wmaraci reklam
lidertakipci

Zongulddaklı olan varmı ?

36 Mesajlar 3.592 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TuncerDemir TuncerDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Front-end developer
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 18 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

mexev9 adlı üyeden alıntı

hocam kavga etmezsem kavga beni bulmaz heralde :D

Eregliyi kazandigima sevineyim mi o zaman :)

Sana açık ve NET söyliyim. Aklın varsa eğer gidince direk ortam yap arkadaşlar edin sağlam arkadaşlar. Çünkü Zonguldak küçük olduğu için genelde bela hep beladan kaçanı buluyor. Mesela ben kavga etmicem etmicem diyorum biri geliyor artislik yapıyor geri adım da atamıyorsun atsan ip*ne başka zaman yolda gördüğünde arkadaşlarına artislik için anlatcak böyle böyle ee doğal olarak kavga ediyorsun.

ALAPLIYI kazandığına sevinme, EREĞLİYİ kazandığına sevin.
Zaten ikisinin arasında fazla bi mesefa yok sevin sevin. Kötü bi yer değildir.
Az bir şey sıkılırsın felan ama iyi bi yerdir. Dediğin gibi sen kavga etmezsen kimsede sana bulaşmaz. :)))) inş.
Ortamlara direk dalma yavaştan yavaştan dal. Sonra derin sularda kaybolursun Zonguldak gençleri hızlıdır zaten gidince anlarsın.
mexev9

kişi bu mesajı beğendi.

Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi yenileyin.
― T. Peters
wmaraci
reklam

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)

tuncerrdemirr adlı üyeden alıntı

Sana açık ve NET söyliyim. Aklın varsa eğer gidince direk ortam yap arkadaşlar edin sağlam arkadaşlar. Çünkü Zonguldak küçük olduğu için genelde bela hep beladan kaçanı buluyor. Mesela ben kavga etmicem etmicem diyorum biri geliyor artislik yapıyor geri adım da atamıyorsun atsan ip*ne başka zaman yolda gördüğünde arkadaşlarına artislik için anlatcak böyle böyle ee doğal olarak kavga ediyorsun.

ALAPLIYI kazandığına sevinme, EREĞLİYİ kazandığına sevin.
Zaten ikisinin arasında fazla bi mesefa yok sevin sevin. Kötü bi yer değildir.
Az bir şey sıkılırsın felan ama iyi bi yerdir. Dediğin gibi sen kavga etmezsen kimsede sana bulaşmaz. :)))) inş.
Ortamlara direk dalma yavaştan yavaştan dal. Sonra derin sularda kaybolursun Zonguldak gençleri hızlıdır zaten gidince anlarsın.

2 milyonluk bursadan kalkıp 150 binlik ereğli de zorluk çekmem inşallah :D

TuncerDemir TuncerDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Front-end developer
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 18 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Valla garanti veremem. :) Teşke bende Bursa'ya gitsem :)
Alaplıya kadar başka bir yeri yazamadın mı?
Alaplıyı yazdığına göre durumun vahim noldu başka üniversiteler almadımı :D
mexev9

kişi bu mesajı beğendi.

Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi yenileyin.
― T. Peters

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)

tuncerrdemirr adlı üyeden alıntı

Valla garanti veremem. :) Teşke bende Bursa'ya gitsem :)
Alaplıya kadar başka bir yeri yazamadın mı?
Alaplıyı yazdığına göre durumun vahim noldu başka üniversiteler almadımı :D

benim eregli egitim fakultesi pdr hocam sıkıntı yok bende :D

wmaraci
wmaraci

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

sayıln en son 14 milyonluk istanbulda + dışardan gelenlerle 20 milyonu rahat bulan istanbuldan gidiyorum :)

bizim ilçe 2 milyon hocam
mexev9

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Ereğli güzeldır ya :) Sahil & Gözleme ikilisi :) Festivaller falan süper bence :)
ama İstanbul gibi her şey elinizin altında değil tabi ki avm'side biraz küçük.
Memleketim Zonguldak ama küçük yaşlarda İstanbul'a taşındık.
Evler falan da ucuz bana göre
Rekomedya mexev9

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Alaplı dandik bir yer hakkında konuşulmaya bile değmez :) Sıkıcı insanı yabani soğuk adamı geren yerlerden.

Ereğli insanıyla yapısıyla çok ileride bir yer, denizi güzel balığı bol :) sahilde karı koca çoluk çocuk balık tutanları bir arada görebileceğin nadir yerlerden. 2 değil 22 sene yaşanır hiç bir yeri aratmaz . Kimseye karışmazsan kimse de sana karışmaz, hiç tanımadığım balıkçılarla muhabbet etmiş sofraya oturmuştuk sahilde ki seyar satıcılar misafir olduğumuzu duyunca zorla çay ısmarlamışlardı . Sarhoşu falan da zararsızdır sahile iner iskelede içer gider yada tepeye çıkar yine içer gider :) şimdiye kadar gördüğüm en güzel ilçelerden biri, hiç kornasız insanlar trafikte bile birbirlerine saygılı yol veriyor öyle bir yer .

