Oyunundaki Repossession görevi ile Pulling Favors görevi tamamlanmıştır.

4-GTA V PC Oynuyoruz Görev 2 Complications
Videoda Oyunundaki Complications görevi tamamlanmıştır.

5-GTA V PC Oynuyoruz Görev 3 Chop
Videoda Oyunundaki Chop görevi %100 tamamlanmıştır.

6-GTA V PC Oynuyoruz Görev 4 Father/Son
Videoda Oyunundaki Father/Son görevi tamamlanmıştır.

7-GTA V PC Oynuyoruz Görev 5 Marriage Counseling
Videoda Oyunundaki Marriage Counseling tamamlanmıştır.

Sürekli güncellenecektir.
Güncelleme(03.05.2015)
8-GTA V PC Oynuyoruz Görev 6 The Long Stretch Depo Basıyoruz

9-GTA V PC Oynuyoruz Görev 7 Daddy's Little Girl Babasının Kızı

Güncelleme(12.05.2015)
8-GTA V PC Oynuyoruz Görev 8 Yarış Yapalım

9-GTA V PC Oynuyoruz Bilgilendirme:Telefon ve Zeplin Kullanımı

Yeni görev yaptıkça ekleyeceğim.Online için ise daha video yapmadım.Ona da el atacağim
Şuan tam olarak video editoru kullanamadım onla ilgili de videolarım olacaktır.
Güncelleme(01.06.2015) Yeni Videolar Türkçe Altyazılı
Evet arkadaşlar birkaç görev yapıp biraz duraksamayı planlıyorum şu Trevorun ilk görevlerinide yapıyımda sonra free modda vs. mod tanıtım olsun rockstar editorla videolar planlıyorum.Birde online kısmı var az biraz kasılmalar oluyor ve tam adapte olamadım açıksası online videoları da düşünüyüroum.Daha etkili oluyor çünkü.
Bu arada Türkçe yamanın da çıkmasıyla yeni görevleri Türkçe Çektim arkadaşlar.GtaTurk ekibine teşekkürler.İsterseniz link verip Türkçe yama ile oynayabilirsiniz arkadaşlar.
GTA V PC 9 GÖREV Arkadaşlık İsteği:

GTA V PC 10 GÖREV Mücevher Dükkanı inceleme:

GTA V PC 11a GÖREV Soygun A Planı ve Hazırlıklar:

GTA V PC 11b GÖREV Soygun B Planı ve Hazırlıklar:

GTA V PC 12 GÖREV Uzaylılar+Minigun

Destekleriniz bekliyorum arkadaşlar.Faydalı olması dileğiyle...
MelihAKKUS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MelihAKKUS MelihAKKUS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 55 / 43
  • Ticaret 9, (%100)
Videolar güzel olmuş ellerinize sağlık.Etraf 3 lafından 5'i argo ve küfür olan çocuklarla doldu.
TeknoVadisi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 23 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim Melih :)
Elimden geldiği kadar yapmaya devam edecem.Faydalı olsunda :)

UmutGocer UmutGocer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok
  • Konum Batman
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

TeknoVadisi adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim Melih :)
Elimden geldiği kadar yapmaya devam edecem.Faydalı olsunda :)

oyunu kutulu olarak nereden aldınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 23 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

UmutGocer adlı üyeden alıntı

oyunu kutulu olarak nereden aldınız.

Merhaba kardeşim.Oyunu çok önceden almıştım.Aral Game den ön sipariş verip almıştım :)

