wmaraci reklam
lidertakipci

2.5 yıllık sevgilimle ayrıldık. Ne yapacağım ?

37 Mesajlar 4.874 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ugurciftci ugurciftci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Selamun aleyküm,
Çok güzel giden bi ilişkimiz vardır, birbirimizden hiç bişeyi esirgemezdik, herkes bizi kıskanırdı, ailelerimizin haberleri vardı, o bize gelirdi ben onlara giderdim, kardeşi beni çok sever..

Bu kadar güzel giden bi ilişki dün küçük bi tartışmayla ayrılma noktasına geldi, ve ayrıldıkta, Gerekli sebeplerim olduğundan lise 2 de okulu bıraktım, ancak açıktan okuyorum, bana ne dese inanırsınız ?

-Sen işsiz güçsüzsün uğur, ilerde napıcaz böyle.

Bak sen hele 2.5 yıl boyunca googlede ceo'lukmu yaptımda benimle çıktın herşeyini paylaştın ? daha 2 gün önce buluştuk, sarıldık kordonda gezdik, ama bunların artık onun için bi önemi yokmuş, hayır bide var ya kızı görseniz dersinizki yok böyle bi temiz güzel kişilik, size tavsiyem kimse güvenmeyin, 1-1.5 gündür uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum, kısacası hayatım zehir oldu..
Bu acı geçermi ?

wmaraci
reklam

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Geçmiş olsun demek istiyorum ama geçmez, açık ve net. Güzel bir iş bulup konuşmanı tavsiye ederim. Yaşın 17 galiba, bizim sektörde mesleğe genelde 24 25 yaşlarında başlanıyor ki çoğu iş böyledir (Okursanız tabii) Böyle sudan sebepler gerçekci değil, gurur yapmadan konuşmak lazım

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
geçer
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Açık ve net geçer.
Zaman her şeyin ilacıdır şu beklemek olmasa..
Senden daha uzun ilişkim oldu bizde de aileler tanışmıştı vs vs.
ayrıldk suan dışarı cıktıgımda her gun evinin önünden gecmek zorunda kalıyorm ama hiç bir şey ifade etmiyor ne acı ne sızı :) Sanki tanımadıgım sokaklardan geçiyorum

wmaraci
wmaraci

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam bugün size bunları diyen yarın evlenince neleri der. Erken öğrenmeniz iyi olmuş

Sizin işinizi dert etmiş yarın öbrgün annenizi bile dert edebilir

"Şuanki durumunuz emin olun kısa sürelidir 1 ay- 2 ay sonra otomatik olarak aklınızdan çıkacak insanlar birşeye bağlantıdan kopması biraz zor ilişki ne kadar uzunsa o kadar uzun süre sonra unutuluyor"

Ek Olarak:

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Açık ve net geçer.
Zaman her şeyin ilacıdır şu beklemek olmasa..

"ALLAH insana unutmak duygusunu vermiş düşünsene yaptığın hataları hayatın boyunca unutamıyorsun"

Not : abi pm atmıştım soruyu cevaplamadın

• Üyelik 19.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Ya abi gözünü seveyim daha 17 yaşındayım ne işi bu, ayıptır söylemesi ailevi yönden maddi durum iyi olduğu için babamlar çalışmam için hiç bişey yapmadı böyle gitti, ben ona hiç bi şekilde para sıkıntısıda çektirmedim, neden böyle oldu bilmiyorum bütün hevesim kaçtı :S

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Yaşın 17 ise hiç takma hepsi geçer :)
armoniy

kişi bu mesajı beğendi.

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam Allah sabır versin ama 2.5 yıllık güzel giden ilişkinin birden bitmesi o ilişkiyi bence tamamen bitirmez.O yüzden bi yolunu aramalısınız diye düşünüyorum.

Not:Tüm yazıyı kalın yazmak yasak.
ugurciftci

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)

ugurciftci adlı üyeden alıntı

[QUOTE=EnderGrafik;1462356]Geçmiş olsun demek istiyorum ama geçmez, açık ve net. Güzel bir iş bulup konuşmanı tavsiye ederim. Yaşın 17 galiba, bizim sektörde mesleğe genelde 24 25 yaşlarında başlanıyor ki çoğu iş böyledir (Okursanız tabii) Böyle sudan sebepler gerçekci değil, gurur yapmadan konuşmak lazım[/QUOTE]

Ya abi gözünü seveyim daha 17 yaşındayım ne işi bu, ayıptır söylemesi ailevi yönden maddi durum iyi olduğu için babamlar çalışmam için hiç bişey yapmadı böyle gitti, ben ona hiç bi şekilde para sıkıntısıda çektirmedim, neden böyle oldu bilmiyorum bütün hevesim kaçtı :S

Şimdi buna geçer diyenler var. Bizde yaşadık onları. 10 gün flört ettiğin birini 2 günde unutursun. 2.5 sene diyorsun.. Gerçekten aşık birisi 40 yıl geçsede unutamaz, buna inanır bunu söylerim. Maddi durum değil bence sebep, kılıf uydurmuş. Muhtemelen olay farklıdır ama bilemiyorum
ugurciftci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yaşıma göre çok olgun bi kişiliğim var, yani şaka gibi değildi, ben şimdiden para biriktirmeye başlamıştım, ilerde ona rahat ettireyim diye, artık bu paralarla domain host alacağım sanırım :S

Ek Olarak:

omerenes adlı üyeden alıntı

Hocam Allah sabır versin ama 2.5 yıllık güzel giden ilişkinin birden bitmesi o ilişkiyi bence tamamen bitirmez.O yüzden bi yolunu aramalısınız diye düşünüyorum.

Not:Tüm yazıyı kalın yazmak yasak.

Gururda var tabi, 2 gündür yalvarıcam neredeyse, ama bu kadar yeter, cevap bile vermiyo zaten.
Uyarı için teşkkürler

Ek Olarak:

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

[QUOTE=ugurciftci;1462364][QUOTE=EnderGrafik;1462356]Geçmiş olsun demek istiyorum ama geçmez, açık ve net. Güzel bir iş bulup konuşmanı tavsiye ederim. Yaşın 17 galiba, bizim sektörde mesleğe genelde 24 25 yaşlarında başlanıyor ki çoğu iş böyledir (Okursanız tabii) Böyle sudan sebepler gerçekci değil, gurur yapmadan konuşmak lazım[/QUOTE]

Ya abi gözünü seveyim daha 17 yaşındayım ne işi bu, ayıptır söylemesi ailevi yönden maddi durum iyi olduğu için babamlar çalışmam için hiç bişey yapmadı böyle gitti, ben ona hiç bi şekilde para sıkıntısıda çektirmedim, neden böyle oldu bilmiyorum bütün hevesim kaçtı :S[/QUOTE]

Şimdi buna geçer diyenler var. Bizde yaşadık onları. 10 gün flört ettiğin birini 2 günde unutursun. 2.5 sene diyorsun.. Gerçekten aşık birisi 40 yıl geçsede unutamaz, buna inanır bunu söylerim. Maddi durum değil bence sebep, kılıf uydurmuş. Muhtemelen olay farklıdır ama bilemiyorum

Aynen dediğin gibi olacak abi, hayatımı boşu boşuna zehir edececek, ne yapsam hiç bilmiyorum evin içinde bi oraya bi buraya gidiyorum, telefon dibimden ayrılmıyo, yüzüklerimiz parmağımda kıyamıyorumda atmaya ( altındaki yazı hatrına )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al