wmaraci reklam

Kelime Önerisi?

17 Mesajlar 2.639 Okunma
smmexpress

c0nnet c0nnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Telekominikasyon - Seo uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 6, (%100)
Konu ile ilgili bilgi edinilmişti ve geçerliliğini yitirdi.

wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Ustam bu konu baltalanır haberin olsun. Bence bir kişinin bir açık bulması gayet doğal bir durum ama insanların kafasındaki google o kadar büyük ki google bile bu kadar büyük olduğunu iddaa etmiyor. Geçenlerde youtube da istediği her videoyu silen bir kişi vardı. Açığı bildirmiş 5bin dolar almıştı. Sorsak bu da imkansızdı ama canlı kanıtı var.

Böyle bir açık bulduğunu düşünüyorsan reklam gelirlerini falan boşver doğrudan ticaret sitesi aç. Kısa sürede büyük hit kazanman zaten reklam alman için bir engel. Yani şüphe uyandırıcı.

Aç bir ticaret sitesi 1 ay dursa yeterli olur.

Bu arada bu forumda herkes birbirine yardımcı oluyor. Mesela sen yardım - fikir almak için bu konuyu açmışsın. Neden açıklamıyorsun bunu.
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam öncelikle şunu belirteyim bulduğum şey bir açık değil, algoritmanın işleyişinde fazla öneme sahip bir durumu farkettim ve bunu kullanarak anahtar kelimede yükseliyorum. Konunun baltalanabilir bir konu olduğunu biliyorum ki siz ilk yorumda baltalanır diyip devamında baltalamışsınız. Bu durumu çok önemsemiyorum bence yardım amaçlı faydalı yorum yapacak olanlar yeterli. Youtube da video silebilmekle, bu konu kıyas kabul etmez. Çünkü birisi yıkıcı birşey en fazla sistem yoneticisine bildirir kazanç elde edersiniz, diğeri yapıcı birşey sistem yöneticisine farkettirmediğiniz sürece sürekli kazanabilirsiniz. Ticaret yap genel bir tabir oluyor, ticaret yapmayı düşünüyorum ama neyin ticaretini yapacağımı bulamıyorum. Bu konuda wmaraci kullanıcılarının tavsiyelerine ihtiyacim var. Hali hazırda adsense kullandığım için, ek bir site sorun olmayacaktir o yüzden adsense de olabilir.

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam bu konu baltalanır haberin olsun. Bence bir kişinin bir açık bulması gayet doğal bir durum ama insanların kafasındaki google o kadar büyük ki google bile bu kadar büyük olduğunu iddaa etmiyor. Geçenlerde youtube da istediği her videoyu silen bir kişi vardı. Açığı bildirmiş 5bin dolar almıştı. Sorsak bu da imkansızdı ama canlı kanıtı var.

Böyle bir açık bulduğunu düşünüyorsan reklam gelirlerini falan boşver doğrudan ticaret sitesi aç. Kısa sürede büyük hit kazanman zaten reklam alman için bir engel. Yani şüphe uyandırıcı.

Aç bir ticaret sitesi 1 ay dursa yeterli olur.

Bu arada bu forumda herkes birbirine yardımcı oluyor. Mesela sen yardım - fikir almak için bu konuyu açmışsın. Neden açıklamıyorsun bunu.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam eğer böyle bir yeteneğiniz varsa ben size direk yeni bir sosyal medya platformu kurmanızı öneririm neden bir face twitt olmayasanız madem böyle bir gücünüz var? Neden reklamlarla uğraşacaksınız ki ? Ya da yukarı da söylendiği gibi ticaret platformu kurun. Bir hepsiburada bir yemeksepeti neden olmayasanız ilk 5 yani sonuçta boru değil :D