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
1. kutu açılımı ilk defa sizden görüyorum genelde bu tarz şeyler yapılmaz zira içinde oyundan başka bir şey yok içinden temsili karakterler yada los santos haritası gibi bir şey çıksa eyvallah derim
2. gelirin ne kadar bilmiyorum fakat oyunu fahiş fiyata alman ve oynayacak kadar sisteme sahip olduğuna göre iyi bir durumdasın zira çocuksu türk oyun firmalarından oyun almanız kutulu dahi olsa bütçeniz için hiç uygun değil 90 tl alabileceğiniz bir oyunu 180 tl alarak yanlış yapmışsınız en azından 90 alıp diğeri ile çekiliş gerçekleştirip kanalınıza üye çekebilirdiniz
3. oyunda görev yapan insanlar nadirdir çünkü insanlar genelde online, değişik akrobasi, yada komik şeyleri görmeyi daha çok tercih ediyor bu yönlere yönelmeniz sizi daha çok izlenebilir kılar
4. oyunun incelemesinden bahsetmişsiniz fakat video içinde nerdeyse hiç konuşmuyorsunuz konuştuğunuz kısımlardada argo şeyler geçiyor
5. ilginç intro ve outro aynı zamanda oyun içi esprilriniz muhabbetleriniz ve video editleri, komik veya ilginç ön resim izlenmeyi büyük oranda arttrıyor böyle tarzda yapmayı tercih ederseniz daha iyi yerlere gelirsiniz.
6. saydıklarımın dışnıda genel olarak çekim ve oynayış güzel bunlar elbet benim fikirlerim eleştiriye açık biri olduğunuzu düşünerek düşüncelerimi paylaşıyorum
TeknoVadisi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 23 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

darkthepro adlı üyeden alıntı

1. kutu açılımı ilk defa sizden görüyorum genelde bu tarz şeyler yapılmaz zira içinde oyundan başka bir şey yok içinden temsili karakterler yada los santos haritası gibi bir şey çıksa eyvallah derim
2. gelirin ne kadar bilmiyorum fakat oyunu fahiş fiyata alman ve oynayacak kadar sisteme sahip olduğuna göre iyi bir durumdasın zira çocuksu türk oyun firmalarından oyun almanız kutulu dahi olsa bütçeniz için hiç uygun değil 90 tl alabileceğiniz bir oyunu 180 tl alarak yanlış yapmışsınız en azından 90 alıp diğeri ile çekiliş gerçekleştirip kanalınıza üye çekebilirdiniz
3. oyunda görev yapan insanlar nadirdir çünkü insanlar genelde online, değişik akrobasi, yada komik şeyleri görmeyi daha çok tercih ediyor bu yönlere yönelmeniz sizi daha çok izlenebilir kılar
4. oyunun incelemesinden bahsetmişsiniz fakat video içinde nerdeyse hiç konuşmuyorsunuz konuştuğunuz kısımlardada argo şeyler geçiyor
5. ilginç intro ve outro aynı zamanda oyun içi esprilriniz muhabbetleriniz ve video editleri, komik veya ilginç ön resim izlenmeyi büyük oranda arttrıyor böyle tarzda yapmayı tercih ederseniz daha iyi yerlere gelirsiniz.
6. saydıklarımın dışnıda genel olarak çekim ve oynayış güzel bunlar elbet benim fikirlerim eleştiriye açık biri olduğunuzu düşünerek düşüncelerimi paylaşıyorum

Merhabalar kardeşim düşüncelerinden ötürü çok teşekkürler.Elbette eleştirmen çok iyi olmuş :) Benimde düşüncelerimi belirtiyim:
İlk olarak evet oyun biraz pahalı Aral gibi firmalar yüzünden alınmıyor ancak internet hızı ve kota sebebimden olsa gerek böyle uygun gördüm.Kanalı şuan tek yürütüyorum genelde az biraz daha büyütebilsem çekiliş vs. düşünüyorumda şuan tek bunlar zamanla biraz da büyütüp düşünüyorum.
Kutu açılım videosuna gelince aslında olabilecek bir durum.Çünkü benim dışında 3-4 kanalda veya daha fazla yapanlar var.Baktım bir kaç tanesine.Hem merak uyandırır diye düşündüm.Aslında genelde kutu açılımı videolari telefonlarda vs. yapılıyor ama bunda ilgi uyandıracğını düşünüp koydum.videoda izlediyseniz harita vs karakterlerin resmi var :)
Online oyunun asıl ilgi çeken tarafı bu konuda haklısınız daha geçemedim.
Şuan görevlerlerde az biraz daha ilerlemeyi düşündüm.Asıl online videoları daha çekici bunları da videoya koyacağim.Bununla beraber oyundaki serbest dolaşım ilginç etkinlikler ve şu rockstar editorünü kullanarak video çekme gibi düşüncelerim de var.
Oyun incelemesinde sadece kutu açılımı videosunda konuştum.Oyunun serbest dolaşırken konuşmayı düşünüyorum.Espiri anlaşıyım çokta iyi olmasa da biraz muhabbet etsem yeterli gibi düşünüyorum.Sesim çokta iyi olmasa da az idare eder.Küfür ve argoya karşıyım.Oyunda böyle bir durum yapmadım da oyunun ister istemez kendi orjinal içeriği küfürlü.Bazı kanallar bu olayı çok aşırı yapıyor.Küfürler tutturuyorlar malesef.
Küçük resim olayına tam aşina olamadım.Boyut tam uyduramadım.Normal video penceresinde iyi ancak video yöneticisinde net olmuyor.Bunu biraz daha araştırıp çözmeyi düşünüyorum.İlginç resim koymak daha dikkat çekiyor.
Genel itibari ile durumum budur :)

