freelance iş ilanları

Taze bitti Geçiçi Email Servisi (Henüz Beta) Yorumlarınızı Esirgemeyin..

8 Mesajlar 568 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ysnbulut ysnbulut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Site Adresi : http://freetempmail.com/
Öncelikle konuyu buraya açtım çünki Görüş ve önerilerinizi duymak isterim.. Site duyurusu yapmaktan ziyade görüş almak istediğimden buraya açtım..

Domain hoşuma gitmesede benzer scriptlerden etkilenip kendim yazmak istedim githubdan çeşitli php kütüphaneleri kullandım gayet zevkli bi iş oldu..

- Öncelikle ne olduğunu açıklayayım boş işlerde kullanmanız için size benzersiz random email oluşturuyorum email gönderimi yok sadece gelen emailleri görmeniz için bir sistem.. Bilen bilir bilmeyen kurcalasın biraz :)

- Amacım boş işlerde kullanabileceğiniz gereksiz üyeliklere email adresinizi vermemek ve spamlardan kurtulmanızı sağlamak... Çünki spamlardan nefret ediyorum email adresim spamlarla boğuşuyo filtrelemek yetmiyor..

- Email adresleri o anki saniye ve oluşturulan bir random sayı üzerinden oluşturulup ip adresiniz ve email adresiniz için kaydediliyor.. 2 değişken için bu işlemi yaptım çünki aynı modemin wireless bağlantısındaki bilgisayarlar aynı ip adresini alıyordu.. Tamamen kişiye benzersiz bi email adresi oluşturmak amacımdı. bu şekilde yapabildim.. Umarım beğenirsiniz..

- Scriptimi normal bi hostingde barındırıyorum email domainleri için addondomain limiti lazımdı o tarzda bi hosting kullandım..

- Yapımında php jquery bootstrap kullandım..

Tema, domain, script hakkındaki yorumlarınızı bilmek istediklerinizi, Olmasını istediğiniz özellik ve tabi eksiklerimi belirtirseniz sevinirim :)

Şimdiden teşekkürler...

wmaraci
reklam

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam gerçekten harika bir şey bu, paylaşım için gerçekten teşekkür ederim.

edit: Paranın altında kalmanız fazla sürmez.

• Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Hocam gerçekten harika bir şey bu, paylaşım için gerçekten teşekkür ederim.

Ne demek yorumun için ben teşekkür ederim umarım işini görür.. Tema ve kullanım yönünden yorumlamanıda isterim :)

• Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Tema, kullanım yönü her şey on numara beş yıldız. Ben çok beğendim, hatta paypal hesabımda bakiye olsaydı bağış yapacaktım. O kadar işime yarayacak yani. :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

Tema, kullanım yönü her şey on numara beş yıldız. Ben çok beğendim, hatta paypal hesabımda bakiye olsaydı bağış yapacaktım. O kadar işime yarayacak yani. :)

:) Paypalı öylesine koymuştum onu gizleyeyim biraz daha dilenir gibi olmuş :(

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
tema olarak güzel gözüküyor. kullanmadım fakat işime yarayacak. sık kullananlara ekledim.

• Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

ysnbulut adlı üyeden alıntı

:) Paypalı öylesine koymuştum onu gizleyeyim biraz daha dilenir gibi olmuş :(

Aksine. Bence: "Bakın, benim projem bu. Daha beta aşamasında olmasına rağmen işinize yarıyor. Kendi başıma yapabildiklerime bakın. Yeterli imkanlar olursa neler yapabileceğimi siz düşünün." der gibi olmuş, kaldırmayın derim. Yine de siz bilirsiniz.

• Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

tema olarak güzel gözüküyor. kullanmadım fakat işime yarayacak. sık kullananlara ekledim.

Yorumun için teşekkür ettim.. fazla renkli gibi duruyor ama flat renklerden vazgeçemiyorum :) Kullanım yönünden anlaşılır ve kolaydır umarım..

Not: Bu arada mail kullanım zamanı ve e posta kutusu yenileme limitleri koymak zorunda kalmamamın sebebi yazmış olduğum scriptin hostingi kasarmı kasmazmı gibi endişelerimden dolayıydı bunu deneme amaçlı yaptım umarım sıkıntı yaratmıyordur..

zaten kendisi her 15 sanyede mailboxu kontrol ediyor sabırsızlananlar için yenileme butonu koyma gereksinimi duydum :)

Ek Olarak:

Aksine. Bence: "Bakın, benim projem bu. Daha beta aşamasında olmasına rağmen işinize yarıyor. Kendi başıma yapabildiklerime bakın. Yeterli imkanlar olursa neler yapabileceğimi siz düşünün." der gibi olmuş, kaldırmayın derim. Yine de siz bilirsiniz.

Eyvallah kalsın ozman orda..
Şunuda belirtmek isterim bu tarz websiteleri vardı hatta hali hazırda satılan bir scriptte var fakat tamamen hobi amaçlı yaptığım için bu işleri kendim yazmak istedim.. ilerde seo yaptırabilirmiyim bilmem ama içime sinen ve zevle yazdığım bi iş oldu benim için..
Diğer websitelerinden farklı olarak daha kullanışlı ve tamamen benzersiz kullanılan maili bir daha üretmemek ve silinen bir maile gelen mailleri tamamen ortadan kaldırmak istedim çünki güvenli ve benden bağımsız tamamen otomatik işler yapmayı seviyorum..

Umarım gerekli gizlilik kullanım koşulları gibi ıvırzıvırları yazma isteğim olur da tamamen bitirebilirim...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al