Ha bir de baltalanır diyen arkadaşa katılıyorum hatta ilk darbe benden gelsin. Bu şekilde bir yeteneğiniz varsa ilk anahtar kelime benden:Haber hadi buyrun :D

wmaraci
wmaraci

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

c0nnet adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle şunu belirteyim bulduğum şey bir açık değil, algoritmanın işleyişinde fazla öneme sahip bir durumu farkettim ve bunu kullanarak anahtar kelimede yükseliyorum. Konunun baltalanabilir bir konu olduğunu biliyorum ki siz ilk yorumda baltalanır diyip devamında baltalamışsınız. Bu durumu çok önemsemiyorum bence yardım amaçlı faydalı yorum yapacak olanlar yeterli. Youtube da video silebilmekle, bu konu kıyas kabul etmez. Çünkü birisi yıkıcı birşey en fazla sistem yoneticisine bildirir kazanç elde edersiniz, diğeri yapıcı birşey sistem yöneticisine farkettirmediğiniz sürece sürekli kazanabilirsiniz. Ticaret yap genel bir tabir oluyor, ticaret yapmayı düşünüyorum ama neyin ticaretini yapacağımı bulamıyorum. Bu konuda wmaraci kullanıcılarının tavsiyelerine ihtiyacim var. Hali hazırda adsense kullandığım için, ek bir site sorun olmayacaktir o yüzden adsense de olabilir.

Sözlerim çok yanlış anlaşılmış sanırım. Ben sizin bahsettiğiniz durumun olabilirliğini kuvvetlendirmek için youtube örneğini verdim. Yani evet gerçekten de bir kişi kolay bir yöntem bulabilir. Az da olsa sistemi çözebilir. Belki rasgele belki bilerek bu mümkün. Başka kişilerin ukala ukala konuşmasını engellemek için bunu belirttim öncelikle. Daha sonra da fikrimi belirttim. Reklam için uğraşmaya gerek yok diyorum. En iyisi satış yapmak. Bu da bir fikir hangi alana yöneleceğini belirlersin en azından. Satış için elektronik olabilir. Ya da Konyadasınız endüstri baya gelişmiş. Her türlü endüstiriyel işi satabilirsiniz. Mesela soğuk hava deposu. %10 karla iş alıp marangozlarda birine devredebilirsiniz. Bu tarz iş çok. En cüzi kazanç 500 lira gibi olur.

Bu arada ben de konyadayım. Müsait olduğunuz bir gün tanışmak isterim.

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
haber: 6.120.000
oyun: 3.350.000
video: 5.000.000
blog: 1.220.000
hava durumu: 6.120.000
eminem: 3.350.000

Öyle bir konuda öneri istedin ki, arama hacmi yüksek olan binlerce kelime var.
Böyle bir imkanı yakalayacak kadar işin içindeysen, bence bunları bilmelisin ve burada zaman kaybetmemelisin.

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Takipteyim.

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
En basitinden haber sitesi işine girebilirsiniz. Eğer gerçekten ilk 5 e gireceğine inanıyorsan ve güzel bir domain ile haber kelimesinde yükselirsen voleyi vurursun zaten. Bugün Google haber ve haberler aramasında ilk 5 te çıkacak bir sitenin değeri milyon dolar düzeyinde. Reklam gelirleri vs gayet güzel paralar bırakacaktır.

Ya da sahibinden tarzı bir site de olabilir. İlk 5 e çıkması yeterli olacaktır. Reklamdan gayette güzel para kazanılabilir. Türkiye geneli bir emlak portalı olabilir.

Saygılar

• Üyelik 16.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam sosyal medya platformu kurduğumu düşünelim, hangi kelimede çalışma yapmam gerekiyor? Bunu bulabilsem olabilir, facebook, twitter gibi siteler kendi aranma hacimleri oluşmuş kelimeler bu da reklam ile oluyor. Google dan direk bir kelimede çıkarak hit yakalanabilirmi sosyal medya sitesinde? Aslında geniş düşününce benim helal kazanç sağlayabileceğim bir sektör arayışıma da uymuyor. Video chat gibi global bi kelimede sitem var, zaten ben o tarz (arkadaşlık, ilişki gibi) sektörlerden kurtulmak istediğim için arayıştayım.

