freelance iş ilanları

Amaç Reklam Hit vs Değil Sadece Fikir

33 Mesajlar 4.582 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

altinzen altinzen http://www.altinzen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum : Bu başlığı açmamda ki amaç ne reklam ne de hit. (daha öncekilerde yine bu maksatla açılmadı. site tanıtım bölümündeki hariç) Daha öncede burada ve bu tarz forumlarda buna benzer konular açtım. Ancak bazı arkadaşlar alaycı ifadeler yada yorumlar yapmakta. Bu arkadaşlara özellikle altını çizerek tekrar belirtiyorum : arkadaşlar tüm içtenliğimle şunu belirtmeliyim ki bu başlık tanıtım ya da reklam amaçlı değildir. İlla bir yorum yapmak yada alay etmek istiyorsanız özel mesaj atarak bunu yapabilirsiniz. Ama lütfen burada yardımcı olacak arkadaşların kafasını bulandıracak yorumlar yapmayın.

Konuya gelecek olursak

Bir blogum var ve iki yıldır bir yerlere gelmesi ya da kazanç sağlaması için çaba sarfediyorum. Günlük ortalama 1,5-2 saat zaman ayırıyorum ancak tüm uğraşlarıma rağmen site beklentilerimin çok altında. Buraya yazmamdaki amaç acaba ben yanlış bir sektör ya da iş mi seçtim. Ve bu sitede şu anki haliyle bir potansiyel var mı. İlerleyen zamanlarda durum değişir mi yani site belli bir yerlere gelip kazanç sağlayabilir mi bu potansiyel var mı sitede. Şu an siteyle ilgili çalışmalarıma devam edip etmemek konusunda kararsızım açıkcası. Acaba farkı bir blog mu kursam ya da farklı bir iş mi yapsam bilemedim.

Kısacası arkadaşlar bu konularda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar fikirlerini belirtirse çok sevinirim. Hepinize teşekkür ederim.

Site : http://www.altinzen.com/
Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
Bence sizin siteniz için günlük 1.5 2 saat yetmez çünkü forex tarzı bir yapı .
Mesela forex siteleri tahminler gönderiyor neler oluyor neler bitiyor hangisi alınmalı gibi paylaşımlarda fayda olur diye düşünüyorum . Birde genelde millet altın çeşitlerine değilde altının nasıl işlendiği ya da işlenmiş altın resimleri tarzı konulara bakıyor ya da ben öyle biliyorum çevremdeki ortalama değerlendirdiğimde . Bunlar kendi görüşlerim yanlış anlaşılmasın . ayrıca premium bir temayla bunu desteklerseniz daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz
Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Bence sizin siteniz için günlük 1.5 2 saat yetmez çünkü forex tarzı bir yapı .
Mesela forex siteleri tahminler gönderiyor neler oluyor neler bitiyor hangisi alınmalı gibi paylaşımlarda fayda olur diye düşünüyorum . Birde genelde millet altın çeşitlerine değilde altının nasıl işlendiği ya da işlenmiş altın resimleri tarzı konulara bakıyor ya da ben öyle biliyorum çevremdeki ortalama değerlendirdiğimde . Bunlar kendi görüşlerim yanlış anlaşılmasın . ayrıca premium bir temayla bunu desteklerseniz daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz

Öncelikle teşekkür ederim
Benim bu sitedeki amacım : altın fiyatları ve döviz kurlarını güncel olarak yayınlamak ve bunun yanında da altın ve döviz ile ilgili önemli bilgileri ziyaretçilerime sunmak. Aslında siteyi tamamen altın ve döviz ile ilgili bilgi paylaşımı yapan bir blog olarak tanımlayabiliriz. Tam olarak forex tarzı bir blog değil. Bu doğrultuda sizin fikriniz nedir hocam. Yani bu maksatla yola çıkan bir site ileride belli bir seviyeye gelebilirmi sizce. Bir de hocam Premium temaları nereden bulabilirim.
Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam sizlere gerekli yardımı sağlayacağım dedim geri dönüş dahi yapmadınız amacınız nedir
Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
Rica ederim ne demek öncelikle bol trafikler .
Günümüzde forex tarzı siteleri çokca yoğunlaştı belki aramalarda geri sıraya sizi itmiş olabilir bu nedenden dolayı seo yaptırmanızı tavsiye edebilirim üst sıralara çıkıp konularınızı daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz . güncel altın fiyatı tarzı yazdığımda sitenizi göremedim daha çok forexler çıktı . belirli bir seviye olarak tahminimce konuşuyorum belki milyarlar kazanabilirsiniz ama bence ortalama en fazla aylık 50 lira gibi bir gelir elde edersiniz bu da sizi ne kadar tatmin ederse . benim tavsiyem genelde film oyun apk tarzı siteler açılması çünkü her yaşa hitap ediyor sizin siteniz bana göre genç nüfusu hiçe saymış gibi .

premium temalar için http://www.lovelytemplates.com/blogger-templates burdan bakabilirsiniz . genelde başka siteye yönlendirir ortalama 21 dolar gibi bir fiyatı vardır
Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

Demeley adlı üyeden alıntı

Hocam sizlere gerekli yardımı sağlayacağım dedim geri dönüş dahi yapmadınız amacınız nedir

