freelance iş ilanları

İkinci üniversite

23 Mesajlar 3.265 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

president adlı üyeden alıntı

Turizm işletmeciliğinde sermayeye gerek olduğunu düşünüyorum. Sosyoloji şöyle dursunda PDR benim gitmek istediğim bölümdü, puan yetmedi 450.059 TS-2 ile vasat bir üniversiteye gittik, şimdi 350'yi geçen Ege'de Marmara'daki Türkçe bölümlerine gidiyor.

Sermayeye gerek yok hocam. 13 yıl turizmcilik yaptım ege ve antalya olmak uzere..Otel mudurlügüne kadar yukselme şansın var..Hem sermayeyi ne yapıcan bu bölümü bitirdikten sonra anlamadım..Ön büro ıle başlarsın dedigim yere kadar yukselırsın otelde..sadece otel bazında bakma olaya,bir çok alanda iş sahası açık bu bölüme

wmaraci
reklam

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Sermayeye gerek yok hocam. 13 yıl turizmcilik yaptım ege ve antalya olmak uzere..Otel mudurlügüne kadar yukselme şansın var..Hem sermayeyi ne yapıcan bu bölümü bitirdikten sonra anlamadım..Ön büro ıle başlarsın dedigim yere kadar yukselırsın otelde..sadece otel bazında bakma olaya,bir çok alanda iş sahası açık bu bölüme

Sizin okuduğunuz bölüm 4 yıllıktı değil mi? Birde açıkcası otel sahibi tandığın olacak ya da bir bağlantın olmak zorunda haksız mıyım?

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

president adlı üyeden alıntı

Sizin okuduğunuz bölüm 4 yıllıktı değil mi? Birde açıkcası otel sahibi tandığın olacak ya da bir bağlantın olmak zorunda haksız mıyım?

Ben turizm okumadım hocam. Çekirdekten yetiştim..yükselebildigim yere kadar geldim. Turim okusaydım farklı yerlere gelirdim bu sektorde..Tanıdıga filan gerek yok, bu sektörde her zamn iş bulursun. Sezonun ortasındayız, git bak hala oteller vızır vızır eleman arıyorlar..Bu sektör her zaman doyurur

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al