4 senedir gitmedim ama herhalde komple içine sıçamamıştır birileri :)

Festivalleri falan unutmuşum üstte ki arkadaş söylemiş :) ev kiraları falan da ucuz . Oraya gidip de beğenmeyen imrenmeyen birini şimdiye kadar görmedim diyebilirim.

Ek Olarak:

armoniy adlı üyeden alıntı

sayıln en son 14 milyonluk istanbulda + dışardan gelenlerle 20 milyonu rahat bulan istanbuldan gidiyorum :)

bizim ilçe 2 milyon hocam

Goptan Bağcılardan falan gidiyorsan cehennemden cennete geçmiş kadar olacaksın :)
mexev9 armoniy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Alaplı dandik bir yer hakkında konuşulmaya bile değmez :) Sıkıcı insanı yabani soğuk adamı geren yerlerden.

Ereğli insanıyla yapısıyla çok ileride bir yer, denizi güzel balığı bol :) sahilde karı koca çoluk çocuk balık tutanları bir arada görebileceğin nadir yerlerden. 2 değil 22 sene yaşanır hiç bir yeri aratmaz . Kimseye karışmazsan kimse de sana karışmaz, hiç tanımadığım balıkçılarla muhabbet etmiş sofraya oturmuştuk sahilde ki seyar satıcılar misafir olduğumuzu duyunca zorla çay ısmarlamışlardı . Sarhoşu falan da zararsızdır sahile iner iskelede içer gider yada tepeye çıkar yine içer gider :) şimdiye kadar gördüğüm en güzel ilçelerden biri, hiç kornasız insanlar trafikte bile birbirlerine saygılı yol veriyor öyle bir yer .

4 senedir gitmedim ama herhalde komple içine sıçamamıştır birileri :)

Festivalleri falan unutmuşum üstte ki arkadaş söylemiş :) ev kiraları falan da ucuz . Oraya gidip de beğenmeyen imrenmeyen birini şimdiye kadar görmedim diyebilirim.

Ek Olarak:

Goptan Bağcılardan falan gidiyorsan cehennemden cennete geçmiş kadar olacaksın :)

alaplı kötümü ya hocam deniz + manzara + gece hayatım yok bir kırthanee olsa yeter :D

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

armoniy adlı üyeden alıntı

alaplı kötümü ya hocam deniz + manzara + gece hayatım yok bir kırthanee olsa yeter :D

Öyle yerler var denizi de var da işte dediğim gibi birbirine yakın 2 yer ama aralarında uçurum var yaşam olarak :)

Karadeniz zaten hep böyle il il değil, yaşam ve insanlar ilçe ilçe değişiklik gösteriyor . Sürmeneden Of'a geçişte ülke değimiş gibi hissedersiniz :) yemeklerin kalitesi artar fiyatlar ucuzlar insanlar değişir hayat bir başkadır hemen sahil boyu her ilçe aynı durumda. Girer girmez bir anda havası bile değişiyor . Elbet mantıklı bir açıklaması da vardır bunun.

Alaplı=Sultanbeyli desek Ereğli=Beşiktaş bu kadar farklı yerler bunar Alaplı Ereğliye oranla çok geri kalmış gibi görünüyor

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Öyle yerler var denizi de var da işte dediğim gibi birbirine yakın 2 yer ama aralarında uçurum var yaşam olarak :)

Karadeniz zaten hep böyle il il değil, yaşam ve insanlar ilçe ilçe değişiklik gösteriyor . Sürmeneden Of'a geçişte ülke değimiş gibi hissedersiniz :) yemeklerin kalitesi artar fiyatlar ucuzlar insanlar değişir hayat bir başkadır hemen sahil boyu her ilçe aynı durumda. Girer girmez bir anda havası bile değişiyor . Elbet mantıklı bir açıklaması da vardır bunun.

Alaplı=Sultanbeyli desek Ereğli=Beşiktaş bu kadar farklı yerler bunar Alaplı Ereğliye oranla çok geri kalmış gibi görünüyor

Artık doğa görmek istiyorum deniz görmek akşamları yürüyebielceğim oturabileceğim deniza bakabileceğim bir yer fazla birşey istemiyorum zaten aradaki fark 15 dk imiş git gel yaparız 1 tl verip zor birşey değilde bide hocam orda haziranda denize girilirmi ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al