wmaraci reklam
lidertakipci

2.5 yıllık sevgilimle ayrıldık. Ne yapacağım ?

37 Mesajlar 4.885 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Öyle kızı boşver, yeni birini bulmuştur yavşamak için bahane bulmuş. Yol ver gitsin, kılını bile kıpırdatma.
Yanlışın: Kızın peşinden koşman ( bana isterse 20 yıllık sevgilim olsun, o lafı ve benzeri bir lafı etse ben direk silerim, zaten o da hemen peşimden koşmaya başlar)

Bak sana daha dün olan bir anımı anlatayım. Can kardeşimin sevgilisi ota b*ka trip atan, en ufak tartışmada ayrıldık bitti diyen bir tipti. Surat desen orta, vücut desen dubaya benzeyen bir kızdı.Karakteri iyiydi ama tripliydi. Kardeşim dediğim adam da tip on numara beş yıldız sadece biraz kiloluydu. Karakteri çok sabırlı, anlayışlı bir karakterdi.

Neyse mevzuya geleyim. Arkadaşımla kavga ediyorlar, daha doğrusu kız tripleniyor falan. Arkadaş bugüne kadar hep mesaj atmış, ayrılsalarda o ikna etmiş falan. Bu tartışmalarında 10 gün bir yazmadı kıza, sana yemin ediyorum kız köpek oldu, ipleri de arkadaşıma verdi. Bu kız düşün ki ölse bile yazmayan kızdı ama kaybetme korkusu, g*tünü tavandan yere indirdi. Yani sana tavsiyem: Kaçan kovalanır, takma köpeğin olsun.
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Hellyeah Hellyeah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 38 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeş kendini ezdirme yoksa daha çok üzülürsün gün gelir unutursun ama yaptıklarına pişman olursun.Sana tavsiyem diğer arkadaşların da dediği gibi yazma konuşma hiçbirşey olmamış gibi davran ve İçin de ne varsa dök kardeşim mesaja sert konuş tavrını koy ve sonunda haydi şimdi güle güle sana de ondan sonra olanları takip et. 2,5 yıl körü körüne silinmez yaptığına pişman olacaktır.Ama sen tavrını koymuş olacaksın içinde rahat edecek.Ona vazgeçilmez olmadığını hissettir gerisi kendiliğinden gelir.

HELLYEAH - I dont care anymore

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 13 / 213
  • Ticaret 4, (%100)
Zamanla unutursun diye arkadaşlara çok özeniyorum, sanırım sorun bende. He birde adaş tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=49874aQ9U7s

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
herkes gider mi ? gider her acı geçer mi ? geçmez ama alışırsın tamam 2 yıl oldu ben hala unutamadım dinlediğim her parça onu hatırlatıyor tamam arada kabuk bağlayan yaram da kanıyor ama insan alışıyor merak etme zor günler seni bekliyor ama sana güzel bir tavsiye asla alçalma ben yaptım o hatayı sakın sakın peşinden gitme belki çok alıştın , belki çok bağlandın ama olmayacaksa asla zorlama bende aynı şekilden ve farklı sebeplerden terk edildim emin ol yeni insanlarla tanıştıkça zamanını dolu dolu geçirdikçe unutacaksın yalnız kalma slow müzik dinleme daha hızlı atlatırsın.

wmaraci
wmaraci

Herakless Herakless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle bir olayı 2010'da yaşamıştım tamda askerdeyken 4 senelik ilişkimdi öyle zor bir durum ki anlatamam, bir gün beni aradı ve ben bugün ne yaptım biliyor musun dedi?

Ne yaptın diye sorduğumda ?

Sevgilimle bizim yerimizde oturdum ona sarıldım ama sana sarıldığımda da hissettiğim güven ve sıcaklığı onda hissedemedim dedi.

Sonrasında üzüldün mü diye sordu ?

G3 ün ağzına mermiyi verdim ve elim tetikte, birşey oldu o an ve hiç kimse için üzülmeye değmediğini bir ailemin olduğu arkamdan ağlayacak üzülecek insanlar olduğu aklıma geldi.

Çok zor bir durum lakin yapma kendine yazık etme boşver gitsin kardeşim herşey olacağına varır bak şimdi ben evli barklı bir adamım allah'ın izniylede bir çocuk bekliyoruz inşallah.
luxfm

kişi bu mesajı beğendi.

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Kardeşim öncelikle üzüldüm ilişkinin bitmesine, 17 yaşındayken bende senin gibi bir ilişkiden çıkmıştım, yaş 20 oldu şuan gayet mutluyum herşey yolunda, geçer :)

ugurciftci ugurciftci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Abilerim, Kardeşlerim hepinize teşekkür ediyorum az daha olsa rahatlattınız beni, ancak şuan mutfaktayım, herşey onu hatırlatıyor, yaktığımız yemekler geliyo aklıma, herşey geliyo aklıma, biz beraber büyüdük, tüm kıyafetlerimizi bile beraber aldık, herşeyi beraber yaptık, ilk'im değildi belki ama sonumdu, galiba son kalacak bende, yeri hiç değişmez, babasıyla annesiyle kardeşiyle tanışmışlığımız var, bilgisayar teknik servisimiz var bizim, orada tanışmıştık, müşteri diye geldi, 2.5 yıl misafirim oldu gitti, dediğiniz gibi herşeyi zamana bırakıyorum hepinize teşkkür ediyorum...

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Kendini üzmeyip güzel hatıralar yaşadığın için şanslı olduğunu düşünmelisin. Hayatta başarılar dilerim :)

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

dine yönel, namaz kıl, bilmiyorsan öğren. ibadet et. kendine bir yol çiz ve ilerle. yok ben sabah akşam slow şarkı dinler ağlarım dersen, zamanını boş işlerle harcamış olursun.

hayatımda hiç sevgilim olmadı, şimdi diyorum iyiki olmamış. bu sevgili saçmalığı seni hayattan koparıyor. birşeyler yapmanı, bi yerlere gelmeni engelliyor.

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle kafana takma. Daha iyilerini düşün. İzmir'de ki özellikle Kordon'da unutmak için çok güzel şeyler yapılabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al