freelance iş ilanları

Navy SEO olarak SORULARINIZA CEVAP veriyoruz! (Ücretsiz)

508 Mesajlar 65.392 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar, Ben Otizmli (engelli) bireylerde spor eğitmenliği ve yaşam koçluğu yapıyorum. Bu özel çocukların aileleri ve toplum bilincini yükseltmek için bir projem var. OtizmleYasam.com Sitedeki haberleri genellikle gazetelerden, diğer bilgi paylaşım yazılarını ise kendim yazıyorum % 80 minimum olmak şartıylada hepsi özgündür. Ne gibi çalışmalar yapabilirim ? Otizm ile ilgili siteler çok fazla yok oldukça az ve bunlarda güncellenmiyor dinamik site değiller. İlk kuruduklarında yazılar paylaşılmış, sonrasında o şekilde kalıp sıralamada bulunmuşlar. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

wmaraci
reklam

hamza1213 hamza1213 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Designers
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Z**
  • Mesajlar 619
  • Beğeniler 23 / 96
  • Ticaret 77, (%96)
Film sitesine içerik girerken nasıl etiket kullanmalıyıc örnek verirmisiniz.

WebPrensi WebPrensi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 16 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ingilizce içerikli bir resim sitem var şuan çok yeni, temasını da kendim yazdım site ingilizce olarak facebook ve diğer sosyal sitelerin kapak fotoğraflarına yönelik

sitem: coverphotos.co

Sitem şuan için çok az içeriğe sahip inceleyip önerilerinizi söyleyebilir misiniz seo olarak ve bu işin geleceği nedir tavsiye ve önerilerinizi de ayrıca bekliyorum ?

Böyle bir konu açtığınız için çok teşekkürler.

http://mobilkutu.blogspot.com.tr/

ciksinan ciksinan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğretim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam sitemle ilgili bana tavsiyeleriniz neler olabilir, aynı içeriğe sahip bir başka sitelerden çok geride neler yapmam gerekir? Teşekkürler

wmaraci
wmaraci

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

iceberk adlı üyeden alıntı

sitem için önerileriniz varmı?

Hem konu amaçlı blog hemde forum sitesi kurulu.

www.hamilelikte.info
www.hamilelikte.info/forum

Daha önceki mesajlarımıza bakarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

championur22 adlı üyeden alıntı

Özgün tanıtım makaleleri yazıyorum Araba tanıtımı vb gibi sizce bu konu da seo uyumlu olması açısından % oranında anahtar kelimem geçmeli . Veya bunu bir önemi var mı ? Atıyorum yazı araba üzerine kurulu = ) modeli anlatacağım tofaş şahin sizce bu kelime oran % kaç olmalı ? Ve yazıda araba kelimesi mi geçmeli yoksa tofaş şahin kelimesi mi geçmeli. Buna uygun Seo etiketlerini nasıl belirlemeliyim.

Biz 300 kelimelik makalelerimiz'de anahtar kelimeyi metin içine 3 defa koyuyoruz. Sizde böyle yapabilirsiniz.

ehliblog adlı üyeden alıntı

Diyelim bir kişinin çok beğendiğim bir yazısı var (2014 tarihli) ve benim kategorime de uyuyor.O eski yazıda sitemdeki bir yazı için link satın almak mantıklı mı? Yoksa illaki yeni bir yazı ile blogda yayınlanması mı gerekiyor?

Yeni bir tanıtım yazısı ile blogda yayınlanması gerekmektedir.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Cevabı bende merak ettim. Takipteyim.