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam eğer böyle bir yeteneğiniz varsa ben size direk yeni bir sosyal medya platformu kurmanızı öneririm neden bir face twitt olmayasanız madem böyle bir gücünüz var? Neden reklamlarla uğraşacaksınız ki ? Ya da yukarı da söylendiği gibi ticaret platformu kurun. Bir hepsiburada bir yemeksepeti neden olmayasanız ilk 5 yani sonuçta boru değil :D

Ha bir de baltalanır diyen arkadaşa katılıyorum hatta ilk darbe benden gelsin. Bu şekilde bir yeteneğiniz varsa ilk anahtar kelime benden:Haber hadi buyrun :D

Ek Olarak: Hocam zaman kaybetmiyorum, global de çalışma yaptığım kelimeler var devam ediyorum, açıkcası sektör değitirmeyi düşündüğüm için böyle bir arayışa geçtim yoksa Elhamdülillah kazancım iyi. Haber sitesi açmak veballi iş bir haber yayınlıyorsun ve doğruluğu yanlışlığı hakkında bilgin yok. Yeküne vurunca kaç kişinin günahını almış olabileceğimi hesaplayamıyorum "Şok şok şok.. falanca şöyle yaptı" diyorsun ya yapmadıysa? Zaten öyle olmasa Haber kelimesinden daha iyi kazandıran global kelimede çalışma yapıyorum ama arkadaşlık, chat ile ilgili olduğu için özellikle son zamanlarda manevi anlamda çok yoruyor. Yerine bir sektör bulup, o sektörden vazgeçeceğim. Adwords kelime aracıyla akraba oldum resmen, net bir sonuca varamadığım için konu açtım. Video ve hava durumu kelimelerini araştıracağım. Söylediklerinizden en olabiliri Hava durumu kelimesi gibi geldi.

krm adlı üyeden alıntı

haber: 6.120.000
oyun: 3.350.000
video: 5.000.000
blog: 1.220.000
hava durumu: 6.120.000
eminem: 3.350.000

Öyle bir konuda öneri istedin ki, arama hacmi yüksek olan binlerce kelime var.
Böyle bir imkanı yakalayacak kadar işin içindeysen, bence bunları bilmelisin ve burada zaman kaybetmemelisin.

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)

c0nnet adlı üyeden alıntı

Hocam sosyal medya platformu kurduğumu düşünelim, hangi kelimede çalışma yapmam gerekiyor? Bunu bulabilsem olabilir, facebook, twitter gibi siteler kendi aranma hacimleri oluşmuş kelimeler bu da reklam ile oluyor. Google dan direk bir kelimede çıkarak hit yakalanabilirmi sosyal medya sitesinde? Aslında geniş düşününce benim helal kazanç sağlayabileceğim bir sektör arayışıma da uymuyor. Video chat gibi global bi kelimede sitem var, zaten ben o tarz (arkadaşlık, ilişki gibi) sektörlerden kurtulmak istediğim için arayıştayım.

Ek Olarak: Hocam zaman kaybetmiyorum, global de çalışma yaptığım kelimeler var devam ediyorum, açıkcası sektör değitirmeyi düşündüğüm için böyle bir arayışa geçtim yoksa Elhamdülillah kazancım iyi. Haber sitesi açmak veballi iş bir haber yayınlıyorsun ve doğruluğu yanlışlığı hakkında bilgin yok. Yeküne vurunca kaç kişinin günahını almış olabileceğimi hesaplayamıyorum "Şok şok şok.. falanca şöyle yaptı" diyorsun ya yapmadıysa? Zaten öyle olmasa Haber kelimesinden daha iyi kazandıran global kelimede çalışma yapıyorum ama arkadaşlık, chat ile ilgili olduğu için özellikle son zamanlarda manevi anlamda çok yoruyor. Yerine bir sektör bulup, o sektörden vazgeçeceğim. Adwords kelime aracıyla akraba oldum resmen, net bir sonuca varamadığım için konu açtım. Video ve hava durumu kelimelerini araştıracağım. Söylediklerinizden en olabiliri Hava durumu kelimesi gibi geldi.

Ayrıca:
Uçak bileti satışı için firmalar hazır panel yüklemesi yapıyor sitene.
Uğraşı az ve ilk 5'te güzel kazanacağın bir sektör.
c0nnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al