wmaraci reklam
lidertakipci

Belli bir bütçem var ne şekilde kullanmalıyım.

20 Mesajlar 2.262 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FurkanYigit FurkanYigit www.furkanyigit.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
Hazır adsense hesabıyla beraber sitemi teklif olarak verdim. Detaylı dönüş yaparsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Bir domain alıp TBM yüksek bir alan belirleyin kendinize.
Domaini blogger siteye entegre edin.

Daha sonra elinizden geldiğince o TBM'si yüksek sektörle ilgili içerik üretmeye başlayın.
6 ay kadar sonra sitenizden 200-300 arası kazanmaya başlarsınız.

Tabi bu sizin çalışmanıza da bağlı.

İyi çalışmalar, iyi forumlar dilerim.

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben 10 yıla yakındır site işleriyle uğraşıyorum en çok verimi bloggerdan aldım ve önerim blogger kullanmanız yönünde.
48513

kişi bu mesajı beğendi.

48513 48513 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 16.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 1, (%0)
Ben 2 senedir bloggerdayım. Hiçbir sorun yaşamadım. Adsenseyi sorunsuz aldım ve 300 tl kadar para kazandım. Wordpress alırsanız host, cpu, tema sorunu güncelleme derken ıvır zıvıra kafa yormayın. Blogger da ister 1 milyon kişi girsin çökme gibi durum asla olmaz. Ayrıca ücretsiz ve kalan parayla tema bide seo yaparsınız ki seo daha kolay olur. Ayrıca blogger gelişmeye devam ediyor. Temaları çok hoş.

Ayrıca sorun olursa google forumlarında konu açarak yardım alıyorsunuz.

wmaraci
wmaraci

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)

Ayldrm adlı üyeden alıntı

Ben 2 senedir bloggerdayım. Hiçbir sorun yaşamadım. Adsenseyi sorunsuz aldım ve 300 tl kadar para kazandım. Wordpress alırsanız host, cpu, tema sorunu güncelleme derken ıvır zıvıra kafa yormayın. Blogger da ister 1 milyon kişi girsin çökme gibi durum asla olmaz. Ayrıca ücretsiz ve kalan parayla tema bide seo yaparsınız ki seo daha kolay olur. Ayrıca blogger gelişmeye devam ediyor. Temaları çok hoş.

Benim aylık kazancımın 5 000 lirayı bile geçtiği oldu blogger küçümsenmeyecek bir hizmet.

• Üyelik 16.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 1, (%0)

myth2012 adlı üyeden alıntı

Benim aylık kazancımın 5 000 lirayı bile geçtiği oldu blogger küçümsenmeyecek bir hizmet.

Hocam ben 1.5 sene ilgilenmedim 5 aylık benimkisi.

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
Kurnazadam.com un kurucusuyum. Isterseniz ortak bir proje yapabiliriz host ve domaini karsilarim ara ara ozgun yazi girebilirim. Tum ic seo ayarlarini yaparim. Diş seo icin de ilk 5 6 ay para harcamadan elimden geldigince calisirim sonra gelir saglamaya basladigimizda ucretli dis seo calismasi yaptirip hizla yukselebiliriz. Dusunurseniz pm ile ulasabilirsiniz.

http://halitulu.com/

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 49 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

synk adlı üyeden alıntı

Kendiniz de yazıyorsunuz ama hızlı girmek için 150TL ilk etapta özgün makaleler, 200TL hosting domain tema logo vb. 150TL toplamda 6-7 tanıtım yazısı(aynı sektörde ki sitelere), kalan 500TL ile de çok aktif, etkileşimi iyi ve sektörünüzle alakalı bir Facebook sayfası alıp ordan hit çekmeye başlayabilirsiniz. İçeriği kaliteli ve kullanıcı deneyimi iyi düzeyde bir blog oluşturursanız ilk aydan itibaren 150-200 arası kazanmaya başlarsınız. Aldığınız Facebook sayfası, girdiğiniz içerikler ve sitenin seo uyumuna bağlı olarak kazanacağınız rakam her ay %40-50 civarında artarak devam eder.

Anladım hocam sağolun.

Ek Olarak:

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Bir domain alıp TBM yüksek bir alan belirleyin kendinize.
Domaini blogger siteye entegre edin.