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Merhabalar, Ben Otizmli (engelli) bireylerde spor eğitmenliği ve yaşam koçluğu yapıyorum. Bu özel çocukların aileleri ve toplum bilincini yükseltmek için bir projem var. OtizmleYasam.com Sitedeki haberleri genellikle gazetelerden, diğer bilgi paylaşım yazılarını ise kendim yazıyorum % 80 minimum olmak şartıylada hepsi özgündür. Ne gibi çalışmalar yapabilirim ? Otizm ile ilgili siteler çok fazla yok oldukça az ve bunlarda güncellenmiyor dinamik site değiller. İlk kuruduklarında yazılar paylaşılmış, sonrasında o şekilde kalıp sıralamada bulunmuşlar. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Sosyal medyada paylaşımlar yapabilirsiniz.
Örn: diigo, delicious, twitter, tumblr

Tanıtım yazısıda almanız size ek faydalar getirecektir.
Bilgi: 10 Tane kalitesi düşük siteden alacağınıza 1 tane kaliteli siteden alın.

hamza1213 adlı üyeden alıntı

Film sitesine içerik girerken nasıl etiket kullanmalıyıc örnek verirmisiniz.

Genellikle bu şekil kullanılmaktadır.
1: site.com/navyseo-izle
2: site.com/navyseo-turkce-dublaj-izle
3: site.com/navyseo-turkce-dublaj-izle-randomnumara ( tavsiye etiğimiz )
4: site.com/kategori/navyseo-izle

WebPrensi adlı üyeden alıntı

Hocam ingilizce içerikli bir resim sitem var şuan çok yeni, temasını da kendim yazdım site ingilizce olarak facebook ve diğer sosyal sitelerin kapak fotoğraflarına yönelik

sitem: coverphotos.co

Sitem şuan için çok az içeriğe sahip inceleyip önerilerinizi söyleyebilir misiniz seo olarak ve bu işin geleceği nedir tavsiye ve önerilerinizi de ayrıca bekliyorum ?

Böyle bir konu açtığınız için çok teşekkürler.

Öncelikle geleceği siz siteyi açmadan önce bakmanız gerekmekteydi. Bu tarz siteler aslında şuan pek tutulmamaktadır fakat ne olacağı hiç belli olmaz.

Şuan hit çekebilmeniz için şöyle akıllı bir facebook uygulaması yazdırırsanız bu tür olaylarda tutabilir.

Örneğin; Düşüncelerini yazarak en iyi facebook kapak fotoğrafını bulabilen bir uygulama :)

ciksinan adlı üyeden alıntı

Hocam sitemle ilgili bana tavsiyeleriniz neler olabilir, aynı içeriğe sahip bir başka sitelerden çok geride neler yapmam gerekir? Teşekkürler

Facebook grup ağırlıklı gidilebilir ve blogger, tanıtım yazısı alınmalı ve kurulmalıdır.

doctor doctor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 54 / 43
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba, google da kendimize ait olmayan bir sayfayı indexletmenin tek yolu ping diye biliyorum. Sayfanın daha hızlı index alması için ne yapılabilir ?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

doctor adlı üyeden alıntı

Merhaba, google da kendimize ait olmayan bir sayfayı indexletmenin tek yolu ping diye biliyorum. Sayfanın daha hızlı index alması için ne yapılabilir ?

Sosyal medya kullanılabilir, google getir yapılabilir.

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Forum tarzı sitem var çoğu çalışmayı gerçekleştirdim fakat hala heryerde geçmesine rağmen istediğim tagda ilk sayfada çıkamıyorum. Sektör geniş büyük zorlu rakipler var ne önerirsiniz. Klima Forumu sitemin adı googleda ilk sayfa istediğim tag klima sitemde şu bakarsanız sevinirim www.klimaforumu.com

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

gktgolmz adlı üyeden alıntı

Forum tarzı sitem var çoğu çalışmayı gerçekleştirdim fakat hala heryerde geçmesine rağmen istediğim tagda ilk sayfada çıkamıyorum. Sektör geniş büyük zorlu rakipler var ne önerirsiniz. Klima Forumu sitemin adı googleda ilk sayfa istediğim tag klima sitemde şu bakarsanız sevinirim www.klimaforumu.com

Bu tarz kelimelerde bilginiz yoksa tek başınıza çıkmanız zordur. Kesinlikle seo hizmeti satın almanız gerekir.

Ek olarak manuel yapmak isterseniz sosyal medya, paravan, tanıtım yazısı çalışabilirsiniz. Ek olarak yorum backlink'te olabilir.

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
Merhaba, en çok aranan kelimelere güncel olarak nereden bakabilirim ?

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al