wmaraci reklam
lidertakipci

Siz Olsanız Neler Eklerdiniz?

9 Mesajlar 791 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bedir Bedir İnanlarla Bir Gün Turanda Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 49 / 37
  • Ticaret 8, (%100)
Merhabalar,
yeni projemiz olan WPForumu üzerinde çalışıyorum.Düzenleme işlemi neredeyse bitti fakat sizdende görüş almak istedim hedefimiz Türkiyenin en büyük WordPress destek forumu olmak bu uğurda sizin görüşleriniz bizler için çok önemli siz olsaydınız siteye ne gibi eklentiler eklerdiniz ekstra neler katabilirdiniz görüş bildiren herkese şimdiden teşekkür ederim. :)

wmaraci
reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Kullanıcı panelini daha sade yapardım. Sosyal grupları falan kaldırırdım. Uzun zamandır sayfanız uyesi olanlara ve aktif forum kullanıcılarına ufak jestler yapardım. Ne bileyim iki günlük bir sayfada ismini paylaşmak gibi. Dmoz sistemi gibi her kategoriye editör eklerdim Sayfanın en altında bulunan Hakkımızda bölümüne kötü de olsa bir yazı eklerdim. Şu anda aklıma gelenler bunlar
Bedir

kişi bu mesajı beğendi.

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Madem Wordpress destek forumu, Wordpress konusunda destek vereceksiniz, bilgimi/yeteneğimi konuşturur, forum olacaksa da Wordpress forum kurardım. Ve öyle destek verirdim.

wmaracı

48513 48513 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 16.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 1, (%0)
konusal adlı hocamın dediği gibi bbpress kurmakla başlayın
konusal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 49 / 37
  • Ticaret 8, (%100)

konusal adlı üyeden alıntı

Madem Wordpress destek forumu, Wordpress konusunda destek vereceksiniz, bilgimi/yeteneğimi konuşturur, forum olacaksa da Wordpress forum kurardım. Ve öyle destek verirdim.

İlk olarak değerli düşünceleriniz için teşekkürler cevaba gelicek olursam WordPress deki yeneteğimizi inşallah forum içinde yavaş yavaş göstereceğiz ikinci konuya değinecek olursam WordPress forumu kurardım kısmına şimdi WordPress de forum kurmanız oldukca zor sebebine gelecek olursa içerik eklerken sql cümleciklerini çalıştırdığı için %70 oranında cpu artışı oluyor bunun neticesinde site yavaşlıyor ayrıca bu olaydan dolayı sitede açıklar oluşuyor ilk haftadan hacklenmeyi göze alamam heralde ayrıca tek konuda %70 arttırıyor aynı anda 2 konu açtığımızı hesap edersek %140 cpu artışı demek oluyor WordPress alt yapıya sahip olabilmem için 2 adet wps yi birleştirmem gerekiyor o kadar maddi imkanada şu an sahip değilim. :)

Ek Olarak:

Ayldrm adlı üyeden alıntı

konusal adlı hocamın dediği gibi bbpress kurmakla başlayın

Şu an kullandığımız alt yapıdan gayet memnunuz değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. :)

Ek Olarak:

blogagaci adlı üyeden alıntı

Kullanıcı panelini daha sade yapardım. Sosyal grupları falan kaldırırdım. Uzun zamandır sayfanız uyesi olanlara ve aktif forum kullanıcılarına ufak jestler yapardım. Ne bileyim iki günlük bir sayfada ismini paylaşmak gibi. Dmoz sistemi gibi her kategoriye editör eklerdim Sayfanın en altında bulunan Hakkımızda bölümüne kötü de olsa bir yazı eklerdim. Şu anda aklıma gelenler bunlar

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim kesinlikle dikkate alıcam. :)

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Dedikleriniz doğrudur. Fakat madem wordpress'in nimetlerinden yararlandırmak, destek vermek istiyorsunuz, doğrusu wordpress forum ( bbpress veya forum temaları mevcut ) kurmanız iyi olurdu. Elbetteki son sözü siz söyleyeceğiniz için bir şey diyemem.

Wordpress Forum temasına bir örnek ;
Özel Gül'ün yaptığı bir tema..

Kolay gelsin.
Başarılar dilerim ;)

OrjinalMakale adlı üyeden alıntı

İlk olarak değerli düşünceleriniz için teşekkürler cevaba gelicek olursam WordPress deki yeneteğimizi inşallah forum içinde yavaş yavaş göstereceğiz ikinci konuya değinecek olursam WordPress forumu kurardım kısmına şimdi WordPress de forum kurmanız oldukca zor sebebine gelecek olursa içerik eklerken sql cümleciklerini çalıştırdığı için %70 oranında cpu artışı oluyor bunun neticesinde site yavaşlıyor ayrıca bu olaydan dolayı sitede açıklar oluşuyor ilk haftadan hacklenmeyi göze alamam heralde ayrıca tek konuda %70 arttırıyor aynı anda 2 konu açtığımızı hesap edersek %140 cpu artışı demek oluyor WordPress alt yapıya sahip olabilmem için 2 adet wps yi birleştirmem gerekiyor o kadar maddi imkanada şu an sahip değilim. :)

Ek Olarak:

Şu an kullandığımız alt yapıdan gayet memnunuz değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. :)
Bedir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaracı

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 49 / 37
  • Ticaret 8, (%100)

konusal adlı üyeden alıntı

Dedikleriniz doğrudur. Fakat madem wordpress'in nimetlerinden yararlandırmak, destek vermek istiyorsunuz, doğrusu wordpress forum ( bbpress veya forum temaları mevcut ) kurmanız iyi olurdu. Elbetteki son sözü siz söyleyeceğiniz için bir şey diyemem.

Wordpress Forum temasına bir örnek ;
Özel Gül'ün yaptığı bir tema..

Kolay gelsin.
Başarılar dilerim ;)

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim daha iyi bir tema ile değerlendirilirse elbet düşünülür aklıma yazdım. :)

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
Sitenin başlığını görünce WPF ile ilgili birşey sandımkiii, yanılmışım. :)
Başlığı "Wordpress Forumu" diye değiştirirseniz ziyaretçi ve google bakımından daha iyi olacaktır.

Bu arada daha minimal bir tasarım kullanabilir yada bu ölçekte farklı tasarımlar kullanabilirsiniz. Bu tasarımın rengi feci, çok soğuk. :/
Bedir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 49 / 37
  • Ticaret 8, (%100)

D3M1R adlı üyeden alıntı

Sitenin başlığını görünce WPF ile ilgili birşey sandımkiii, yanılmışım. :)
Başlığı "Wordpress Forumu" diye değiştirirseniz ziyaretçi ve google bakımından daha iyi olacaktır.

Bu arada daha minimal bir tasarım kullanabilir yada bu ölçekte farklı tasarımlar kullanabilirsiniz. Bu tasarımın rengi feci, çok soğuk. :/

Çok teşekkür ederim hocam WPF :D tasarımın rengini zaten değiştiricektim sizde fitili ateşlemiş oldunuz yorumunuz için teşekkürler. :)
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al