wmaraci reklam
lidertakipci

Eşcinsel Evlilik Artık Amerika'da Yasal!

68 Mesajlar 9.992 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Bu kadar önemli bir konuda bu hastalıktır demek için bir vasfınızın olması gerekir. Griple bir tutuyorsanız bunu vay halinize.

Bizim insanımız her konuda en iyi ben bilirim havasında konuşmaya bayılır. Bilimsel olarak kanıtlanmamış kanıtlanmayı bırak anti tezleri olan bir düşünceyi böyle özgüvenli şekilde dile getiriyorsanız kesinlikle doktor olmalısınız.

Böyle şey olmaz arkadaşlar. Herkes bilgili olduğu konuda kesin konuşsun. İnsanları hasta diye yaftalamaya gerek yok. Lütfen biraz daha hassas olalım. Ben doğru bulmuyorum dersin eyvallah, dinimce büyük günahtır dersin eyvallah. Ancak böyle hasta damgası vurmak 19 yaşında bir gencin haddine değil, bu işin eğitimini alıp bilimsel araştırma yapmayan kimsenin haddine değil.

Yaşın bilgi ile doğru orantılı olduğunu öğrenmiş olduk. 6 yaşında TED konuşması yapan çocuğu da salak olduğu için dinliyorlar sanırım.

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

anonymated adlı üyeden alıntı

Yaşın bilgi ile doğru orantılı olduğunu öğrenmiş olduk. 6 yaşında TED konuşması yapan çocuğu da salak olduğu için dinliyorlar sanırım.

19 yaşında 6 senelik tıp eğitimini alamayacağınızı öne çıkarmak için belirttim. Yıllardır bu konuda araştırma yapan insanlar varken herhangi bir araştırması olmayan, eğitim almamış bir gencin böyle kesin yorumlar yapması bana yanlış geliyor.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

19 yaşında 6 senelik tıp eğitimini alamayacağınızı öne çıkarmak için belirttim. Yıllardır bu konuda araştırma yapan insanlar varken herhangi bir araştırması olmayan, eğitim almamış bir gencin böyle kesin yorumlar yapması bana yanlış geliyor.

Peki, saygı duyarım. Ancak o çocuk da 4 senelik sosyoloji eğitimi almamıştı.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

ForumBacklink ForumBacklink Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 6 / 21
  • Ticaret 19, (%100)

Evet kardeşim. Ah bu dinsizler yok mu.

Pardon sizin dininiz nedir?

Eğer iyi bir durum olsaydı Lut kavmi neden helak oldu?

Onları kınamak yada hayvan gibi görmek bize yakışmaz lakin bunu normal bir durum göremeyiz , bizede normalmiş gibi gösteremezsiniz, bunun doktorlukla alakası yoktur , iç hastalığı değil ruhi bir sapıklıktır.(Müslüman) birisine göre HARAM olduğu için ve ALLAH cc Haram olarak bildirmesinden dolayı biz onlara bu durumu anlatırız doğru olmadığını söyleriz ancak onları aşağılamak,küfretmek hakaret etmek bize yakışmaz ancak dua ederiz.

wmaraci
wmaraci

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
"Eşcinsel evliliğe evet, eşcinsellerin de hakkı var.
Lezbiyenler rahatlıkla gezebilmeli, tüm dünyada evlenmeleri konusunda engel çıkmamalı.
Erkek erkeğe , kız kıza istediğini yapabilir, sonuçta kendi bedeni.
Özgürlük diyorsak özgürlük, kim ne karışır, saygı duyun"

diyen çoğu insan ;

insanlar kamu dairesinde başörtülü çalıştıklarında "laiklik" elden gidiyor naraları atıyor.
insanlar hafif sakallı şekilde kamu dairesinde çalıştıklarında "şeriati getirecekler" diye bas bas bağırıyor.
Askeriyelere başörtülü insanlar(anneler) alınmadığında hiç sesi çıkmıyor.
Başörtüsü takan insanlara sözlü saldırılara ( izmirde çok denk geldim) engel olmuyor.

"Hayır , durun, isteyen istediğini giysin, isteyen istediğini yapsın bize ne , herkes özgürce yaşayabilir" demiyor.

İşin içine din girince "yobaz".

"Uç kesimlerden konu açılınca ( modernlik adı altında çıplaklık, eşcinsellik, lezbiyen, gay vb. ) efendim bize zararı yok, saygı duyacaksınız" lafları.

İki yüzlülük kimse için iyi değil.

Abes oldu belki örnek, anlaşılması için yazdım.
webmaestro3 xrople YasinErgul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaracı

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ForumBacklink adlı üyeden alıntı

Pardon sizin dininiz nedir?

Eğer iyi bir durum olsaydı Lut kavmi neden helak oldu?

Onları kınamak yada hayvan gibi görmek bize yakışmaz lakin bunu normal bir durum göremeyiz , bizede normalmiş gibi gösteremezsiniz, bunun doktorlukla alakası yoktur , iç hastalığı değil ruhi bir sapıklıktır.(Müslüman) birisine göre HARAM olduğu için ve ALLAH cc Haram olarak bildirmesinden dolayı biz onlara bu durumu anlatırız doğru olmadığını söyleriz ancak onları aşağılamak,küfretmek hakaret etmek bize yakışmaz ancak dua ederiz.

Hasta kelimesini kullanmak için böyle hassas bir konuda karar vermek için tıbbi bilginizin olması gerekmektedir. Çizgi dışı herkes hasta değildir. İlk olarak bunu kavrayalım. Durumu anlatmak için de söz konusu kişi ile yakınlığınız olması gerekir. Aksi takdirde karşınızdaki tepki verir, sonuna kadar da haklıdır.

• Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 6 / 21
  • Ticaret 19, (%100)

Hasta kelimesini kullanmak için böyle hassas bir konuda karar vermek için tıbbi bilginizin olması gerekmektedir. Çizgi dışı herkes hasta değildir. İlk olarak bunu kavrayalım. Durumu anlatmak için de söz konusu kişi ile yakınlığınız olması gerekir. Aksi takdirde karşınızdaki tepki verir, sonuna kadar da haklıdır.

Sorduklarımın hepsine cevap vermiyorsunuz.Ayrıca bu durum ruhsal bir rahatsızlıktır bunu anlamak için illa doktor olmak gerekmiyor.siz bilimsel açıdan bakmaya çalışıyorsunuz herşeye , ancak yanılıyorsunuz.Doğuştan olanla sonradan olan farklıdır.Durumu anlatmak için resulullahın s.a.v ahlakı olursa karşı taraftan tepki çekmezsiniz emri bil maruf yapıp bu durumunun ahirette getireceği zararları anlatmak vs tatlı bir dille anlatırsanız eğer karşınızdaki inançlı birisiyse mutlaka oda rahatsızlığını dile getirecektir.

Kaldıki bu durumdan rahatsız olan eşcinsel kardeşlerimizde var, kardeşlerim diyorum çünkü insanın günah işlemesi kafir olmasına sebebiyet değildir.

http://www.dailymotion.com/video/xuo4pw_escinsellik-hastalik-midir-escinsellerin-durumu-cubbeli-ahmet-hoca_shortfilms

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ForumBacklink adlı üyeden alıntı

Sorduklarımın hepsine cevap vermiyorsunuz.Ayrıca bu durum ruhsal bir rahatsızlıktır bunu anlamak için illa doktor olmak gerekmiyor.siz bilimsel açıdan bakmaya çalışıyorsunuz herşeye , ancak yanılıyorsunuz.Durumu anlatmak için resulullahın s.a.v ahlakı olursa karşı taraftan tepki çekmezsiniz emri bil maruf yapıp bu durumunun ahirette getireceği zararları anlatmak vs tatlı bir dille anlatırsanız eğer karşınızdaki inançlı birisiyse mutlaka oda rahatsızlığını dile getirecektir.

İnsanların sadece yüzde 9'u solaktır. Orta çağda solak olmak şeytani bir özellik sayılmış ve hastalık olarak kabul edilmiştir. Solak çocukların sol eli kesilmiş bir kısmı da öldürülmüştür.

Bu küçük anekdottan sonra konumuza gelecek olursa. Ruhani hastalıklar teşhisi en güç ve tedavisi en zor hastalıklardır ancak eşcinsellik doğrudan beyinle ilgili değildir hormonal farklılıklar söz konusudur. Bunu hastalık olarak kabul etmeyen çok sayıda bilim insanından haberdarım.

Teşhis konusunda hala bu kadar diretiyorsanız siz laf anlatmaya çalışmayacağım insanlardansınız. Kusura bakmayın size son mesajımdır.

• Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 6 / 21
  • Ticaret 19, (%100)

İnsanların sadece yüzde 9'u solaktır. Orta çağda solak olmak şeytani bir özellik sayılmış ve hastalık olarak kabul edilmiştir. Solak çocukların sol eli kesilmiş bir kısmı da öldürülmüştür.

Bu küçük anekdottan sonra konumuza gelecek olursa. Ruhani hastalıklar teşhisi en güç ve tedavisi en zor hastalıklardır ancak eşcinsellik doğrudan beyinle ilgili değildir hormonal farklılıklar söz konusudur. Bunu hastalık olarak kabul etmeyen çok sayıda bilim insanından haberdarım.

Teşhis konusunda hala bu kadar diretiyorsanız siz laf anlatmaya çalışmayacağım insanlardansınız. Kusura bakmayın size son mesajımdır.

Teşekkür ederim,ancak şunu söylemeliyimki doğuştan olan ve sonradan olan diye ikiye ayırabiliriz doğuştan olan hormonel bir durumdur buna sözümüz yok ancak sonradan olan tamamen zevk ve hevasına kapılmış olanlardır benimde bahsettiğim sonradan olanlar örnek doğuştan çift cinsiyetlidir hangi tarafa daha yakın hissediyorsa ameliyatla o tarafa yönelir lakin doğuştan değilde sonradan olan bir durum ise tamamen kendisini tatmin ve zevk için yapılanı bana anlatmanıza gerek yok,son mesajınız olması yeterlidir.

ALLAH'ın cc yasakladığı hiçbirşey bizim için hoş değildir!

Kaldıki bunu hocamız ne güzelde anlatmış
http://www.dailymotion.com/video/xuo4pw_escinsellik-hastalik-midir-escinsellerin-durumu-cubbeli-ahmet-hoca_shortfilms

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)

Demiyeyim demiyeyim diyorum ama kendimi de tutamıyorum.
Siz benim tezime karşılık bunun hastalık olmamasına karşı hayır diyebilmek için 6 senelik tıp eğitimi aldınız mı ?

Almadınız demekki tıp eğitimi almadan da gözlemlerinizle edindiğiniz bilgilerinizle yorum yapabiliyormuşsunuz bir araştır google'ye yaz detaylı oku bilgi edin sonra söyle.
Bazıları hastalık demiştiri,bazıları hastalık değil demiştir .Ki hastalık değil diyen kişiler Amerilaklı ve bunu onaylan ülkelerdir.
Ben gördüğümü söylüyorum bu seçim değil hormonal bozuklukların yarattığı bir sapılıktır.
Domuz etinede iyi diyorlar şöyle böyle diyorlar ama ben inanmıyorum keza kendi pisliğini yiyen hayvanıda Amerikalılar iyi dedi diye onaylayamam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al