Daha sonra elinizden geldiğince o TBM'si yüksek sektörle ilgili içerik üretmeye başlayın.
6 ay kadar sonra sitenizden 200-300 arası kazanmaya başlarsınız.

Tabi bu sizin çalışmanıza da bağlı.

İyi çalışmalar, iyi forumlar dilerim.

Alan belirlersem kendimi kısıtlamış olacak gibi hissediyorum. Çünkü ilgi alanım geniş. Alan geniş ve kategorilendirme güzel olacak şekilde düşünüyorum.

Ek Olarak:

Hocam ben 10 yıla yakındır site işleriyle uğraşıyorum en çok verimi bloggerdan aldım ve önerim blogger kullanmanız yönünde.

Bunu bir çok insan söylüyor ve başarılı insanları da görüyorum. Hatta domain dahi almıyorlar blogspot.com uzantısıyla güzel işler yapanlar var.

Ek Olarak:

Ayldrm adlı üyeden alıntı

Tercihim blogger olacak %99. Ne kadar doğru bilmiyorum google seo konusunda bloggere biraz torpil geçiyormuş doğru mudur acaba ?

Ek Olarak:

Blogunuzu pm olarak alabilir miyim hocam bakıp feyz almak isterim.

Ek Olarak:

byhalo adlı üyeden alıntı

Kurnazadam.com un kurucusuyum. Isterseniz ortak bir proje yapabiliriz host ve domaini karsilarim ara ara ozgun yazi girebilirim. Tum ic seo ayarlarini yaparim. Diş seo icin de ilk 5 6 ay para harcamadan elimden geldigince calisirim sonra gelir saglamaya basladigimizda ucretli dis seo calismasi yaptirip hizla yukselebiliriz. Dusunurseniz pm ile ulasabilirsiniz.

Çok düzenli ve güzel bir blogunuz var. Fakat ortaklı işler hep problem o yüzden düşünmüyorum teşekkür ederim.

• Üyelik 16.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 1, (%0)
alan adı blogspot ile geçebiliyor ama domain falansa daha az oluyor ama yine geçtiği vardır

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 49 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Güncelleme.

Konuyu açarken .com uzantılı domainim zaten hazırdı. Bloga 13 gün boyunca (yani bu konuyu açmadan içerik girmeye başlamıştım) 52 adet özgün içerik girdim. Bu içerikleri google+ da paylaşarak 50-100 arası hit aldım her içeriğe. Günlük hitim 200-250 arası (blogger istatistigine göre) kendi tıklarım sayılmıyor. Ayrıca 3-4 gündür googlden azar azar hit gelmeye başladı.

Başka bloglara yorum bıraktım ve böyle böyle 41 alexa backlinkim oldu. Şuan alexa globalda 3.800.000 lerde tr de 80.000 lerdeyim.

Denemek için 8 adet makale aldım. 6 sı bi arkadaştan 2 tanesi başka bir arkadaştan. 2 tane yazacak olan çok iddialıydı ama makaleleri hiç beğenmeden benzersizlik şurda kalsın rewrite bile denemez... Diğer 6 makaleyi bekliyorum. Düzenli çalışacak birini bulursam uygun fiyata ayda 10-20 tane yazdırırım. Tabi duruma göre.

Adsenseye başvurdum valla forumu okuyunca 2 senede alırsam iyi diyordum ama 3 saatte ilk onay 3 günde 2. onay geldi şuan adsemsem var çok mutluyum :) Reklamları bi tane sağ üste bi tane sağa bi tane de alta olarak yerleşim yaptım güzel duruyor. Bi de makale altı reklamım var.
----------------------------------------------------
Bunlar yaptıklarımdı. Şimdi sorulara gelelim.

Facebook ve twitter hesabı almalı mıyım ? Popüler instagram hesabım olursa faydası olur mu ? Mesela 10.000 takipçili.

Yüksek prli sitelerden backlink çalışması yapan arkadaşlar var özellikle üni sitelerinden falan. Bu çalışmayı yaptıracağım fakat hemen yaptırmalı mıyım yoksa içerik zenginleşince yaptırırsam daha mı iyi olur ?

Forum tanıtımı yapan arkadaşlar da var. Aynı şekilde bunu hemen mi yoksa içerik zenginleşince mi yaptırmalıyım ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al