wmaraci reklam

Artık statlarda 19 Mayıs törenleri yok

34 Mesajlar 5.645 Okunma
smmexpress

alparslan alparslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 9, (%100)
Bence islam'ın günlük yaşantıya girmesi, Önündeki engellerin kaldırılması vs.. iyi şeyler ama bunla beraber arada Türklük'ün çok geri plana itilmesi ve Atatürk hakkında iyi olmayan şeyler yapılması ve sanki Ab, Abd'nin Türkiye'nin iyilliğini istiyormuş gibi emirlerinin yerine getirilmesi kötü şeyler...
alicin12 cmltskrn DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ozturk ozturk Her daim öğrenci... Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Her daim öğrenci...
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 7, (%100)
her geçen gün saçmalayan sayın beyefendiler saçmalamaya devam etmişler. gece rüyasını görüp sabaha uygulamaya kalktıkları icraatlerine bir yenisi daha. ama buradaki amaç ve niyet alenen ortada... bir öğretmen olarak yazık diyorum sadece yazık. siyasi erk ustalık döneminin ne olduğunun işaretlerini alenen veriyor. bizim milletde ölü toprağı serpilmiş gibi hala verilecek 3 torba kömür 2 paket makarna peşinde... bana dokunmayan yılan bin yaşasın... ama o dokunmayan yılan 1001 yıl sonra sanada dokunur tüm geçmişinede!!!
alicin12

kişi bu mesajı beğendi.

Erzin'in de Haberi Olacak Artık...!
www.erzinhaber.com

kemalcan kemalcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2024 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%0)

alparslan adlı üyeden alıntı

Belki Amerika 19 mayıs törenlerini istemiyormuştur :D

bunlar hep amerikanın oyunu zaten dimi :D

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
askeri ve ATATÜRK ile ilgili problemi var iktidarın, askeriyyi bitirme çabaları yavaş yavaş sonuç vermeye başladı, generaller tutuklandı, ergenekon çıktı, bedelli askerlik ve vicdani ret saçmalığı gündeme geldi, çok yakında isterseniz askere gitmeyebilirsiniz kanunu çıkarırlar, nerden geldi ki bu insanlar anlamıyorum, bunlar kanun olunca elimizden bişey gelmiyor malesef, kanunlara aykırı davranmaktan içeri bile atılabiliriz, çok kötü şeyler olacak çok, Türk vatandaşının başı fena dertte, kendimden ve yöneticilerimizden utanmaya başladım, keşke Türkiye'de doğmasaymışım diyorum...
cagri DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)

depresan adlı üyeden alıntı

askeri ve ATATÜRK ile ilgili problemi var iktidarın, askeriyyi bitirme çabaları yavaş yavaş sonuç vermeye başladı, generaller tutuklandı, ergenekon çıktı, bedelli askerlik ve vicdani ret saçmalığı gündeme geldi, çok yakında isterseniz askere gitmeyebilirsiniz kanunu çıkarırlar, nerden geldi ki bu insanlar anlamıyorum, bunlar kanun olunca elimizden bişey gelmiyor malesef, kanunlara aykırı davranmaktan içeri bile atılabiliriz, çok kötü şeyler olacak çok, Türk vatandaşının başı fena dertte, kendimden ve yöneticilerimizden utanmaya başladım, keşke Türkiye'de doğmasaymışım diyorum...

Al benden de o kadar.

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

depresan adlı üyeden alıntı

Depresan duygularıma tercüman olmuşun hani tüm kardeşlerimi ailemi alıp y.disina gitme imkanım olsa cekip giderim .. bu ülkeden...
Türkiyeyi cok kötü şeyler bekliyor ama kimse bunun farkında degil
Özgürce yazmaya BEN Bile korkuyorum.. sitemde bu olaylaara yer versem ergenekonla baglantım kurulur heralde:)
Sonumuz ne olacak cok merak ediyorum...
Rabbim sonumuzu hayır eglesin...
19 Mayıs Törenlerini kaldırmak ne demektir? acaba hiç düşündünüzmü
M.Kemal ATATÜRK'ün Kurtuluş Mücadelesine başlamasını hiçe saymak demektir..
19 mayısı tümden kaldırırlarsa.. hiç şaşırmam... bu forumdaki 2 kişiden biri bu adamlara oy verdi... yapcek bişey yok halk halinden memnun

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Depresan duygularıma tercüman olmuşun hani tüm kardeşlerimi ailemi alıp y.disina gitme imkanım olsa cekip giderim .. bu ülkeden...
Türkiyeyi cok kötü şeyler bekliyor ama kimse bunun farkında degil
Özgürce yazmaya BEN Bile korkuyorum.. sitemde bu olaylaara yer versem ergenekonla baglantım kurulur heralde:)
Sonumuz ne olacak cok merak ediyorum...
Rabbim sonumuzu hayır eglesin...
19 Mayıs Törenlerini kaldırmak ne demektir? acaba hiç düşündünüzmü
M.Kemal ATATÜRK'ün Kurtuluş Mücadelesine başlamasını hiçe saymak demektir..
19 mayısı tümden kaldırırlarsa.. hiç şaşırmam... bu forumdaki 2 kişiden biri bu adamlara oy verdi... yapcek bişey yok halk halinden memnun

Özgürce yazmaktan korkmayacaksın arkadaş,ben 3-5 kuruş için iktidar yalakası olup,haysiyetsizce yaşayacağıma şerefimle açlıktan ölürüm daha iyi.Mümatazer Türköne gibi ATATÜRK hakkında ileri geri konuşan adamı gittiler ATATÜRK kurumunun başına atadılar varmı böyle bir saçmalık.Yarın bir gün ABD Askerleri Türkiye'ye saldırsa Osmanlı gibi ordu silah bırakır.
cagri DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

alparslan alparslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 9, (%100)

alicin12 adlı üyeden alıntı

ABD Askerleri Türkiye'ye saldırsa Osmanlı gibi ordu silah bırakır.

Neyi kasteddiğinizi tam anlamadım ama Osmanlı'yı kötülemenize ne gerek var? Sonuçta Türkler'in kurduğu en büyük devlet.
Bu arada biz burda bunları konuşuıyoruz ama iktidar medyayı eline almış zaten birşekilde. Birçok iktidarı öven haber çıkarken kötüye giden şeyler halka duyurulmuyor. Ya da araya sıkıştırılıyor. Mesela 2011'de 12 aylık ihracat 134,6 Milyar $ sürekli İhracat rekoru lafları duyuyoruz ama ithalat 11 ayda 220 Milyar $ hiç lafı geçmiyor.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
İktidar sadece kendi çıkarlarını düşünüyor olan bizlere oluyor.Türk milleti köle olmayacak kadar yüce bir millettir Allah sonumuzu hayır etsin.
alicin12

kişi bu mesajı beğendi.

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Siyasi olmasa söyleyeceğim çok şey var da forumda hava bozulmasın. Eğer karşılıklı fikir alışverişi yapmak isteyen olursa özel mesaj gönderebilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al