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Amacın diğer oynayan arkadaşlara yardımcı olmak olmadığını herhalde artık herkes biliyordur. Bundan 3 yada 4 yıl önce youtube'dan para kazanıldığını büyük bir kitle bildiği için, sizlere Faydalı olması için yapıyorum dendiğinde, bu söze kanıyorduk ama artık amacın sadece ve sadece para kazanmak olduğu ortada.

Videolarınız çok ama çok amatörce, sebepleri;

• Zaman zaman yavaşlama oluyor, kayıt esnasında bilgisayarınız kasıyor sanırım. (Kayıt için kullandığınız FPS değerinden de kaynaklanıyor olabilir.)

• Oyunu anlatmıyorsunuz, oyun esnasında size ait ses yok.

• Oyunu oynarken sizi de göremiyoruz, bir webcam aracılığı ile bile olsa kendinizi video'nun bir köşesine koyabilirdiniz.

• GTA V PC Oynuyoruz başlığı da artık çok basit oldu, ilgi çekici bir tarafı kalmadı.

TeknoVadisi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 23 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Amacın diğer oynayan arkadaşlara yardımcı olmak olmadığını herhalde artık herkes biliyordur. Bundan 3 yada 4 yıl önce youtube'dan para kazanıldığını büyük bir kitle bildiği için, sizlere Faydalı olması için yapıyorum dendiğinde, bu söze kanıyorduk ama artık amacın sadece ve sadece para kazanmak olduğu ortada.

Videolarınız çok ama çok amatörce, sebepleri;

[*]Zaman zaman yavaşlama oluyor, kayıt esnasında bilgisayarınız kasıyor sanırım. (Kayıt için kullandığınız FPS değerinden de kaynaklanıyor olabilir.)
    [*]Oyunu anlatmıyorsunuz, oyun esnasında size ait ses yok.
    [*]Oyunu oynarken sizi de göremiyoruz, bir webcam aracılığı ile bile olsa kendinizi video'nun bir köşesine koyabilirdiniz.
    [*]GTA V PC Oynuyoruz başlığı da artık çok basit oldu, ilgi çekici bir tarafı kalmadı.

Merhaba Kardeşim.Yorumundan ötürü teşekkürer.
Yeni başlamış biri olarak amatörce olabilir.İster istemez frapstan dolayı kasmalar yaşıyorum.Sistemin çok ta iyi değil.Standart yani.Amaca gelince faydası insanlara göre değişir.Kimi beğenir kimisi beğenmez faydası olmaz der :)Benim amacım oyunun görev videoları çekmek şuan için zaten.Daha ilerde ses kaydı felan yapacağım.Görevleri ve oyunu serbest gezişte ses kaydı yaparak çekmeyi planlıyorum.Daha ilgi çekici videolar online felan ve video editoru kullanarak fikirim de var..Yeni başlamış bir insan olarak destek ve saygı bekliyorum şuan.Eleştiriye açığım zaten. Evet ticari amaçlarım olabilirim herkez başta bu amaçla giriyor buna özellikle yeni başlayanlar.Yani birazda imkan ve şartlar.Son olarak kanalım sonuçta sadece oyun videolarını içermiyor telefon incelemeside var imkan buldukça telefon vs. başka incelemelerimde olacak :)

Ek Olarak: Arkadaşlar içeriği güncelledim.
Yeni videolar sesli olarak kayıt edilmiştir+Türkçe Altyazı eklendi.
Yenileri gelecek...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al