wmaraci reklam
lidertakipci

Hadi paranın gözünü sevelim

58 Mesajlar 7.831 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hayatim53 hayatim53 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek insan tamiri ediyor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 22 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
böyle bir paylaşımı enson 3 yıl önce görmüştüm teşekkürler kardeş yüreğine sağlık

wmaraci
reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

hayatim53 adlı üyeden alıntı

böyle bir paylaşımı enson 3 yıl önce görmüştüm teşekkürler kardeş yüreğine sağlık

Beğendiyseniz ne mutlu bana. Arkası gelecekti ancak işlerden dolayı vaktim olmadı. Teşekkürler :)

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Bu tarz güzel yazıları görmek mululuk verici. Belkide biraz palaşımcı olsak herşey daha güzel olacak.

nispet adlı üyeden alıntı

Hele şükür birkaç kişide olsa bildiklerini paylaşmaya başladı :D
Elinize sağlık

İnanın varya, ülkemizdeki bu işte çok çokyeni olmasına rağmen, genelde bilgisayar bölümü mezunları ( lise-üniversite farketmiyor )
" alırım bi domain pr yüksek hatta düşeşe getiririm, sonrada yaparım hazır yüksek hitli bi siteyle anlaşma blickler, reklam koyarım ücretsiz sitelere, makaleleri özgünleştiririm program neyim varsa kullanırım tamamdır. oturup izletim artık insanları gelsin paralar"

diyenler yüzünden bu haldeyiz. Ya geçen burda şahit oldum biri bişey sormuş eklentilerle ilgiliydi galiba, sorusunun altına not düşmüş ve aynen şöyle:
"ne yapacagımı sormayın sizene kimin ne yapacağından" gibi bir şeyler yazmış. Hatta sinirlenmiş bazı arkadaşlar, "konuyu okur okumaz yardım etmemeyi düşündüm" demişler ki haklılar.

Bilmiyorum, o insanlardan dolayı mı oluyor nedir, google dahi tınlamayacak gibi görüyor genç girişimcilerin web sitelerini. Ben bu tür insanlardan kaynaklandığını düşünüyorum ve sırf bu nedenle ve aynı zamanda sezgilerim bu tür insanların hiç bitmeyeceği ve web işinin cıvkının çıkacağını düşündürttüğü için kendi alanım olan sağlıkla okulumla ilgilenmeye karar verdim. Hatta sırf bu nedenle LİNK alanım olduğu için almıştım çok bilgim yok bu işlerde ama domaini nasıl boş denk getirdin diyen çok olmuştu şimdi bunu dahi forumda satılık ilanı verdim.

Ha bu arada, PR4 domainim var, kadın ve moda sitesi olabilir diye almıştı kardeşim. formoda.org, ya bunu hatırlamıyorum ama geçen başka bir wm forumunda gelmiş biri diyo ki, 50 TL veririm, itersen sitede kalsın ve siteyle birlikte 200 tl ye alayım diyor. Belli ki işinde acemi ve bu işlerde yalnızca az verip çok götürmeyi heefleyen ve mevcut domainin sitenin nerelere varabileceğini kestiremeyen çok çok acemi biriydi. Keşke diyorum, bu işlerden çok iyi anlasaydım da ben yapabilseydim.

Bilgi ve anlatımın için teşekkürler hocam.
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

ozgur5001 ozgur5001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 44 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
hocam sizinle tanışmayı, oturup yüz yüze iki kelam etmeyi çok isterdim, gerçekten şahane bir yazı, benzer şeyleri ben de düşündüm, kafamda taslaklar oluşturdum; ama projelendirme aşamasında hep bir şeyler eksik kaldı, mesela kendi namıma yabancı dil... Ama dediğiniz gibi forumdaşlarla bie ekip kursanız mesela biri içerik üretse, diğeri tercüme etse, bir diğeri seosuyla uğraşsa, öbürü reklamıydı sosyal medyasıydı, eminim ki tek tek yüz dolar kazanamayan insanlar aylık 10binlerce dolar kazanan sitelere imza atacaklar, yapan yok değil, çat pat ingilizcemle üşenmeden yabancı forumları takip ediyorum, inanın aklımıza gelmeyecek yöntemleri insanlar yıllardır kullanıyor ve ciddi rakamlar kazanıyorlar, zaten mantıklıca düşünüldüğünde ortalama geliri 2500-3000 euro olan bir Avrupalı adsense'den 100 dolar kazanacağım diye çırpınmaz; fakat maalesef ki biz halen birbirimize ayda binlerce dolar kazanmayı vaadeden kitapları satmaya(başka birşey denir de neyse) uğraşıyoruz. Mesela ilgilenen arkadaşlara bir kelime de ben vereyim: "car insurance", adworsde bir bakın sonuçlarına. Tekrar bu güzel yazı için teşekkürler ederim, sizin gibi insanlar forumun çıtasını yükseltiyor, Saygılar
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