Hocam öncelikle bu uslub nedir böyle Allahaşkına
İkinci olarak ne alaka şimdi onu da anlayamadım. Yanlış hatırlamıyorsam sizinle tasarım ile ilgili görüşmüştük bu konu ile ne alakası var. Ve yine anynı şekilde msaj attım diye hatırlıyorum. Velev ki atmadığımı varsayalım. böyle bir mecburiyet mi var.
sanerdk Klzmoon Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

emirhan61 emirhan61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 70 / 140
  • Ticaret 29, (%100)
Siteniz cok alakasiz icerikler icermekte altinin tarihi alyansin anlami felan gereksiz icerik yani sitenizle alakasiz gprunuse gore altin doviz kurlari paylasiyorsunuz ozaman guncel olucaksiniz ve gram altin fiyati doviz kur fiyatlari gibi kelimelerde calismalar yapip ust siralara cikarsanizda cok iyi hit alirsiniz ayrica kisisel gorusum altin ve doviz konusunda yorumlar paylasmaniz gunluk yorum mesela bugun su su olaylardan altin ve dovizde dusus veya artis yasandi bu olay bir hafta fdaha fiyatlari etkileyecege benziyor gibi
altinzen Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Rica ederim ne demek öncelikle bol trafikler .
Günümüzde forex tarzı siteleri çokca yoğunlaştı belki aramalarda geri sıraya sizi itmiş olabilir bu nedenden dolayı seo yaptırmanızı tavsiye edebilirim üst sıralara çıkıp konularınızı daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz . güncel altın fiyatı tarzı yazdığımda sitenizi göremedim daha çok forexler çıktı . belirli bir seviye olarak tahminimce konuşuyorum belki milyarlar kazanabilirsiniz ama bence ortalama en fazla aylık 50 lira gibi bir gelir elde edersiniz bu da sizi ne kadar tatmin ederse . benim tavsiyem genelde film oyun apk tarzı siteler açılması çünkü her yaşa hitap ediyor sizin siteniz bana göre genç nüfusu hiçe saymış gibi .

premium temalar için http://www.lovelytemplates.com/blogger-templates burdan bakabilirsiniz . genelde başka siteye yönlendirir ortalama 21 dolar gibi bir fiyatı vardır

Gençler konusunda çok doğru bir tesbit. Galiba benim sitenin en büyük eksiği bu. İnterneti en çok kullanan kesime maalesef hitap etmiyor site

Ek Olarak:

emirhan61 adlı üyeden alıntı

Siteniz cok alakasiz icerikler icermekte altinin tarihi alyansin anlami felan gereksiz icerik yani sitenizle alakasiz gprunuse gore altin doviz kurlari paylasiyorsunuz ozaman guncel olucaksiniz ve gram altin fiyati doviz kur fiyatlari gibi kelimelerde calismalar yapip ust siralara cikarsanizda cok iyi hit alirsiniz ayrica kisisel gorusum altin ve doviz konusunda yorumlar paylasmaniz gunluk yorum mesela bugun su su olaylardan altin ve dovizde dusus veya artis yasandi bu olay bir hafta fdaha fiyatlari etkileyecege benziyor gibi

Hocam bahsettiğiniz yazıları siteyi güncel tutmak ve siteye ziyaretçi çekme amaçlı yayınlıyorum. Yani faydası olur diye düşünmüştüm. Altın ve döviz verilerini de bir firmadan alacağım bundan sonra. yani daha detaylı güncel olarak yayınlanacak altın ve döviz fiyatları. Ama burada bir sorun bahsettiğim firma bu veriler için yıllık 250 dolar istiyor. çok teşekkür ederim
Kinq AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

altinzen adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle bu uslub nedir böyle Allahaşkına
İkinci olarak ne alaka şimdi onu da anlayamadım. Yanlış hatırlamıyorsam sizinle tasarım ile ilgili görüşmüştük bu konu ile ne alakası var. Ve yine anynı şekilde msaj attım diye hatırlıyorum. Velev ki atmadığımı varsayalım. böyle bir mecburiyet mi var.

Hocam birincisi üslubumda sorun yok sadece ben sizlere ücretsiz yardım edeceğim dedim siz de bana YARIN SİZE DÖNECEĞİM dediniz haksız mıyım
Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

altinzen adlı üyeden alıntı

Gençler konusunda çok doğru bir tesbit. Galiba benim sitenin en büyük eksiği bu. İnterneti en çok kullanan kesime maalesef hitap etmiyor site

Ek Olarak:

Hocam bahsettiğiniz yazıları siteyi güncel tutmak ve siteye ziyaretçi çekme amaçlı yayınlıyorum. Yani faydası olur diye düşünmüştüm. Altın ve döviz verilerini de bir firmadan alacağım bundan sonra. yani daha detaylı güncel olarak yayınlanacak altın ve döviz fiyatları. Ama burada bir sorun bahsettiğim firma bu veriler için yıllık 250 dolar istiyor. çok teşekkür ederim

Malesef , interneti en çok kullanan gençler o nedenden dolayı başka bir platforma geçmenizi öneririm
Kinq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al