ozgur5001 adlı üyeden alıntı

hocam sizinle tanışmayı, oturup yüz yüze iki kelam etmeyi çok isterdim, gerçekten şahane bir yazı, benzer şeyleri ben de düşündüm, kafamda taslaklar oluşturdum; ama projelendirme aşamasında hep bir şeyler eksik kaldı, mesela kendi namıma yabancı dil... Ama dediğiniz gibi forumdaşlarla bie ekip kursanız mesela biri içerik üretse, diğeri tercüme etse, bir diğeri seosuyla uğraşsa, öbürü reklamıydı sosyal medyasıydı, eminim ki tek tek yüz dolar kazanamayan insanlar aylık 10binlerce dolar kazanan sitelere imza atacaklar, yapan yok değil, çat pat ingilizcemle üşenmeden yabancı forumları takip ediyorum, inanın aklımıza gelmeyecek yöntemleri insanlar yıllardır kullanıyor ve ciddi rakamlar kazanıyorlar, zaten mantıklıca düşünüldüğünde ortalama geliri 2500-3000 euro olan bir Avrupalı adsense'den 100 dolar kazanacağım diye çırpınmaz; fakat maalesef ki biz halen birbirimize ayda binlerce dolar kazanmayı vaadeden kitapları satmaya(başka birşey denir de neyse) uğraşıyoruz. Mesela ilgilenen arkadaşlara bir kelime de ben vereyim: "car insurance", adworsde bir bakın sonuçlarına. Tekrar bu güzel yazı için teşekkürler ederim, sizin gibi insanlar forumun çıtasını yükseltiyor, Saygılar

Sorma özgür ya ne zaman hadi toplanalım desem bir aksilik çıkıyor topladığımız adamları da kaçırıyorum :( Kusura bakmayın arkadaşlar. Ama bir kaç işim kaldı onlarda kısa zamanda biter. Yaz tatilinin de gelmesiyle full kadro tam yol ne varsa hayata geçireceğiz inşallah. Sonra da dönemde devam edeceğiz. Söylediklerine ben de katılıyorum. Ben teşekkür ederim. Ama kelimeyi ifşa etme bence belki kategoride çalışan vardır. En kısa zamanda görüşürüz inşallah :)

Ek Olarak:

serras62 adlı üyeden alıntı

İnanın varya, ülkemizdeki bu işte çok çokyeni olmasına rağmen, genelde bilgisayar bölümü mezunları ( lise-üniversite farketmiyor )
" alırım bi domain pr yüksek hatta düşeşe getiririm, sonrada yaparım hazır yüksek hitli bi siteyle anlaşma blickler, reklam koyarım ücretsiz sitelere, makaleleri özgünleştiririm program neyim varsa kullanırım tamamdır. oturup izletim artık insanları gelsin paralar"

diyenler yüzünden bu haldeyiz. Ya geçen burda şahit oldum biri bişey sormuş eklentilerle ilgiliydi galiba, sorusunun altına not düşmüş ve aynen şöyle:
"ne yapacagımı sormayın sizene kimin ne yapacağından" gibi bir şeyler yazmış. Hatta sinirlenmiş bazı arkadaşlar, "konuyu okur okumaz yardım etmemeyi düşündüm" demişler ki haklılar.

Bilmiyorum, o insanlardan dolayı mı oluyor nedir, google dahi tınlamayacak gibi görüyor genç girişimcilerin web sitelerini. Ben bu tür insanlardan kaynaklandığını düşünüyorum ve sırf bu nedenle ve aynı zamanda sezgilerim bu tür insanların hiç bitmeyeceği ve web işinin cıvkının çıkacağını düşündürttüğü için kendi alanım olan sağlıkla okulumla ilgilenmeye karar verdim. Hatta sırf bu nedenle LİNK alanım olduğu için almıştım çok bilgim yok bu işlerde ama domaini nasıl boş denk getirdin diyen çok olmuştu şimdi bunu dahi forumda satılık ilanı verdim.

Ha bu arada, PR4 domainim var, kadın ve moda sitesi olabilir diye almıştı kardeşim. formoda.org, ya bunu hatırlamıyorum ama geçen başka bir wm forumunda gelmiş biri diyo ki, 50 TL veririm, itersen sitede kalsın ve siteyle birlikte 200 tl ye alayım diyor. Belli ki işinde acemi ve bu işlerde yalnızca az verip çok götürmeyi heefleyen ve mevcut domainin sitenin nerelere varabileceğini kestiremeyen çok çok acemi biriydi. Keşke diyorum, bu işlerden çok iyi anlasaydım da ben yapabilseydim.

Bilgi ve anlatımın için teşekkürler hocam.

Domain konusuyla ilgili bir şeyler yazmıştım ama üzerinde tartışılacak bir konu bence. Yani aslında göründüğü kadar basit ya da fazla komplike bir olay değil domain. Ben teşekkür ederim :)

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Güzel yazı, eline sağlık hocam.
İnsanlar bilinçsiz dediğiniz gibi ve çok hayalperest. Backlink ile Google'yi kandırmaya çalışıyor ki backlinki icat eden Google. Tereciye tere satmak gibi. Birde gerçekten üst sıraya çıkmayı başaranlar var. Ama giriyorum sitelerine, anında nefret edip çıkıyorum. Ne içerik var, ne bilgi var. Heryer reklam dolu. E böyle çıkacağıma sitem hiç tanınmasın daha iyi.
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Eline sağlık hocam. Konuya doğru yaklaşınca forumda dahi üst sıralara taşınıyorsun işte
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

dervis11 dervis11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 50 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
Eline sağlık hocam yenilerini bekliyorum.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
ustam ellerine sağlık. iştahım kabardı.

noyantanriver noyantanriver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 10, (%100)
yazı gayet güzel ve akıl verici. teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al